Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona że hej

depilacja laserowa - groupon pytanie

Polecane posty

Gość Zniechęconawystraszona
Hej dziewczyny, Proszę o pomoc. Mam za sobą pierwszy zabieg na 3 partie laserem light sheer w Bytomiu. Najpierw była konsultacja z lekarzem, czyli niby profesjonalizm . Zabieg dość bolesny, mam wrażliwą skórę, ale niby jestem idealna do zabiegów - jasna cera i ciemne włoski. Problem w tym, że głowica ma 9 mm x 9 mm, a strzały w odstępach 1 a nawet 2 cm od siebie. Na skórze całe mnóstwo ciemnobrązowych kwadracików. Nie wiem czy to normalne, czy zostałam poparzona. Ale te ślady wskazują,że nie cały obszar depilowanych partii został potraktowany laserem. Jestem zniechęcona i boję się iść na następy zabieg. Z drugiej strony wydałam dużo kasy i nie wiem czy mam iść i reklamować, w sumie nie wiem czy to norma czy zrobiono fuszerkę. Proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) polecam salon De Lux w Sosnowcu. Do dyspozycji laser Light Sheer. Co prawda oferta nie z Gruponu, ale ceny bardzo korzystne. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Jestem po pierwszym zabiegu na trzy partie ciała. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja będę mogła skorzystać z 50% rabatu na kolejny zabieg. To działa jak łańcuszek, ale warto promować takie akcje :) W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie :) Zapraszam: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiona
Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu depilacji laserem light sheer. Nie wykonałam jeszcze całej serii zabiegów ale juz jest nieźle. Jeżeli sie decydujecie na zabiegi to tylko taki laser bo te wszystkie ipl to jest efekt na chwile. Ja korzystam z tych zabiegów Krakowie salon estetica, są wiele lat na rynku i maja duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejaaa12
Grażynka7, a w jakim salonie w Katowicach byłaś? Bo ja też z groupona byłam na depilacji, wybrałam prestige spa, ale wszystko poszło ok, tzn zabieg był powtórzony 4 razy, włoski na razie nie odrastają, jednym słowem żyć, nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie robię sobie zabiegów z grouponu raz się skusiłam i tak mi wszystkie włosy odrosły! Teraz robię depilację w Estetice i przynajmniej mam efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie bywa z takimi zakupami więc ja raczej bym nie ryzykowała, na pewno nie depilacji laserem. Lepiej iść do dobrego i sprawdzonego miejsca, gdzie mają dobry sprzęt i doświadczenie, żeby się nie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem po 3 zabiegach diodówką efekt super polecam jeszcze idę raz i chyba konieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się trochę bała grupona, bo to różnie może być, lepiej wybierać miejsca, gdzie masz pewność o wysokiej jakości zabiegów, ja byłam w Studio Laser i bardzo sobie chwalę, poza tym czasem mają jakieś promocje, więc jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazek
Dziewczyny! Przestańcie się katować tak jak ja wcześniej. Maszynki, kremy, plastry - to wszystko do d.... Zniszczyłam sobie tylko delikatną skórę bikini a włosy zaczęły wyrastać coraz dalej na nogach, były coraz grubsze i brzydsze. Miałam już dość i dla tego wybrałam się na depilację laserową. Jestem miesiąc po 1 zabiegu i jest suppper! Jestem mega zadowolona. Włosy wypadły, a te co nie wypadły są cieniutkie i jasne. Nie warto tak długo czekać. Oczywiście idę na kolejne zabiegi bo chcę mieć gładziutko ale ten jeden zabieg też dużo już dał. Polecam. Jeden zabieg kosztuje 199 zł. Napisz do mnie to powiem gdzie i co zrobić aby otrzymać 20% zniżki. bazek1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ze napisalam w tym temacie , chcilam sobie zakupic ten grupon ale czytajac te wszystkie wpisy watpie zeby usluga byla dobrze wykonywana jesli jest tak obnizona cena..Czy ktos moze mi odpowiedziec Czy warto udac sie tam na zabieg czy nie?