Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mloooodaa Mezzzatka

Co wybrac? Wies czy miasto? doradzcie prosze

Polecane posty

Gość Mloooodaa Mezzzatka

Hej wszystkim. Wiem ze dlugie ale prosze przeczytajcie bo nie wiem co robic, jestem w zyciowej rozterce;( A więc tak. Skończyłam w czerwcu tego roku studia w Łodzi - psychologię. W lipcu wyszłam za mąż, po ślubie przeprowadziliśmy się z mężem do Olsztyna. Nie mogę znaleźć pracy w zawodzie już prawie pół roku. Nie ma etatów, ale na 85% mam pracę w szpitalu od stycznia tyle że na 1/2 etatu ale dobre i na początek to, oby zdobyć doświadczeni w zawodzie. Mamy mieszkanie służbowe męża za 560 zł bez dodatowych opłat, 2 pokojowe. Jak sie przeprowadzilismy do Olsztyna to maz zarabial 1800 zł, wiec jak na miasto nie tak zle. Ale ostatanio u niego w firmie byla duza redukcja etatow, on zostal w firmie ale zdegradowali jego stanowisko i teraz zarabia tylko 1100 zl. Wiec jest ciezko, ja pewnie na ta 1/2 etatu zarobie 700-800 zl. Odechciewa mi sie juz tak zyc, od 1 do 1, bez zadnych perspektyw, bez szansy pomyslenia o swoim dzieciaczku bo za co go utrzymac? Moi rodzice mieszkaja w okolicach Łomży (woj podlaskie, ok 100 km od Olsztyna). Oni mieszkaja w swoim domu i utrzymuja sie z wynajmu lokali. Dodatkowo buduja teraz niewielki domek. Dom juz stoi, nie ma jeszcze dachu ale wszystkie sciany juz sa. Jest to dom w miejscowosci wypoczynkowej, nad rzeka, piekny krajobraz, lasy, laki, pola, cisza, Jest to bardzo fajny, nieduzy domek, idealny dla rodziny z 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjlsdcho
ja bym wybral domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuum
nie wiem co ci doradzić. psycholog to taki sam zawód jak wróżka, tarot, numerolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
z czego będziecie żyli na wsi? uzależnieni od rodziców? w mieście macie mieszkanie bardzo tanie, a mąż ma pracę. Ty również masz perspektywy na pracę w zawodzie, chociaż tylko na pół etatu. obydwoje możecie poszukać czegoś lepszego. a o dziecku zacznij myśleć jak będzie Was na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys tam
do limfa12 wlasnie o to chodzi ze tam i ja i maz bedziemy mieli prace bez problemu. Tesc jest obecnie przewodniczacym rady miasta, bylym burmistrzem. Moj wujek jest obecym burmistrzem. Wiec u nas malo kto ma wieksze plecy jesli chodzi o zaltwienie pracy od reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda Meeeezatka
Kiedys tam to ja Mloda Mezatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×