Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomi255

Minetka - dlaczego ona nie zawsze tego pragnie?

Polecane posty

Gość Tomi255

Zastanawiam sie nad pewną sprawą. Otóż po 6 tygodniowej rozłące spotkałem sie z moja dziewczyną. Byliśmy bardzo stesknieni za sobą , calowalismy sie i przytulali a pozniej obejrzelismy razem film dla dorosłych. Zaczeła sie do mnie dobierać, rozpieła spodnie i zaczeła sie bawic moim penisem. Ja zrobiłem jej minetkę. Oczywiście nie jestem nowicjuszem i bardzo sie starałem. Po kilkunastu minutach miala orgazm i mówiła ze było super. Na tym poprzestalismy bo mieszka z rodzicami. Zostałem u niej na noc a nastepnego dnia zostalismy sami w domu. Bardzo jej pragnałem i zaproponowałem powtórkę ale ona nie miala ochoty. Starałem sie ja namówic jak tylko potrafiłem ale powiedziała ze ona nie lubi tak często... Zastanawiam sie o co chodzi. Po tej sytuacji dziwnie sie czułem, pytałem czy moze coś zle robię ona jednak mówiła ze jestem swietny tylko ona nie ma takich potrzeb. Czy ktos moze mi wyjaśnić o co chodzi? Dlaczego jednego dnia dziewczyna mnie pragnie a drugiego odpycha? Czy może chodzi o to ze za rzadko to robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
może za często, raz ją zaspokoiłeś i tydzień z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Obstawiam, że "ciocia przyjechała", albo chlapiąc jej minetę zrobiłeś jej jakiś stan bakteryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi255
Nie zrobilem jej zadnego stanu bakteryjnego a do cioci było jeszcze 10 dni. To chyba jej temperament, tylko ze na początku jakos lubiła to częściej. A może ma kogoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×