Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystkozajeteoo

Pytanie do Pań i Panów - spirala bez hormonów

Polecane posty

Gość gość
bo wpisalam w google spirala bze hormonow i nie bardzo rozumiem, jak ona ma zapobiegac ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz przeczytalam... slabo mi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego akurat nie próbowałam ale jesli juz wole jednak pozostać przy moich starych sposobach na antykoncepcje - czyli przyjmowanie tabletek. Chociaz jest pewna nowośc na rynku - Belara, i mozecie własnie o nia zapytac Waszego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość miła
Belara? nie słyszałam powiem szczerze, ale jestem ciekawa bo zamierzam rozpoczac antykoncepcje, poniewaz mam juz dwoje dzieci i na wiecej mnie nie stac :-) Napisz cos wiecej o tych tabletkach bo ja chciałabym miec cos bezpiecznego i jednoczesnie pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji i kiedy się bzykasz to zaciążasz.O tym w tym wieku powinnaś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. tabletki sa dla mnie najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji. Ja na nich sie nie zawiodlam, zanim zaszlam w ciaze łykalam i jakos było wszystko w porzadku przez 5 lat i gdy postanowilam ze chce byc mama po prostu je odstawilam. nie pisz takich rzeczy bo w tych czasach sa jeszcze doskonalsze tabletki, tóre zwieraja hormony zblizone do tych naturalnych w naszym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki sa niebezpieczne bo mozna miec zakrzepice. wkladka nie wplywa na hormony bo ich niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, ja chyba w takiej sytuacji też jednak wolałabym wybrać tabletki jak wspomniana Belara. Bo jednak jakoś do tabletek antykoncepcyjnych mam najwieksze zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska00
Nie wszystkie tabletki antykoncepcyjne sa niewskazane w przypadku problemow krazeniowych. Te nowe z naturalna pochodna progesteronu o których juz wyzej wspomniano sa bezpieczne dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ze wszystkie tabl sa niewskazane przy problemach krazeniwych,ja dostalam po nich zakrzepicy i gin absolutnie zakazal stosowania jakichkolwiek hormonow. Jedyne co mi pozostalo to wkladka miedziana ,i taka teraz mam. Zebym wczesniej miala ten rozum co teraz to by nie bylo problemow i to powaznych zdrowotnych. Wkladka sprawdza sie super,zero problemow,zero pamietania i jako zabezpieczenie jest pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda,wygoda głowa nie musi pamietać ,a zadowolenie z sexu wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta spirala bez hormonow jest przeznaczona tez dla kobiet ktore jeszcze nie rodzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie spirale zakłada się wszystkim kobietom które chcą się bezpiecznie bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłada ją się poprzez cipę do macicy.Musisz się położyć na fotelu a lekarz poprzez pochwę otworzy szyjkę macicy i wsunie ci wkładkę do macicy.Będziesz czuła lekkie uderzenie skrzydełek w macicy.Najlepiej jak pójdziesz pod koniec okresu choc nie jest to warunek załozenia.Jak rodziłaś bedziesz miała wiekszy komfort załozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczerze mówiąc już sama wole zadbac o odpowiednią antykoncepcję i przyjmuje tabletki Belara. Bo z facetami jak widać moze byc naprawde róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toć skończta juz ta reklame Belary,jednak musi to byc wielkie gowno skoro az tak na chama trzeba ja reklamowac. Ale tu kobity maja swoj rozum i kitu tak latwo nie dadza sobie wcisnac. Teraz bardziej rozpowszechnia sie metody niejednodniowe,a tabsy po malu odchodza w cien. Chocby plastry,omijaja uklad pokarmowy i nie musisz codziennie pamietac a nie jakas Belara. Tabletek jest pelno i to lekarz dobiera a nie jakas baba na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mój gin polecił mirene niewim czy założyć bo naczytalam się ze niema @ ze zdarza się ciąża ze dzieci mają wkładki w głowie i takie pierdoly poszłam do onkologia po poradę bo nie mogę brać tabsow ten z kolei doradzić mirene a polecił wkladke multiload i co robić samą nie wiem poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż bez hormonów zobaczysz jak się bedzie sprawowała.Koszt mały tylko nieprzyjemne grzebanie w ci/pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej sie takich metod bałam i postawiłam poddac sie takiej formie antykoncepcji jaka jest Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest tez tak ze o metodzie antykoncepcji decyduje lekarz? Co jest dla nas lepsze i zdrowsze? Spirala czy tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykacz kupi sobie lalkę i bedzie miał większy konfort jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kalendarzyk i prezerwatywa nie szkodzi. Nam podczas badania bo mąż jest podczas każdego badania cipki czy porodach przy mnie powiedział na pytanie męża o nieszkodliwa antykoncepcję ginekolog. Spirala to często beztlenowce się zrobią tabletki to rozwala ja po latach organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 6:35 co to znaczy robi się bezkręgowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta znowu tu,co maz przy kazdym badaniu u gina z nia jest. nie wierze ze tacy faceci istnieja i pchaja sie ze swoim ryjem do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to co moze byc takim przełomem. Mnie sie wydaje ze naprawde jest super, bo pozbawione hormonow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto też pomyslec nad taką antykoncepcją ? http://caya.info.pl/ To jest moim zdaniem naprawde fajna metoda, jesli nie chcecie myslec o hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też teraz pomyslec o takie antykoncepcji http://caya.info.pl/ Jak dla mnie jest naprawde jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie Diafragma Caya bedzie taka najbardziej odpowiednia. Miedzy innymi dlatego ze jest szczególnie polecana dla kobiet, które chcą bądź muszą (np. z powodu zwiększonego ryzyka zakrzepicy) stosować antykoncepcję bez hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×