Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blinka muminka

fitness klub KRAKÓW

Polecane posty

Gość amikop
Ja zdecydowanie polecam klub Wellness w Parku Wodnym. Fajna atmosfera, kompetentni pracownicy, mili ludzie przychodzą, a co najważniejsze instruktorzy interesują się tym, jak ćwiczymy na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodecka
Ja chodziłam do Azika na Wysłouchów i było extra ale już nie mieszkam na Kurdwanowie i nie chce mi się dojeżdżać :( Byłam w Platinum na Mogilskiej, ale bardzo mi się nie podobało. Strasznie dużo ludzi i trzeb się zapisywać na zajęcia co wiecznie mi się nie udawało... Teraz chodzę do Pure obok Galerii Krakowskiej i mam karnet na 2 miechy i jak na razie super :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Fit by step ul. Królewska 1 :) obecnie mają promocję 99 zł za miesiąc na wszystko także do tego baaaardzo atrakcyjna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitmaniaczka
Zdecydowanie polecam Studio Power Plate w krakowie. Cwicze tam juz 7 miesiecy! Trening zastepuje siłownie, chodzą same Panie, atmosfera jest super. Potem cisne na orbitreku i naprawdę są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 60
GTX Fitness ul.Ostatnia. Bardzo fachowo prowadzone zajęcia, ja uwielbiam Spining ,GTx i TRx i Power pump są to zajcia które wymagaja dużo wysiłku ale efekty są piorunujące. Mam trochę lat na "karku" i dla mnie ważne jest aby ćwiczenia były również bezpieczne,ogólnie , nie powodowały zbędnych przeciążeń. Goraco plecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
a zobacz sobie na facebooka jest taka aplikacja fit miejsca Figury, to mapka z zaznaczonymi takimi miejscami w całej polsce, moze ci pomoze jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Active Woman w Podgórzu. Fajny, mały, kameralny klub, piętro niżej kosmetyka. Instruktorki świetne, całość prowadzi matka z córką, atmosfera typowo rodzinna, indywidualne podejście do klienta. Oczywiście zależy, co kto lubi, bo w takim kameralnym miejscu to lansować się nie ma jak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkryłam studio power plate przy rakowickiej, cwiczy sie na platoformach ktore wyibruja. bylam sceptyczna bo myslalam ze to kolejny syf a'la vacu itp ale to naprawde intensywyny trening, wzmocnilam miesnie a ponieważ orbitreki są w trybie open wiec jezdze na rowerku i juz sporo schudlam. Chodze dwa razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze nie polecam klubu studio5 mieszczącego się na Gromady Grudziąż. Właściciel uważa że pozjadał wszystkie rozumy i obraża klientki. Zajęcie też takie sobie chociaż mogę polecić zajęcia na rowerach. Średnia wieku niestety +50. Atmosfera do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bangokk
na tej aplikacji fit miejsca figury znalalam klub zaraz obok domu o ktorym nie miałam pojęcia :O dziena wielka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim pragnących przyjaznej i babskiej atmosfery bez specyficznego zadęcia charakterystycznego dla dużych klubów polecam Ogród Harmonii. Piękny wystrój, świetni prowadzący, atrakcyjny harmonogram i genialne kobiece warsztaty. Zapewniam, że to miejsce, w którym zostaje się na dłużej :) ich strona www.ogrodharmonii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, naprawdę przemawiają do was fitness kluby? Masa ludzi, rewia mody, pot, tłok i anonimowość. W ogóle to do mnie nie przemawia. Może warto wybrać mniejsze, kameralne i wyspecjalizowane miejsce? Ja chodzę na body art (genialny!) i tai chi do Ogrodu Harmonii - cudowne miejsce :) www.ogrodharmonii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno odkryłam nowe miejsce i zrezygnowałam z karnetu w Pure! Na Dekerta jest taki kameralny klub Elite Fitness, atmosfera na zajęciach super! Czyściutko, pachnie i wszyscy, wszystkich znają i wzajemnie się motywują! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klubów Fitness w Krakowie w ostanim czasie powstaje tak wiele, że trudno jest zdecydować, który wybrać. Najczęściej pryz wyborze odpowiedniego decyduje lokalizacja. Zostawiam link do fajnej strony, która powinna troche pomóc przy wyborze konkretnego klubu : http://kursinstruktorafitness.pl/klub-fitness-krakow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrina
