Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość poorceelanowaaaaaa

Zawrót głowy

Polecane posty

Gość poorceelanowaaaaaa

Hej, Od jakiegoś czasu- najczęściej gdy wstanę choć staram się to robić bardzo powoli- mam zawrót głowy. Dziś gdy wstałam i przeszłam kawałek poczułam,że robi mi się słabo, ciemno przed oczami. Szybko usiadłam na podłogę. Zaczęłam się trząść- ręce, nogi, głowa. Siedziałam ale głowa mi tak opadała,że uderzyłam nią w krzesło, wywracając je. I tak wisiałam z głową nad ziemią, oparta na trzęsących się rękach. Trwa to jakieś 30 sekund może trochę dłuzej, krócej- właściwie to nie wiem. Zdarza mi się to jakieś raz dziennie, czasami tylko 2-3 razy w tygodniu. Co to może być? Czy z czymś takim trzeba iść do lekarza? Ponad to często mam problem z oddychaniem, budzę się i nie mogę złapac oddechu ale też bez przesady. Nie duszę się. Po prostu ciężko mi się oddycha. Zauważyłam też,że znacznie gorzej się uczę. Znacznie. Kiedyś potrzebowałam na zapamiętanie materiału 2, 3h a teraz dwa dni. Jest różnica. Nie odchudzam się, śpie po jakieś 7godzin na dobę. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, może układem krążaenia- mam żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×