Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

jak pozbyc sie natretnego goscia?

Polecane posty

Gość ciekawy1
w plusie Mix zaoferowali mi zmianę za 60 zł. warunkiem było napisanie dobrze umotywowanej prośby i wskazane dołączenie papierów z policji o nekaniU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy1
a to czy da się to zrobić zależy od sieci, od taryfy i najpewniejszą informacje uzyskasz u operatora. zadzwoń do boa. od siebie dodam że to taki typ gościa który się nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nr w orange abonament mam od kwietnia tego roku, do 2013 roku wiec dosyc dlugo jeszcze:( nie widzi mi sie placic za zmiane numeru, a nie mam teraz az tyle pieniedzy zeby zaplacic z gory za caly abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy1
zadzwoń do boa. zawsze uważałem tą sieć za dziadowska. on się niczym nie zajmuje, że ma czas na takie śledzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to byl pierwszy "kontakt" od sierpnia bo tak to ciagle smsmy, telefony czasami jest cisza a czasami po 5smsow rowniez pisal do mojej przyjaciolki na fb, ten fragment ksiazki, to chyba byl fragment paulo coehlo, nie wiem czy tak sie pisze bo nigdy nie czytalam jego ksiazek wiec tez mam kolejnego swiadka ze takie cos mialo miejsce a czym sie zajmuje? nie wiem, wiem ze mial zaczac studia w pazdzierniku, i tylko tyle , agdzie mieszka i czy pracuje to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filllemon
miałem tą samą sytuację z koleżanką też byłem zaproszony na wesele później pisała do mnie przez ponad rok czasu. Wielkrotnie dałem jej do zrozumienia że nic z tego nie będzie, a ona swoje że w związku się wszystko dotrze i napewno się przyzwyczaję. Dałem sobie loozu i ignorowałem wszelkie próby kontaktu. Wkońcu poznałem kobietę swojego życia i kobieta-natręt od miesiąca nie pisze do mnie. Moja rada totalny ignor dla niego i tyle w temacie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy1
osoba zajmująca się życiem nie ma czasu na taką zabawę. gość jest chory i nie odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filemonn - ale ja go ignoruje, zero kontaktu, zero odp, nic kompletnie ale ty jestes facetem, babka ci krzywdy nie zrobi jak ja go wczoraj zobaczylam to widzialam jak sie gotowal w srodku facet jest dobrze zbudowany i boje sie zeby gdzies mnie tam kiedys nie uderzyl w nerwach jak mnie znowu spotka o to chodzi ja tez latalam za swoim bylym, cuda na kiju po prostu, ale nie przesladowalam go ani nie dreczylam smsami, gdzies sa jakies granice przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filllemon
jak Cię kocha to nie uderzy chyba że to arab :) a tymbardziej w miejscu publicznym ludzie by go za taki czyn zlinczowali wierz mi byłem świadkiem takiej sytuacji. Inni faceci rzuciliby się na niego nieważne jakiej byłby postury. Kolejna sprawa to Twój przyszły chłopak jak już go sobie znajdziesz to co najwyżej on może mieć z nim problem, ale to kwalifikuje się już na policję. Ignorować w nieskończoność i uszy do góry jest weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny weekend nie dla wszystkich :P mam zajecia od rana do 19wiec niezbyt mi sie usmiecha :P nie ja dziekuje narazie mam dosyc zwiazkow, facetow niestabilnych emocjonalnie i w glowie z hulajacym wiatrem! narazie daje sobie spokoj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Jeśli bywał już agresywny, nieobliczalny i czujesz się zagrożona to idź na policję. Niestety innego wyjścia z tej sytuacji nie ma. Może się odczepi za jakiś czas a może wręcz przeciwnie- nie wiesz co mu siedzi w głowie, a chyba nie chcesz skończyć gdzieś zakopana w lesie? Źle zrobiłaś kasując smsy, ale jeśli masz telefon w abonamencie i policja się tą sprawą zainteresuje to policja zgłosi się do operatora o wykaz smsów i połączeń. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
I dobra rada- wyrzuć swoje zdjęcie z linka, to nie jest mądre zakładać takie tematy i dając zdjęcie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to pytalam czy jest mozliwosc zebym mogla "odzyskac" i "udowodnic" te smsy mam abonament, to napisalam juz wczesniej nie byl nigdy agresywny, ale on sie bardzo szybko denerwowal o pierdoly no i raz mi zrobil akcje bo jakiejs tam sukienki nie chcialam nalozyc bo sie zle w niej czulam, naskoczyl na mnie jakbym nie wiem co zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Nie wiem czy Ty masz taką możliwość u operatora ale policja ma na pewno. Idź na policję i powiedz im to co nam tutaj napisałaś, sami stwierdzą czy on już Cię nęka czy jeszcze nie- jeśli tak to zajmą się tym, jeśli nie to powiedzą Ci co masz dalej robić. Niestety to jedyne dobre wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
czy uderzy to watpie dla niego jest za wczesnie nie macie takiej relacji ale -szarpac -przytrzymywac moze bo dowodow nie bedzie jakby cos(siniaki itp) a da ci poczuc "kto tu rzadzi" jedyna sensowna rada to calkowicie IGNOROWAC i dziewczyno blagam wywal to zdjecie z nicku:o chyba ze chcesz kolejnych adoratow szajbusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
acha przypomnialam sobie cos moze masz telefon z czarna lista??? wpisujesz jego numer i nie dostajesz ani smsow ani polaczen a u niego w raportach pokazuje sie jako niedoreczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam tego u siebie w telefonie ale nie znalazlam czytalam ze wlasnie taka opcja jest w samsungu, ja mialam samsunga i nie znalazlam nigdzie :( teraz korzystam z nokii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmagp
Re: Nokia 6300 i czarna lista Post przez Piotros 12.01.2011 (Śr) 0:28 "Teoretycznie istnieje sposób na blokowanie niechcianych numerów w Nokiach z oprogramowaniem S40.W praktyce jednak nie działa przynajmniej na mojej 6500Classic.Wchodzisz Menu-kontakty-grupy, tworzysz grupe i dodajesz numery które moga do Ciebie dzwonić.Potem Menu-Ustawienia-Zabezpieczenia-Zamknięta grupa użytkowników zmieniasz na tak.Od tej pory mogą dodzwonić sie tylko numery, które są na liście, innego sposobu nie ma." znalazlam na forum http://forum.dobreprogramy.pl/nokia-6300-czarna-lista-t430811.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Lepiej usuń zdjęcie z imageshack bo i tak będzie widoczne wraz z wcześniejszymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaKrólowa
Usuń zdjęcie z image. Jego numer możesz ZABLOKOWAĆ ale musisz iść do operatora swojej sieci, jeśli Twój telefon nie ma takiej funkcji to z tego co wiem oni mogą to zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×