Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Gość eksperymentator
Spamerów i zakompleksionych Ci u nas dostatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
p-setka, to nie było do Ciebie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentator...robactwo tez musi zyc. jesli jego powołaniem jest latanie i brzęczenie... to niechaj brzeczy, byle nie kolo mojego nosa bo zabiję :) Poza tym przerobiła Ci "nika" na "esperta" wiec chyba za duzo alkoholu uzyla ;) z istotami w odmiennym stanie swiadomości nie ma co dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentator...robactwo tez musi zyc. jesli jego powołaniem jest latanie i brzęczenie... to niechaj brzeczy, byle nie kolo mojego nosa bo zabiję :) Poza tym przerobiła Ci "nika" na "esperta" wiec chyba za duzo alkoholu uzyla ;) z istotami w odmiennym stanie swiadomości nie ma co dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Foxy, PA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Foxy, PA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy idealu nie da sie znalezc sam szukam ale znajduje jakies puste kobiety ktorym zalezy tylko na seksie albo maja kopleksy takie ze nie da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy idealu nie da sie znalezc sam szukam ale znajduje jakies puste kobiety ktorym zalezy tylko na seksie albo maja kopleksy takie ze nie da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana foxy nie ma idealu sam szukam ale jak narazie znalazlem pustoglowe dziewczyny ktore mysla tylko dupa i cipa albo maja tyle kompleksow ze masakra albowrecz przciwnie mysla ze sa nie wiadomo kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana foxy nie ma idealu sam szukam ale jak narazie znalazlem pustoglowe dziewczyny ktore mysla tylko dupa i cipa albo maja tyle kompleksow ze masakra albowrecz przciwnie mysla ze sa nie wiadomo kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugościłam gościa :) Foxy, dobranoc. A propos experta jednego, to poznałyśmy się u takiego na topiku, myślę, że pamiętasz :) kolorowych🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ideał? takie rzeczy tylko w erze :) Trzeba postawic sobie priorytety, a reszte zaakceptowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam... byl taki ekspert od wszystkiego... ale gdzies sie zagubił w cyberprzestrzeni. Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo, nie wszystkie dziewczyny sa pustogłowe i myslą nie ta częścia ciala co potrzeba... szukaj a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sw2se4
Expert - nick odnoszacy sie do czego? Expert ale w czym? Zazwyczaj w niczym, ale bycie Expertem wydaje sie byc same w sobie fajne, ale nie pokrywa sie w rzeczywistosci;p. Stary Satyr - Stary zgrywus, jemu jedno w glowie. No ale czy bedzie mial czas na ustatkowanie sie? Foxy_Lady - osoba ktora by chciala, ale woli byc adorowana online, to podnosi jej wartosc(wg jej mniemania). W rzeczywistosci owa kobieta czeka na prawdziwego mezczyzne, ale chyba malo sie stara;/. Wszelakie opisy, sa opisami z nutka ironii i powinny byc brane jak przejaw zartu. Autorce zycze spelnienia marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady ja nie wiem czemu takie mission impossible nie masz wysokich wymagan :P ogolnie plus za ateiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! hm cóż by tu z tak dobrze rozpocznie etnym dniem począć? Fakt ktoś pisał o ilości "pierdzielenia glupot" przez 22 strony. Ustosunkuje się do tego tak: - to już 22 strony? Got to be smth... Nie mniej jednak przyjemnie się pisze więc piszmy!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Foxy_Lady czy łaskawie mogłabyś sobie moim nickiem pyska nie wycierac?:classic_cool: Napisałam do ciebie raz, na temacie tak idiotycznym, że angażowanie sie w jego podciąganie uznałam za przejaw totalnej głupoty, którą notabene mi sama zarzuciłas. Pisuje tu tylko do godziny 15 jakbys miała choc odrobinę bystrosci umysłu zauważyłabyś to w mgnieniu oka. Mam szczęśliwe pożycie i wieczory spedzam niezywkle aktywnie reazlizujac sie w realnym swiecie. Raczej odradzam Ci wciagania mnie w twoje wyimaginowane tworzenie kafeteryjnej iluzji. Bywam niezykle nieprzyjacielska dla istot mnie zaczepiających, choc nie tak wulgarna jak ta pomaranczowa istota ze strony wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 Szanowna Foxy_Lady czy łaskawie mogłabyś sobie moim nickiem pyska nie wycierac? Napisałam do ciebie raz, na temacie tak idiotycznym, że angażowanie sie w jego podciąganie uznałam za przejaw totalnej głupoty, którą notabene mi sama zarzuciłas. Pisuje tu tylko do godziny 15 jakbys miała choc odrobinę bystrosci umysłu zauważyłabyś to w mgnieniu oka. Mam szczęśliwe pożycie i wieczory spedzam niezywkle aktywnie reazlizujac sie w realnym swiecie. Raczej odradzam Ci wciagania mnie w twoje wyimaginowane tworzenie kafeteryjnej iluzji. Bywam niezykle nieprzyjacielska dla istot mnie zaczepiających, choc nie tak wulgarna jak ta pomaranczowa istota ze strony wstecz. Szybko namierzyłas ten wpis, uderz w stół a nozyce sie odezwą... wybacz, wysmyknęło się, w przyszłości niczego sobie Tobą wycierać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw2se4 Foxy_Lady - osoba ktora by chciala, ale woli byc adorowana online, to podnosi jej wartosc(wg jej mniemania). W rzeczywistosci owa kobieta czeka na prawdziwego mezczyzne, ale chyba malo sie stara;/. No wypisz, wymaluj - JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo mi to pokazane. Zapomnialas ze mam tu wielu znajomych:classic_cool: wysylam kolejne czerwone swiatlo w twoim kierunku. iLicze ze juz granicy nie bedziesz przekraczac Uznajesz sie za dojrzla kobiete, ale konstruktywnej krytyki nie umiesz przyjac na klate. Ponadto w psychologii jest taka teoria ze jesli kogos o cos oskarzasz tzn ze w podobnej sytuacji zrobilabys dokladnie to samo :P widac juz wiem skad sie biorą malo ciekawe wpisy o mojej osobie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie se po łechcie korkociągiem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×