Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwiaca sie 21

Zespół PCOS

Polecane posty

Gość martwiaca sie 21

CZY KTÓRAS Z PAN NA TO CHORUJE? jESLI TAK TO JAKIE MACIE OBJAWY I ILW MACIE LAT ? I JAK TO LECZYCIE?? PILNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam, mam 34 lata czekam na okres i ide do szpitala na badania. U mnie Pcos to torbiele na 2 jajnikach, brak miesiaczki, tycie i nadmierne owłosienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inne pytanie, czy ktoś miał diegnozowane PCOS w klinice? Jeśli tak, to jak to wygląda? ile się leży itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiaca sie 21
Bo ja mam 21 lat i mija ginekolog powiedziała mi jedynie ze mam pecheze na jajnikach o wielkosci do 9 mm i dała skieriwanie do endokrynologa. I dzis w przychodni internista powiedziała ze to jest prawdopodobnie PCOS i ze beda problemy z zajsciem w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam bzdury, nie mart się, teraz pcos się diagnozuje na podstawie badań hormonów, a nie na podstawie usg, obraz usg może mylić, hormony są ważne przy diagnozie. Umów się do endokrynologa i najlepiej gdybyś miała skierowanie do spzitala, tam zrobią wszystkie badania, jak mi. Moja endokrynolog mnie dlatego skierowała,żeby wykluczyć wszystkie dziwactwa i postawić trafną diagnozę. Nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco*
ja tez mam pco i od jakiegos czasu lecze sie witaminami i sa ogromne zmiany okres sam sie pojawia owulacja wrocila i to tylko po 3 miesiacach brania tabletek witaminek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco*
dodam jeszcze ze staram sie o dzidzie i mam nadzieje ze sie uda wkacu w tym cyklu zaczelam monitoring bylam juz 2 razy ale pecherzyki rosna w powolnym tepie bo niestety przy PCO maja wlasnie ta sklonnosc i dlatego np.u mnie owulacja wystepuje w 21-22 dc!!a cykle zrobily sie z 45 na 34!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×