Ja ostatnio byłam kilka razy w http://www.energym.com.pl na wrocławskiej i bardzo mi się tam podoba, zwłaszcza że zajęcia są praktycznie przez cały dzień, a ja wolę chodzić przed południem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kochałam Pure, ale odkąd mam Multisport chodzę do Platinium i też chwalę (Solpark, koło Borku Fałęckiego). W Pure było fajne to, że nie trzeba się zapisywać na zajęcia, w Platinium tak - ale do wszystkiego można się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1988
Ja chodzę do Dance and Fitness Inspiration. Jestem bardzo zadowolona, bo oprocz fitnessu w cenie karnetu mam indoor cycling i taniec. Atmosfera jest bardzo fajna i poki co udaje mi sie zapisywac na zajecia, choc czasem bylo ciezko. Bardzo dobry dojazd. Zmienila sie teraz lokalizacja, ale ja dojazd mam jeszcze lepszy. Chodzilam przez jakis czas do Platinium na Mogilskiej ale strasznie mnie denerowowalo to, ze wiecznie nie bylo miejsca albo ze taki tlum. Tutaj klub jest mniejszy, kazdy sie zna, a przede wszystkim kazdy instruktor zwraca na kazdego uwage. Zajecia sa dostosowane to osob poczatkujacych jak i zaawansowanych, a sa naprawde rozbieznosci jesli chodzi o wiek. Cena karnetu jest porownywalna, ale warta zajec, bo sa efekty. Jestem milo zaskoczona ze sa tego typu kluby w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyszukaj tutaj http://gai.pl/ Baza firm, w której są też siłownie. Tak zobaczysz, która jest najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;) Polecam Wam klub Europejka http://klubeuropejka.pl/oferta/ Jest to klub za równo dla kobiet jak i dzieci :) Mają bardzo bogatą ofertę , sama chodzę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Ci http://joganadebnikach.pl/ - wiem, że to nie fitness club, ale moim zdaniem, joga jest dużo korzystniejsza. Nie dość, że super ćwiczysz swoje ciało to do tego jeszcze umysł. Ja chodzę od lat na jogę i jestem w super formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klubie Fitness Platinium są niezwykle chamskie recepcjonistki. Zapisałam się wcześniej na zajęcia - z podaniem nazwy i godziny - zostały one odwołane. Naturalnie, żadna informacja nie poszła. Gdy zapytałam się o to na recepcji, panienki bezczelnie kłamały, że nie byłam wpisana na listę. Powiedziałam, że ależ tak z podaniem godziny nawet. Nie miały co na to odpowiedzieć. Chyba nie muszę dodawać, że nie usłyszałam nawet "przepraszam"??? Innym razem, w tym samym klubie miałam sytuację, że przyszłam punktualnie na zajęcia, ale panienka recepcjonistka mnie nie wpuściła, bo uważała, że jestem kilka minut po czasie. Ale jakoś nie przeszkadzało jej, że przez ten czas zajęta była flirtowaniem z karkiem i kompletnie nie zwracała uwagi na tworzącą się za nim kolejkę. Chyba rekrutują tam najgłupsze panienki prosto z ulicy, które nie mają pojęcia co to znaczy obsluga klienta, a w szczególności klientki, bo zauważyłam, że kobiety przez nie na ogół są lekceważone, podczas gdy do facetów się ślinią. Po takim traktowaniu moja noga już tam nie postanie, a klubowi radzę przemyśleć strategię rekrutacyjną, bo to nie komuna, żeby tak traktować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscGość
Ja chodzę do fitness Platinium na Szlaku i jestem zadowolona zarówno z zajęć fitness (zajęcia GT) jak i siłowni, atmosfera super, nie ma "karków", a teraz w wakacje jest luźno, nie ma dużo ludzi, więc można spokojnie poćwiczyć, a obsługa (trenerzy i recepcjonistki) w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
Polecam poszukać klubu fitness poprzez wyszukiwarkę https://fitplanner.pl . Możesz przefiltrować wg. osiedli, typów zajęć itp. wraz z podanymi grafikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno na ul. Przemysłowej, tam gdzie kiedyś był fitness młyn, ma być teraz saturn fitness, dla mnie to rewelacja bo właśnie się przeprowadziłam z Warszawy i też wcześniej chodziłam do saturn fitness i już trochę poznałam, klub, zasady i wiem, że będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę już od roku na aerobik w New York (http://www.newyork-krakow.com.pl) i jestem zadowolona, fajne instruktorki, a przede wszystkim podoba mi się tam atmosfera :) Dziewczyny, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×