Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość red and white

Zbyt ostry seks

Polecane posty

Gość kokaine boy
a najbardziej podnieca mnie panie to iż właśnie jesteście takie "skrzywione" że tak właśnie lubicie być zniewolone i zdominowane to jest piekne. Nie wyobrażam sobie mieć teraz takiej delikatnej kobiety bo to co bym jej nie raz robił to była by dla niej prawdziwa krzywda a nie tak jak dla was... kiedyś sam byłem delikatniejszy dla kobiet i nie wyobrażałem sobie tego że mogę czerpać z tego takie podniecenie... podejrzewam że pewna była mnie tak przestroiła 4 lata temu a mając aktualnie lat 27 mogę powiedzieć że dominacja w takiej formie to jest dla mnie kwintesencja seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helam
Kokaine boy- moglbys mnie podniecic heh. Natomiast ja moglabym sie niezle w.urwic jakby mnie facet tak bez seksu uderzyl, np w czasie klotni. Pewnie probowalabym mu oddac, ale zapewne skonczyloby sie to wspolna szarpanina a na koncu dzikim sexem z mega orgazmem. O matko ja to jednak jestem popierdolona!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Natomiast ja moglabym sie niezle w.urwic jakby mnie facet tak bez seksu uderzył" hmmm a mnie chyba bardziej kręci po prostu dostać w twarz niż zwyczajny seks bez przemocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokaine boy
heh i w naszym popierdoleniu się tu łączymy:d Muszę jednak powiedzieć że to takie jak wy mogą nas facetów zepsuć to znaczy jak się na swojej drodze w życiu taką kobietę trafi i pokaże nam że generalnie takie podejście do kobiety które społecznie jest zdecydowanie nieakceptowalne nagle nadaje niesamowitej pikanterii i dreszczyku emocji którego brak później już nie łatwo wypełnić w standardowym związku gdzie przejawy takich zachowań przez te "zdrowe" kobiety są odrazu z góry potępiane. Jednym słowem to posmakowawszy tej mrocznej strony seksu to żadna inna teraz nie da tej samej satysfakcji (tak było przynajmniej ze mną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokaine boy
do: red and white dać w twarz??? i tak bez seksu za tym liściem w buzie? Nieżle tyleże to juz pod sado bardziej podoada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez nicku
mnie też kręci taki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez nicku
i taki teatralny tez i z wiazaniem takie bdsm klasyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helam
Dla mnie tez lanie w twarz to juz nie jest ostry seks, a sado-masochizm, ale oczywiscie to wszystko kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana i napalona
Mnie nigdy brutalny seks nie pociągał i absolutnie nie chciałabym, żeby mój ukochany obijał mi twarz do krwi, kocham czuły seks, ale... Ostatnio zauważyłam, że kiedy kochamy się nieco mocniej i on lekko przytrzymuje mnie za kark albo mocniej ściska mi uda, to to mnie strasznie kręci, ale tak, jak nic z tego, co robił dotychczas, choć wszystko to było wspaniałe. Słyszałam, że przyduszanie wzmaga doznania i chyba o to chodzi, bo nie jest wcale tak łatwo doprowadzić mnie do szczytowania (choć on się bardzo stara i coraz lepiej mu to wychodzi), a wtedy jak tak mnie ściskał nieco, to podniecenie jeszcze się wzmagało. Ale kiedy przestawał to robić, przypuszczam, że z obawy przed zadaniem mi bólu, to miałam ochotę poprosić, by zrobił to jeszcze raz i to silniej, ale jakoś głupio mi było. No bo ja go rozkochałam w sobie tą swoją eterycznością i subtelnością, a teraz mam go prosić, żeby mnie za szyję albo kark ścisnął? :D Do tego jeszcze lubię go lekko gryźć w trakcie seksu i on też to lubi, ale czasem to mnie nachodzi ochota, żeby go mocniej dziabnąć. :D No i te uda. Strasznie są wrażliwe na pieszczoty, uwielbiam, jak je muska, ale czasem zamiast muskać chciałabym, żeby mnie za nie złapał, rozsunął je bardziej brutalnie i mnie wziął siłą. Taa, eteryczna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana i napalona
Ej no, myślałam, że na taki ciekawy temat trafiłam (tak, wiem, już podobne były wcześniej wiele razy, bla, bla, bla), a tu nic, cisza. Takiego posta wystukałam, a tu nikt już nie ma nic do powiedzenia? Normalnie sami nudziarze, jaka tam brutalność, ciepłe kluchy po prostu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Zakochana i napalona - to co Ty lubisz to zwykły seks :] Kazik - obejrzałam już film :] dzięki, był świetny. Tzn nie był aż tak podniecający, ale ogólnie jako film był bardzo dobry. Ta scena erotyczna też mi się podobała (obejrząłam ją 3 razy pod rząd :P), ale właśnie dopóki tamten drugi jej nie zaczął grzmocić, bo ja akurat tego nie lubię. No i ta baba była wkurzająca nieco i miała głupi wyraz twarzy, ale ten facet był spoko ;] red and white - obejrzyj sobie ten film :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
kokaine boy - jakby to w Tobie nie drzemało, to chyba żadna kobieta by tego w Tobie nie obudziła :P więc nie zwalaj na nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Obejrzałam jeszcze w końcu to Zatrute pióro, ale to w ogóle nie miało nic wspólnego z tematem, a sceny niektóre były takie obleśne, że musiałam przewijać... wiem, że to może się wydać dziwne, patrząc na moje upodobania, ale nie mogę patrzeć jak w filmie sa jakieś tortury, albo jakas kara śmierci, albo coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
503443679 daje 1000 zł za sex z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna ale nie zakonnica
jesteś p**********a,gdybyś miała za sobą przejscia ze złymi facetami typu pijak czy damski bokser to tęsknilabyś za normalnoscią,rozumiem jakiś ostrzejszy seks,wulgarne słówka ale nie gwałt czy mocne bicie po twarzy albo podduszanie,to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×