Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona że hej

depilacja laserowa - groupon pytanie

Polecane posty

Gość Clinic Vivien
Niezależnie od rodzaju lasera/IPL'a, czy jest to LightSheer, Dual Sptf, czy E-light, efekt zabiegu,wymagana ilość powtórzeń i to kiedy włosy zaczną odrastać ( bo z pewnością po każdej jednej metodzie po paru latach zaczną odrastać, nie wymyślono jeszcze metody "na zawsze") jest kwestią indywidualną. Jednym z was może wystarczyć 6 zabiegów dla uzyskania satysfakcjonującego efektu ale innej, robiącej tym samym sprzętem być może trzeba będzie 10u zabiegów dla takiego samego efektu. Z pewnością posiadaczki grubych i ciemnych włosów mogą spodziewać się szybszych rezultatów, gdyż mają one więcej melaniny , a wiązka światła laserowego pochłaniana jest przez ten właśnie barwnik. Energia świetlna przekształcana jest w energię cieplną, która powoduje denaturację mieszka włosowego i otaczających go naczyń. Wyżej opisany mechanizm działania lasera jest skuteczny JEDYNIE na włos w fazie jego wzrostu ( anagenu), a w tej fazie jest około 30% włosów na ciele, reszta zostaje w fazie spoczynku lub wypadania. Faza anagenu trwa kilka tygodni dlatego bardzo istotną rolę w epilacji pełnią odpowiednio rozłożone w czasie zabiegi. Najlepiej jest wykonywać je co 6-8 tygodni w serii minimum 6 powtórzeń i trzeba być w tym systematycznym. Dlatego nie ufajcie komuś kto zapewnia was, że u was 6 zabiegów wystarczy, żadna kosmetyczka/kosmetolog nie jest w stanie tego przewidzieć ile włosów u was jest w danej chwili w fazie anagenu na danej partii ciała!!! Co więcej włosy zaczynają wypadać po ok 1-3 tygodnia od wykonanej epilacji, nie podczas zabiegu lub godzinę po nim... Po więcej informacji zapraszam na stronę -> http://vivienclinic.pl/ Pozdrawiam, Kosmetolog z Clinic Vivien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka_1989
Ja korzystałam z depilacji laserowej w gabinecie Laser Skin Care w Gliwicach. Efekty super. Mają porządny sprzęt...no i kadra medyczna:) www.laserskincare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaro
Nie mam zaufania do Groupona. Ja robiłam zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, dokładnie zrobiłam ich sześć (wykupiłam pięć i jeden dostałam gratis w ramach promocji). Zabiegi były bezbolesne, włosy nie odrastają. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gordkla
Hihi, bardzo ciekawa wyszukiwarka jaką znalazłam to www.estibook.pl. Ja dla siebie znalazłam też dzięki niemu bardzo fajny salon, gdzie wykonałam korekcji kilku niedoskonałości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kilka razy na takiej depilacji tutaj www.lekarze-kolber.pl i jestem bardzo zadowolona z efektow, nie ma porownania do zwyklej depilacji, duzo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest problem z zaufaniem, tylko z jasnymi włosami, wiadomo, że laser dla blondynek nie jest najlepszym rozwiązaniem. Kosmetyczka poleciła mi zabieg http://epilfree.pl/ i do lata będę miała spokój z owłosieniem :) Już po dwóch zabiegach różnica jest spora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EpilFree to teraz chyba najpopularniejsza metoda depilacji, zdecydowanie przebiła laser właśnie tym, że nadaje się do każdego typu włosów, nie boli i nie powoduje przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ofertę salonu Vectus Palomar – www.laservectus.pl . Koleżanka korzystała z ich usług (depilowała nogi, pachy i wąsik) i jest bardzo zadowolona z efektu. Mówiła, że widać go było już po pierwszym zabiegu, a ona ma ciemniejszą cerę więc nie zawsze jest to takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie boisz się tego robić sama w domu? Ja robiłam w salonie w Krakowie - My body Clinic (polecam, szczerze i nikt mi za to polecenie nie zapłacił) i nie wiem, czy chciałabym sama coś kombinować. Przecież to jest laser! I ktoś kto takie zabiegi wykonuje ma do tego kwalifikacje. Trochę przesadzacie z tym oszczędzaniem, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opłaca się według Was kupować depilator laserowy ? w sferisie mi ostatnio polecali, ale jak to w sklepie oni są jednostronni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kucola, ja od niedawna mam depilator laserowy z babyliss, kupiłam na morle.net i trochę żałuję, bo widziałam w sferisie i taki sam model jest tańszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić salon Bellezza w Kaliszu. Chodzę tam na depilację laserową i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług Bellezza w Kaliszu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuuulkaaa1402
