Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomózcie ee

czy TERAZ podlewac kwiaty na balkonie ? nie mam pojecia

Polecane posty

Gość pomózcie ee

mam takie pnące i nie wiem czy przy takiej temp podlewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba w miarę możliwości nasladować naturę mokro mają te rosnące w ziemi na dworze? tak czyli - podlewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Mam jeszcze piękne pelargonie rosnące w koszu w zacisznym miejscu i jeszcze je podlewam co kilka dni i nie na noc .Teraz warto też mocno podlać wszystkie iglaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppp
Jeśli idzie mróz to najlepiej podlać wszystkie kwiaty rosnące w pojemnikach,donicach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppp
Ja mam jeszcze tak jak Joela -pelargonie oprócz tego chryzantemy, wrzosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszewska
Witam. W jednym sklepie ogrodniczym są bardzo duże promocje na rośliny ogrodowe (Belgia) ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do tych w Polsce chciałabym kupić kilka iglaków itp. Jednak w Polsce będę dopiero w grudniu więc to nie najlepsza pora na sadzenie roślin do gruntu. Moje pytanie brzmi czy te rośliny przezimują mi w doniczce w miejscu gdzie będzie ciepło jeżeli będę je podlewać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Belgii sa w ogóle dużo łagodniejsze zimy, wiec byc może te rośliny w ogóle się na polskie zimy nie nadają trudno mi coś powiedzieć, bo nie wiem, o jakie rośliny chodzi jeśli chciałabyś je tu przywieźć z ciepłej Belgii w środek polskiej zimy, to najlepiej byłoby je przezimowac tak, jak by miały u siebie, czyli w okolicach 0 stopni rośliny zewnętrzne nie nadają się do zimowania we wnętrzach, czyli w temp. 20 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszewska
Mi chodzi o zwykłe iglaki typu tuja świerk. Czy też lisciaste krzewy rododendron hortensja ktore u nas tez rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×