Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca mama

inhalator- proszę o radę

Polecane posty

Gość elaissss
Dobrze jest zbudowany inhalator Sanity PRO. Ma specjalne zawory które chronią przed stratami leku, także to co powinno to się wchłania w drogi oddechowe a nie ucieka gdzieś w przestrzeń. Urządzenie jest wszechstronne na tyle, że można różne leki tutaj wlewać, w tym te bardziej oleiste. Prosta obsługa, łatwe sterowanie prędkością inhalacji. Odkąd go kupiłam, a będzie już 4 miesiąc to jeszcze żadnych usterek nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę na pewno podpowiedzieć inhalator Simple, prosta budowa, prosta obsługa, jest lekki, nieduży, mi bardzo taka konstrukcja odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie działa Pro, można sobie w tym modelu regulować wielkość leku i samą prędkość inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam bardzo dobrze służy model Alergia Stop. Korzystamy całą rodzinką – dzieci mąż i ja. Prosty lekki, nie hałasuje, nie buczy, można szybko sobie lek podać bez nerwówki spiny i marnowania aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pro jest bardzo uniwersalny i też szukaliśmy z żoną właśnie takiego inhalatora do każdej terapii. Radzi sobie przy górnych i dolnych drogach oddechowych, przy różnych rodzajach lekarstwa (nie ma problemu jeśli substancja ma konsystencję oleistą). Używamy go u siebie, ale też u dzieci, nie ma problemów z przygotowaniem mgiełki dla malucha, nie robi hałasu podczas samego podawania aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś na wiosnę zaczełam szukać inhalatora nam do domu i kupiłam włoski Novama Familino Pro. Działa bezproblemowo. Polecam zwłaszcza jeśli ktoś zamierza korzystać z aerozoli pierwsyz raz w życiu, ten model jest akurat wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, można sobie poradzić i też ułatwić cały zabieg dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

Od paru dni co prawda mamy dopiero nonContact ale pierwsze odczucia są na plus. Badanie trwa sekundę i nie jest to wcale przesada, bo faktycznie wystarczy wycelować, wcisnąć guzik i w moment jest liczba na wyświetlaczu z konkretną temperaturką. Fajnie mierzy nie tylko goronczke ale też temp przedmiotów, wody, mleka, powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada

Ja kupowałam dla siebie i ogólnie dla rodzinki włoski Familino i chwalimy sobie. Fajna rzeczą są dopasowane maseczki z miękkimi obwódkami przez co ładnie przylegają do twarzy, nie dociskają na siłę tak żeby cokolwiek bolało. Maseczki są tak zrobione żeby aerozol nie poleciał do oczu, są krótko mówiąc bardzo bezpieczne zwłaszcza w kontekście używania przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Zgadzam się z poprzednikami, że warto wybrać się albo do sklepu medycznego albo do apteki, ewentualnie podpytać lekarza i wtedy dopasuje najlepszy inhalator bo np. Sanity ma sporo modeli: Silent Mesh, Alergia Stop, Pro, Baby więc to zróżnicowanie jest tam spore i warto szukać czegoś dopasowanego do danego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×