( nie tylko 2 slowami;/\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam na tym zabiegu, niestety zabieg wykonywala mi praktykantka z fryzjerstwa co niestety nie świadczy za dobrze o tym salonie. Nie byla ona w stanie odpowiedziec na moje pytania odnosnie zabiegu.. poprostu jakaś kpina... ja rozumiem ze grupon to ciecie kosztów ale zeby nawet nie bylo personelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak efekty? Pomijajac juz brak personelu . Bylas na 6 zabiegach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miałam 6 zabiegów. Zabieg nie jest zabiegiem typowo odchudzającym bez diety, ćwiczeń i picia dużych ilości wody nie będzie żadnych efektów. U mnie pomimo zachowania wszystkich warunków efektów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Polecam salon Laser Deluxe w Sosnowcu z uwagi na profesjonalną obsługę i fachowe wykonanie zabiegu. Ja jestem ponad dwa tygodnie po pierwszym zabiegu depilacji laserem light sheer duet i jak na razie jestem zadowolona. Depilowałam brodę. Bezpośrednio po zabiegu nie wyglądało to zbyt dobrze. Broda była obrzmiała i dosyć czerwona. Jednak trzy dni po zabiegu było już ok. Teraz kiedy włoski wypadły jest super. Zostało może po 5 włosków, ale mam nadzieję, że i te wypadną. Nie jest to groupon, ale osoby chętne do otrzymania 20% zniżki na 1 zabieg zapraszam do kontaktu: jbkm4@op.pl. Zniżka obowiązuje we wszystkich salonach zlokalizowanych w największych miastach min. Bielsko-Biała, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kalisz, Kielce, Warszawa i Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie boicie się tak z grupona? ja bym się trochę bała, że nie wiadomo, gdzie trafię. Lepiej iść do renomowanego miejsca, jak SL z doświadczeniem, żeby potem nie było żadnych klopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się bala skorzystać z depilacji laserowej z groupona... widzę tu wiele osób się skusilo i nic to nie dało. A ja w normalnej cenie wykonałam 3 zabiegi i włosków zostało bardzo niewiele. Jeśli jest ktoś z Opola to polecam gabinet Arkadia. Mają naprawdę dobre lasery i depilacja jest bardzo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja też nie bardzo ufam takim zniżkom. Lepiej dorzucić trochę więcej pieniędzy i mieć dobrze i profesjonalnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://nplink.net/73y35xo1 polecam domowy laser ;) można sobie urządzić w domu salon kosmetyczny i mieć efekt za dużo niższą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam sieć salonów DeLux. Salony korzystają z lasera LIGHTSHEER który daje naprawdę niesamowite efekty. Miła i fachowa obsługa. Jeżeli ktoś chce skorzystać ze zniżki 20% na zabieg depilacji to zapraszam do kontaktu ze mną, proszę pisać: zielona0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_mm
W Warszawie byłam w Tanrei. SUper było. Niedługo otwierają salon w centrum i ja na pewno będę ich stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrysiaJJ
A ja nie widziałam na gruponie takich promocji.Wolałabym już decydować sie na depilacje w jakimś sprawdzonym miejscu. Wiem ze tutaj http://www.vici.clinic/#!depilacja-lightsheer/c18r2 wykonują taką depilacje a opinie mają dobre wiec warto sie chyba zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy salon kosmetyczny w Łodzi na legionów 61 ma laser shr na wszystkie rodzaje włosów zabieg jest szybki i bezbolesny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauulaWWa
Dlatego ja wolę korzystać ze sprawdzonych miejsc i polecanych przez inne klientki. Robiłam sobie depilację laserem Vectus w Skin Concept na Branickiego miejsce super i polecam dalej. http://www.skinconcept.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsze zabiegi kosmetyczne w Gdyni wykonuje salon na ul. Czeremchowej dwa. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.kosmetykajolanta.pl, warto również zadzwonić i telefonicznie ustalić szczegóły. Wszystkie zabiegi nawet te skomplikowane jak pedicure leczniczy są w pełni bezpieczne. No i mają ciekawe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Mogę Ci polecić zabiegi laserem frakcyjnym Emerge. Pomagają one usunąć blizny czy przebarwienia skóry. Dają także świetne efekty przy rozstępach. Dużym plusem kliniki jest profesjonalna, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulach
Najlepszy salon to salon Vici w Krakowie :) Mają laser Light Sheer Duet a zabiegi nim robione są bezbolesne. Na dodatek teraz mają fajną promocję - przy zakupie pięciu zabiegów, jeden dostajesz gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavi88
Ja tylko raz wykupiłam kupon na grouponie aczkolwiek potraktowano mnie bardzo profesjonalnie. W przypadku Twoim.. cóż tutaj dużo mówić... Niestety ale depilacja laserowa nawet miejsc bikini nie trwa 5 minut .. Więc dziwne, że w taki sposób Ciebie potraktowali. W ramach rekompensaty lepiej radzę odwiedzić: http://www.beauty.com.pl/pl/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×