Ja polecam Laser Skin Care w Gliwicach. Już po 1 zabiegu widać efekty i widać że zabiegi są wykonywane naprawdę precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata temu robiłam bikini laserem, straszny ból, mdlałam podczas zabiegu, miałam takie poparzenia, że nie mogłam chodzić w spodniach, w tym roku wszystko odrosło, mimo że informowano, że to na całe życie, a IPL to bzdura. Równolegle dla porównania w innym salonie robiłam pachy na IPL, w porównaniu do laseru to luzik podczas zabiegu, nic nie boli. Pani od razu uprzedziła, że nie ma metody usunięcia włosów na całe życie, raz w roku trzeba przychodzić na zabieg przypominający, jak tylko pojawią się jakieś włoski. I tak też robię, jestem zadowolona, ale najlepiej idź, zrób sobie obydwa zabiegi w dwóch różnych salonach, sama ocenisz. Efekty są po obydwu metodach, ale ból, kasa i cierpienie przy laserze działają na korzyść IPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich zabiegach wybieram zawsze sprawdzone miejsca. Na depilację laserową też poszłam z polecenia koleżanki - do studia Cosmetix, http://cosmetix.pl. Ona tam robiła, była zadowolona z efektów, ale też z tego, jak był zabieg wykonany i że pani w gabinecie przeprowadziła konsultację, taki jakby wywiad, czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu, i próbę laserową. To mnie utwierdziło, że znają się tam na rzeczy i są profesjonalni, bo dbają o bezpieczeństwo pacjentek. I nie rozczarowałam się, p. Agnieszka, która wykonuje depilacje, okazała się kosmetologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem właśnie w depilacji, więc trafiłam w dobre ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - jeśli mieszkacie w Gdańsku lub w okolicach to tylko klinika medycyna estetycznej La Nika! Tu macie link depilacja laserowa Gdańsk http://la-nika.pl/depilacja-laserowa/ - miałam okropne czarne, twarde włoski, jest po 3 zabiegach i już widzę różnicę. Po nogach robię ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka32
Oczywiście jeden zabieg to za mało aby widzieć jakieś super efekty. Zabiegi trzeba powtarzać, co najmniej 4-5 razy aby pozbyć się zbędnego owłosienia do końca życia. Warto wziąć to pod uwagę :) Polecam Ci wybrać się do Vici Clinic w Krakowie, u nich pierwszy zabieg jest za pół ceny. Sama zobaczysz, czy Ci odpowiadają takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaGuel
Zamiast ryzykować zakupy na portalach typu groupon, polecamy wybrać się do salonu oferującego zabieg próbny, podczas którego można się wszystkiego dowiedzieć i zobaczyć, jak taka depilacja wygląda. Osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do naszego La Guèl Clinic & SPA na Pelikanów 10 B, gdzie możecie skorzystać nie tylko z darmowego zabiegu próbnego, ale również z darmowej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na to EpilFree - piszą, że opracował to Dr. Joel Konis - jednak google nic nie wie na temat tego doktora - widać go jedynie na POLSKICH stronach różnych salonów itp.... Więc być może jest to jakaś domorosła metoda bez stosownych testów (zwłaszcza długoterminowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waw23
Mogę w 100 % polecić salon Laser DeLux Kosmetyka Laserowa, pierwszy raz odwiedziłam ten salon w Sosnowcu i zostałam tam bardzo dokładnie i profesjonalnie potraktowana jeżeli chodzi o zabieg depilacji łydek. Zabieg był bardzo dokładnie przeprowadzony także nie była potrzeba wykonania serii 10 zabiegów na jedną cześć ciała tak jak to potrafią wmówić inne salony kosmetyczne. Teraz jestem w trakcie wykonywania zabiegu na inną cześć ciała w laser delux ale w Katowicach (bo tam mam bliżej :) i również jak najbardziej mogę pochwalić Panie pracujące w Katowicach. Jeżeli ktoś się zastanawia nad takim zabiegiem, a ma problem z nadmiernym i ciemnym owłosieniem to jak najbardziej zachęcam a ja chętnie opowiem o moim doświadczeniu, odpowiem na pytania i polecę w salonach laser delux ponieważ można uzyskać rabat na zabieg : wawamaw23@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaP
Jeśli sprzęt, którym wykonywany jest zabieg, jest wysokiej jakości to nie ma żadnego ryzyka. Jeżeli się obawiasz to wybierz się do Vici Clinic w Krakowie, oni dysponują wysokiej klasy laserem Light Sheer Duet. Pierwszy zabieg jest za pół ceny więc możesz wypróbować, czy zabieg Ci odpowiada i czy widzisz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinna19
Może źle trafiłaś? Polecam wybrać się do naprawdę dobrego salonu kosmetycznego. Ja chodzę do Vici Clinic. Depilują szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie. Byłam w szoku jak szybko włoski zniknęły. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nic nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kilkukrotnie na depilacji laserowej w salonie http://78studio.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Hmmm Cena wiadomo powala ale efekty są widoczne i polecam każdemu kto zmaga się z nadmiernym owłosieniem:) co do grupona....hmmm ciągle słysze że są jakieś problemy albo w salonach kosmetycznych albo z noclegami i dlatego omijam grupon szerokim łukiem. Wiadomo czasami tanio ale jednak wybieram jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_Nowak
Na depilację laserową chodziłam do Vici Clinic w Krakowie, do przemiłej pani Gosi. Dysponują oni profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Zabiegi były praktycznie bezbolesne. Fajnie, że na pierwszy zabieg dostajemy rabat 50%. Dzięki temu możemy wypróbować laser na różnych partiach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strumieniewyszka
A ja nie polecam lasera deluxe - reklamuja to wszedzie, ale to nie ejst ani super, ani tanie. Za to ja bylam na Vectusie an pachy w CC Gdansk i bylo super, swietna ekipa + przystepne ceny. Zobaczcie http://vectusgdansk.pl/depilacja-laserowa-pach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkacie w okolicach Koszalina to ja poleciłabym jeszcze jeden adres na który warto jest zwrócic uwagę http://top-laser.pl/ Tutaj własnie też mozecie pomyslec o takim zabiegu depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×