Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deco morenoo

ZDRADA EMOCJONALNA

Polecane posty

Gość deco morenoo

jestem w zwiazku z mezczyzna juz ponad cztery lata. uklada nam sie jak to w kazdym zwiazku - raz lepiej raz gorzej. jednak zawsze bylam szczesliwa i nigdy przez mysl mi nie przeszlo ze moglabym spedzic zycie z kims innym. mamy plany na przyszlosc, wspolne marzenia... mieszkamy osobno kilkadziesiat kilometrow od siebie i widujemy sie w kazdy weekend. calkiem niedawno pojawil sie w moim zyciu pewien mezczyzna. przystojny, cudowny, kochajacy, czuly. spedzamy razem mnostwo czasu, rozmawiamy, imprezujemy razem. czuje, ze to moja bratnia dusza i doaguje sie z nim lepiej niz z moim facetem. moj facet o niczym nie wie. czy to jest zdrada? bo czuje lekkie wyrzuty sumienia, ale nie potrafie zakonczyc tej znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donek Dywersant
Niestety musze Cię zmartwić, tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donek Dywersant
Czasem taka zdrada gorsza jest od fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena:)
hm..szykują sie kłopoty....im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej dla Ciebie;) a czy to zdrada? dla mnie tak (dla Ciebie pewnie też ;)w końcu gdybyś nie widziała w tych spotkaniach nic złego nie robiłabyś z nich tajemnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz czy to jest zdrada dla Twojego stałego faceta czy pytasz o to co masz sama czuć? Ja nie wiem czy to jest zdrada dla waszego związku. Ale mam pomysł - jak byś się czuła jak Twój facet miałby taką "bratnią duszę"? Czy tolerujecie u siebie przyjaźnie z przeciwną płcią? Ja mam przyjaciółkę która wie o mnie wszystko, ale żona ją akceptuję. Pytanie czy wy to akceptujecie. Uwaga - jak będziesz często się spotkać z tym "bratnią duszą" to twój chłopak stanie się dla Ciebie mniej atrakcyjny. Ja świadomie ograniczam ilość spotkań z takimi "bratnimi duszami" żeby nie przesadzać i nie zauroczyć się. Bądź czujna na to co Cie z nim łączy, jak się układa wasza relacja ... łatwo zbłądzić. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donek Dywersant
"...cudowny, kochajacy, czuly...." Dla mnie sprawa jasna, opamiętaj się póki jeszcze możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntkaaaaaaaaaaaa
Moim zdaniem powinnaś przestać oszukiwać "starego" faceta.. Ja tak miałam tylko, że odwrotnie. Mój facet też znalazł sobie taką "bratnią duszę" i wmawiał, że to tylko przyjaciółka.,.. Rozstaliśmy się. Nawet nie wiesz jak to boli. Skończ ten stary związek póki możesz oszczędzić mu chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jacka
Ja świadomie ograniczam ilość spotkań z takimi "bratnimi duszami" żeby nie przesadzać i nie zauroczyć się. Bądź czujna na to co Cie z nim łączy, jak się układa wasza relacja ... łatwo zbłądzić. masz smutne życie kolego. dobrowolnie nakładasz na siebie wór pokutny. na starośćzrozumiesz, jak wiele cię ominęło, ale będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okufka
ja też tak mam ...jest ktoś z kim piszę codziennie smsy i rozmawiam o życiu i moich problemach ale to dlatego że mój mąż nie interesuje się mną i moimi sprawami ,nie pamiętam kiedy zapytał mnie jak tam w pracy , jak się czuję ,itp itp ...........i stąd się właśnie też biorą zdrady emocjonalne które później prowadzą do zdrady fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgrsbf
eee tam:) dziewczyna być może jest w związku który się wypala tylko nie umie tego nazwać:/ I co Wy wszyscy z tymi zdradami emocjonalnymi? Jak się zakochasz w kims innym po prostu odchodzisz od obecengo partnera i tyle. Czasem tak bywa. Poza tym ona nie jest z tego co pisze w związku małżeńskim, nie ma z nim dzieci- nie jest więc tak,że są pewne odgórne czynniki dla których powinno się ratować związek. Z jednej strony pisze,że chce z nim spędzić życie,a z drugiej ma kochającego przyjaciela? Tożto bzdura straszna. Jeżeli kobieta jest szczęśliwa prawdziwie w związku- nie potrzebuje innego mężczyzny o takich walorach. Ja rozumiem gdyby to był jej kumpel/ przyjaciel. Ale ona pisze o tym drugim : przystojny, cudowny, kochajacy, czuly to jest opis dla partnera/kochanka, a nie dla kolegi, z którym łączą nas np wspólne pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@do Jacka Co takiego mnie ominęło? Romans z inna kobietą i rozpieprzenie małżeństwa? Ja się z tego cieszę. Powiedz mi czego mam żałować? Oświeć mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
jak mozesz sie czuć winna ze jest Ci lepiej przy kimś innym , jesli wydawało Ci się do tej pory ze ten to ten jedyny - a teraz sama widzisz ze nie ..ze przy kimś jest Ci dobrze i nie mówie o łóżku to bardzo ważne aby mieć kogos takiego przy sobie i od razu Ci poradzę zebys partnera życiowego wybierała nie pod kątem stażu jaki macie za sobą bo to nie jest ważne , tylko własnie taką bratnią dusze , później w życiu -tym prawdziwym , bedzie wam o wiele lepiej ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrada emo
cjonalna? phi co to takiego? nie ma czegos takiego.Zdrada jest tylko fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×