Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weekendowa panna młoda

Sierpień 2012 - zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość weekendowa panna młoda

Hej :) Czy są tu jakieś sierpniowe panny młode? Jak nastroje? przygotowania do ślubu pełną parą czy raczej na spokojnie? suknie wybrane? opowiedzcie coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadesha
Hejka :) Ja też sierpień 2012 :) jak na razie te podstawowe sprawy załatwione, czyli sala, orkiestra, fotograf itp. myślę że na szczegóły jeszcze czas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja również na sierpień. Sala, zespół, fotograf, kamerzysta zamówieni. Suknia na oku :) Chciałabym uszyć wybrany przeze mnie model i teraz czeka mnie wizyta u krawcowej z pytaniem czy mogę liczyć na uszycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadesha
Ja się właśnie zastanawiam nad suknią, bo też kiedyś myślałam żeby uszyć ale kilka osób mi odradziło, że niby zawsze może się zdarzyć tak że uszyta nie będzie wyglądać tak jak to sobie wyobraziłam, no a wtedy już trzeba będzie zapłacić. Dlatego chyba będę kupować, ale myślę że to dopiero po Nowym Roku jak się nowe kolekcje pokażą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowa panna młoda
a kiedy zabieracie sie za zamawianie zaproszen? jakie wybraliscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpniówki :) Ja podobnie jak wyzej, najwazniesjze czyli sala orkiestra fotograf załatwione.Zaproszenia juz mamy wybrane na allegro ładne ze zdjęciem ale to jeszcze troche czasu:) suknia narazie jestem na etapie ogladania w internecie wzorow itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowa panna młoda
a jaka data? myślałyście już nad bukietem? fryzurą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data to 28 (wtorek). Co do zaproszeń to narazie jest etap przeglądania różnych ofert na allegro a na zamawianie myśle że przyjdzie czas dopiero w marcu/kwietniu. Zapewne problem będę miała z doborem fryzury bo podobają mi się takie naturalne bez tony lakieru na głowie ale w sierpniu taka fryzura będzie zapewne nie praktyczna ze względu na możliwy upał, więc tutaj bardziej myślę że się sprawdzi jakieś upięcie. A bukiet to jeszcze nie przemyślany. Chociaż od dłuższego czasu podobają mi się kantadeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika czikaaaaaaa
JA 25-go :) Sala, kościół, zespół, fotograf, kamerzysta już jest. Zaproszenia zamówię jakoś w maju chyba :) Kiedy zaczniecie się rozglądać za suknią? ja planuje na początku marca się za to zabrać, myślicie że nie za wcześnie/późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniooowa panna młoda
ja też 25 sierpnia, godzina 18:) Dziś oglądałam suknie agnes,mam kilka swoich typów , kupię do końca grudnia bo mają przecenę 10% :))) mamy salę, kościoł, fotografa, zespół :) zaproszenia kupuję po nowym roku, obrączki pewnie jakoś w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) a Ja ślubuję 18-go sierpnia i podobnie jak Wy mamy tylko najważniejsze rzeczy zarezerwowane, tzn. salę, zespół, foto+kamerzystę i godzine w kosciele. Powoli tez zaczynam się rozglądać za suknią, ale mierzyć będe po Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2,3 sierpień. Nad bukietem nie myslalam..wydaje mi sie ze to akurat nie jest dla mnie jakas tam wazna konkretna rzecz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojskowa:)
Witajcie Ja mam dość nietypowo. 4 sierpnia ślub, potem 6 sierpnia idziemy na pielgrzymkę, wchodzimy na Jasną Górę jako para młoda :) a potem wracamy i 15 sierpnia mamy wesele. Do ślubu mam sale, fotografa, kamerzystę, zespół i motor, którym dojedziemy na sale :D bo mój narzeczony jest urodzonym motocyklistą :) a co do sukienki narazie oglądam ale pewnie po Nowym Roku ruszę w teren na poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowa panna młoda
Czy mi się wydaje, czy mało osób decyduje się na ślub w sierpniu????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
czemu Ci sie tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Ja też na sierpień dokładnie 18,a godziny w kościele jeszcze nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatofon
czesc dziewczyny, ja mam 11 sierpnia. w sumie to wiekszosc zalatwiona, suknia zamowiona, sala, dj, fotograf i video. narzeczony zaczal sie odchudzac hehe moze sie w cos wcisnie :) nauki przedmałzenskie i zaproszenia zroione. mysle ze zaczniemy rozwozić już od kwietnia. bo szczerze mówić bedzie to taki stres dla mnie odiwedzic rodzine mojego PM, ktorej to rodziny nie znam ze wole to rozlozyc w czasie i miec z głowy wczesniej. a wy kiedy chcecie zapraszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli któraś chciałaby odsprzedać oryginalną suknię ślubną Pronovias Barbate 2012 to jestem zainteresowana zakupem. Ślub mam 11.08.2012, ale może któraś chciałaby na spółkę kupić? Niestety suknia jest droga... kamolinka12@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 81
Hej,ja bore slub 04 sierpnia,sala jest,orkiestra tez ksiadz zalatwiony jeszcze fotorafa musze skabinowac,i suknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co prawda ten temat juz jest poruszony w innym poscie SLUB SIERPIEN 2012 My slubujemy 3 sierpnia o 17.00:) Wiekszosc spraw pozalatwianych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×