Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingazaklopotana89

Jaki wibrator kupic?

Polecane posty

Gość aramgad89
A jeśli chodzi o polecenie zabawki to bardzo fajny wibrator jaki miałam to był ve wibe II,ale się popsuł. Musiały gdzieś się przełamać styki i nie idzie naładować poza tym cena wysoka. Bardzo fajnym gadzetem są też dwa dilda jeden jakby ba kręgosłupie,czyli dopasowuje się do pipki,a ten drugi jest twardy,wygląd naturalnie i jest na przyssawce. Nie polecam kulecek gejszy ani jajka wibrującego. Te zakupione były na allegro jakieś najtańsze i działanie znikome. Dla zaawansowanym i lubiąvych analne zabawki można kupić taki składający się z kuleczek wielkości roznącej wibrator analny. W sumie chyba źle napisałam,że wibrator,bo to jie wibruje,ale łatwo znaleźć na allegro co miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Ten jest drogi. Poza tym mam zabawki,szukam czegoś prostego niezadrogiego i cichego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Te z allegro z opisem cichy,takie niemarkowe 30-40zł rzuźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ja , po prostu duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Vibe therapy incantation zamówiony. Zobaczymy jakie będą efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sobie kup jakiś delikatny z mala wibracja lub po prostu penisa sztucznego jeśli chcesz aby w przyszłości seks z facetem sprawiał Tobie przyjemność a nie wibrator.Wibratory są za mocne i penis im nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Bawimy się razem i nie koniecznie do osiągniecia szczytów tylko dla pobudzenia,zwiększenia napięcia seksualnego. Takim wibratorem można śmiało bawic się we dwoje,a od faceta i penisa się nie odzwyczaję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zabawka sie spisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramgad89
Dzisiaj dopiero przyszła,zobaczymy wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma wyglad prawdziwego pinisa dlugosc 23cm ale calego jeszcze nie mialam w sobie w sumie jestem z niego bardzo zadowolona, Jest bardzo mily i grzeczny, nie robi mi problemow tak jak facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wibrator GREG jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz 4-y i ten co ostatnio kupilam jest najleprzy bo wspaniale mnie piepszy nawet chlopak tak mnie nie wyruchha jak ten wibrator Czasami jak mam chcice to i przez cala noc pepsze sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×