Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to jest prawdziwe

20dollars2surf - prosze o szczere opinie

Polecane posty

Gość czy to jest prawdziwe

Czy jesli zainstaluje ten program nie wrzuce sobie zadnego wirusa do komputera? I czy w ogole wyplacaja z tego pieniadze? Prosze o odpowiedzoi, tylko szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam to zainstalowane
szczerze nie baw sie w to zeby zarobić dolara musisz siedzieć przy tym non stop, cały czas komputer musi być właczony zeby te punkty zbierać, innych męczyć zeby chcieli sie zarejestrować z twojego linka, ogólnie wiecej zapłacisz za prąd niż u nich zarobisz, miałam to to wiem, a zrezygnowałam z tego jak cos przycisnełam i mi wyczyscili konto z dolarami, a później sie okazało ze cos tak przycisnełam żeby zagrać ze niby wiecej punktów wybrać, szczerze ci mówie to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest prawdziwe
Naprawde? Czyli tak jak myslalam, szajs :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest prawdziwe
Chcialam sobie zainstalowac bo i tak duzo czasu spedzam przy kompie wiec zeby mi w tym czasie lecialy jakies punkty, ale boje sie wirusow i nie wiem czy to bezpieczne, o to mi najbardziej chodzi, tak to moze bym i sprobowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam to zainstalowane
nie baw sie w to, mi zadnych wirusów nie ściagło, ale uważam ze to jest straszne szajstwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo i nic więcej. Nie polecam. Mam zarobione u nich 25 dolarów ale już przeszło 120 dni czekam od zlecenia wypłaty i nic. Nie bawcie się w to szkoda czasu, a później nerwów związanych z wypłatą zarobionych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście jedno wielkie oszustwo , mi też zabrali z konta i dolary i punkty , unikajcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×