Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Centralne ogrzewanie

Dobry psycholog dziecięcy !

Polecane posty

Gość Centralne ogrzewanie

Szukam dobrego psychologa dziecięcego. Proszę o namiary. Okolice Katowic, Rybnika, Gliwic, Tych, Żor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centralne ogrzewanie
jezu - kobieto - wejdz na all - jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywaj... mało tego nie chodzi o moje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z uslug poznanskiego psychologa www.psychologguglas.pl/oferta.html i nie wyobrazam sobie zmiany na innego... o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafirka2999
Jeśli zauważymy u dziecka niepokojące objawy, które mogą wskazywać na autyzm to warto zabrać je do Psychomedic na diagnozowanie. Szybka i prawidłowa diagnoza pozwala podjąć odpowiednie kroki. Można się tam zarejestrować na wizytę pod nr 22 253 88 88 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoją córeczką poszłam do www.poradnia-rodzinna.pl w Szczecinie. Jest to bardzo dobra poradnia psychologiczno-pedagogiczna, w której wiedzą jak pomagać dzieciom. Polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście dużo daje współpraca z psychologiem internetowo. Jest taka poradnia online na stronie www.e-poradnia.com . Mają tutaj specjalistów od różnych dziedzin. Kontakt jest dowolny, może to być chat, może być telefon, albo Skype, jak komu wygodnie. Ja zaczęłam od rozmowy tekstowej, potem był telefon i teraz już sesje prowadzimy przez video rozmowę. Mam dużo kwestii z dzieciństwa do przepracowania, nie wdając się w szczegóły i psycholog mi tutaj bardzo pomaga, ukierunkowuje mnie na konkretne tropy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy rodzinnie u psychologa w naszej rodzinnej Gdyni. Wbrew opiniom niektórych, to naprawdę pomaga. Wszystkim z Trójmiasta i nie tylko serdecznie polecam wybrać się do tej placówki: http://www.czpgdynia.pl. Przyjmują tam naprawdę świetni specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowikaaaa1
Zdecydowanie Psychomedic. Oni mają jako jedyni diagnozę z tak wnikliwą i kompleksową obserwacją dziecka. Można się do nich umówić pod nr 22 253 88 88 . Uważam, że warto. Im szybciej, tym jest to z korzyścią dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Ja polecam ośrodek LOGOS DTR w Warszawie. Chodziłam tam z synem w tamtym roku na terapię behawioralną. Braliśmy też udział w zajęciach związanych z integracją sensoyczną. Świetnie podejście do małego pacjenta, doświadczeni specjaliści i szybkie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj ofertę kliniki psychomedic którą to znajdziesz na stronie https://psychomedic.pl/ , wiem, że mają tam psychologa dziecięcego który na pewno spełni twoje oczekiwania. Chodziłam tam gdy miałam problem z depresją i bardzo szybko sobie poradzili ze mną. Twoim dzieckiem zajmą się na pewno także dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzonym i dobrym miejscem, w którym pomagają dzieciom. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to skontaktujcie się z www.poradnia-rodzinna.pl Tam na pewno pomogą waszemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

W Sosnowcu w Poradni Meritum na Hubala-Dobrzańskiego jest bardzo dobry psycholog dziecięcy. Wykwalifikowany, cierpliwy, wyrozumiały, pełen empatii, córka szybko złapała dobry kontakt. Cena za sesję też nieduża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska339
Dnia 27.08.2018 o 22:42, janinajonik napisał:

Przejrzyj ofertę kliniki psychomedic którą to znajdziesz na stronie https://psychomedic.pl/ , wiem, że mają tam psychologa dziecięcego który na pewno spełni twoje oczekiwania. Chodziłam tam gdy miałam problem z depresją i bardzo szybko sobie poradzili ze mną. Twoim dzieckiem zajmą się na pewno także dobrze.

To miejsce cieszy się naprawdę dobrymi opiniami więc chyba o czymś musi to świadczyć. Najważniejsze jest to, że mają bardzo dobrych specjalistów z wiedzą i świetnym podejściem do każdego pacjenta. Dodatkowo oferują wizyty w weekendy i możliwość rejestracji online – super sprawa jak dla mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Jak najbardziej warto chodzić, ja z córeczka chodziłem od 2 roku życia i teraz mi za to dziekuję Tutaj macie podstawowe info co i jak

antonibraniewo.pl/wizyta-u-psychologa-dzieciecego-pomaga-mlodym-ludziom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×