Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystkozajeteoo

Pytanie do Pań i Panów - spirala bez hormonów

Polecane posty

Gość gość
No w sumie masz racje pisząc o wkładce hormonalnej. Dla mnie to też dobre rozwiązanie i kiedy nie będe planowac juz wiecej dzieci własnie na taki rodzaj antykoncepcji sie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz przejdę na Diafragma Caya. Czy słyszałyscie o tej metodzie antykoncepcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto w takim razie szybko zmienic tabletki. Ja jestem teraz zadowolona z tychktóre przepisał mi lekarz - Belara. Naprawde działaja skutecznie i spokojnienie obniżaja mojego libida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
87548754875487

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie własnie wkładka hormonalna zdecydowanie tutaj wygrywa. To jest ten rodzaj antykoncepcji ktory na pewno polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mam wybierać to zdecydowanie wole tabletki antykoncepcyjne, dokładnie własnie Belara. Czytałam o działaniu, skutkach ubocznych wielu innych i jednak do tych najbardziej jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooookkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dodam, ze ja przyjmuje tabletki Belara i czuje sie o nich dobrze, nie mam problemów z cerą. Tak samo moje koleżanki, które też stosują taka metodę antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać racje, w tym przypadku wybór takich tabletek na pewno bedzie tutaj zdecydowanie najlepszym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie dobrym sposobem jest jednak przyjmowanie tabletek - a obecnie biore tabletki Belara. Mój lekarz mi je przepisał pół roku temu i cały czas je przyjmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam wkładkę hormonalną ale własnie z hormonami. To Levosert. Popytaj o nia swojego lekarza jesli chcesz wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest cena takiej wkładki i czy zakładanie refunduje NFZ. Czy noszenie jej jest niewyczuwalne dla partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miłość zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miłość zawsze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamuj tak tej belary bo jest mnóstwo pigulek ktore lekarz dobiera a nie baba na kafe. A juz bylo troche spokoju z ta reklama,co słabiutko sprzedaz idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę warto pomyslec o tym zeby zaczać przyjmowac tabletki antykoncepcyjne? Mnie teraz moja ginekolog poleciła przyjmowac tabletki Belara. Dla mnie to dobre wyjście bo po nich nie ma problemu z wagą i wypadajacymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na macierzyńskim reklama anexa a tu belary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku warto postawic na tabletki antykoncepcyjne. Dla mnie to najlepsza antykoncepcja. Do tego też warto wybrać dla siebi odpowiednie tabletki. Polecam Wam Belara. Ja własnie przyjmuej je pierwszy miesiąc i wszystko naprawde jest jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaMax
Witam. dziś założono mi wkładkę bez hormonów . Koszt 400 zł. Mam tyłozgięcie macicy . Bolało niestety . Gdy lekarz robił swoje - żałowałam , że się zdecydowałam . Potwornie bolało. Minęło 3 godziny . Jest ok. czasem pobolewa - jak na okres i krwawię .Tak ma być przez 2 tygodnie i w tym czasie zero sexu , żeby nie było zapalenia . Za tydzień kontrola. Nie mogę brać hormonów . Chcę czerpać pełnię z udanego sexu - więc warto było pocierpieć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu poszlabym do gina i zalozyla bez pytania partnera przecie z to twoje cialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieoceniona jest antykoncepcja bez hormonów, jaką oferuje www.hexanova.pl. Produkt Diafragma oferowany przez nich zyskuje już ogromne uznanie. Zaczęłam stosować jakiś czas temu i stwierdzam, iż jest to wygodny i mało inwazyjny środek, nie dający efektów ubocznych. Można u nich liczyć także na fachowe doradztwo. Profesjonaliści idący z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirelkaZet
Ja w ogóle nie toleruję spirali. Finalnie stanęło na vibinie i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×