Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mampytanie20

Niesmialosc a dziewczyny :D

Polecane posty

Gość mampytanie20

Czesc Wiec tak , pomyslalem ze spytam sie na forum gdzie przebywa wiecej dziewczyn i moze wy mi cos poradzicie kochane dziewczyny. Mam 20 lat , moj jedyny zwiazek w jakim bylem trwal 3 miesiace. Byl to dosyc dziwny zwiazek , wlasnie przez moja niesmialosc , no ale widac bylo ze byla to milosc :D Dlaczego o tym pisze. Problemow z kontaktami z ludzmi nie mam , mam spora grupe znajomych z ktorymi spedzam duzo wolnego czasu. Problem pojawia sie kiedy trzeba poznac przypadkowa dziewczyne , poprostu staje sie niesmialy..zacinam sie i zamykam w sobie. Wyjatkiem sa dziewczyny o wiele starsze ode mnie albo te ktore mi sie nie podobaja , tutaj normalnie prowadze z nimi rozmowe :D W ostatnia sobote bylismy na miescie z kolegami , jedni z nich bardziej smiali drudzy mniej. Jeden poprostu zagaduje do kazdych co spotyka na ulicy , drugi jest bezposredni , obmacuje je w klubach itd. Oni sobie jakos radza ale zostaje ja :D Wchodzac do klubu widze niektore oczy dziewczyn na mnie , wystarczy podejsc i zaczac tanczyc. Ta kurwa , nie ma chuja cos mnie blokuje :D Wszystko pieknie jak dziewczyna poprosi mnie do tanca , wtedy sie otwieram ale sam sie wstydze podejsc do dziewczyny ktora mi sie podoba. Takie proste a w praktyce nic nie wychodzi.. Jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×