Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lola katafalk

jak czesto chodzicie do restauracji- ANKIETA

Polecane posty

Gość lola katafalk

jaką kuchnie najczesciej wybieracie i ile placicie za danie na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina908
Ja bardzo często chodzę do Antich Caffe na Kabatach. Chodzimy tam z rodziną, poniewaz bardzo lubimy włoską kuchnie a tam własnie mozna zjesc pyszne owoce morza w dobrej cenie jak na stolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmelka78
No własnie grunt to znalezc dobra restauracje, zeby móc i dobrze zjeść i nie wydac przy tym jakiś wielkich pieniędzy. No i ja jeszcze cenie sobie to zeby iśc do takiej rastauracji z dzieckiem, gdzie bedzie kącik dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetkowa
mniej więcej 1-2 razy w tygodniu, kuchnia włoska lub amerykańska, płacimy w granicach 30-100 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisekDuzy
kilka razy w roku,do 50 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtututu
nie licząc pizzy czy kebaba,to do prawdziwej restauracji nigdy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek powiem że za restauracje uważam lokal, w którym nie podaje sie fast foodów, gdzie dostaje się menu, jest powiedzmy elegancko, kelner podaje jedzenie...no więc w takie miejsca chodzimy średnio w miesiącu jakieś 8-10 razy, a w roku srednią zawyżałyby wakacje bo wtedy jemy w restauracjach jakieś 2 razy dziennie przez 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CODZIENNIE gdzieś chodzimy jeść- ale nie zawsze obiad:)- czasem szybka kolacyjka wieśmacki + shake w mc donaldzie, albo pizza z brokułami z pizzahut, mniam, mniam :) albo bar mleczny, gdzie gigantyczna porcja pierogów ruskich z cebulką kosztuje 7 zł!!!!!!! a na taki elegancki obiad/kolacje to raz, dwa razy w tyg. :) . ps. w ing zrobili finansometr i pojawia się podliczenie, ile wydałeś na media, ile na jedzienie, ile na stacji benzynowej, itd...TO PRZERAŻAJĄCE ILE WYDAJE NA ŻARCIE, SKOŃCZĘ JAK GRUBA ŚWINIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agbeee
Ja mam kilka kroków do Antich na Kabatach i naprawde jeśli chce zjeść coś dobrego to własnie wybieram się tam na bagietki. Do tego dobra kawka i śniadanko naprawde można zaliczyc do udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejjjkowska
Chodzę, owszem W sumie teraz chyba coraz więcej osób zwłaszcza w większych miastach nie ma czasu na gotowanie w domu i wybiera restauracje. A nie wiem czy wiecie że można teraz skorzystać z takiego portalu http://www.restauracjezrabatem.pl/ co ważne nie dość że dobrze zjemy to jeszcze możemy mniej zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze raz w tygodniu, place za posilek ok 10-20 funtów, przewaznie kuchnia indyjska lub chinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chodzimy roznie, czasem raz lub dwa w miesiacu. Kuchnia wloska, chinska i meksykanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anois262
nie przepadam za chodzeniem do restauracji, nie wiem czemu moze to jakas fobia :) ale gdy bylam mlodsza i mieszkalam z rodzicami co tydzien chodzilismy na niedzielny obiad do roznych restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel....,,,,,
jeżdze do wisły ustronia do fajnych drewnianych góralskich restauracji, i zjadamy wszystko, pstrąga, placek po góalsku pychota, ale poniewa pracujemy 7dni w tygodniu czescie restauracja przyjedza do nas, chińskie żarcie, zestawy obiadowe, a najczesciej pizza a wiec wypady na rok bedzie z 4 razy nie liczac wczasów a zamawiamy 4razy w tygodniu za ok 50-100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
No ja raczej wybieram takie restauracje w których zjem to czego w domu sobie nie zrobie. Stad tez najczesciej wybieram restaurację sushi.I taka która moge polecic w stolicy to Tekada sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska
W Tekeda Sushi zawsze w weekendy są fajne promocje.Wtedy zawsze wybieramy sie tam z przyjaciółmi i jemy tyle ile chcemy za 59zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie mamy naprawde bardzo ciekawą restauracje www.trzejkucharze.com i przyznam ze bardzo często właśnie tam zagladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do 3 Kucharzy to ja również spokojnie moge polecić, zwlaszcza ze tutaj niedawno restauracja przeszła maly remont i teraz wyglada jeszcze fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka dobra restauracja, że brak klientów i nachalnie się musicie reklamować na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baszaz
My bardzo rzadko odwiedzamy restaurację, bo częściej jemy w domu - staramy się razem gotować. Jeśli chodzi o jedzenie na mieście to bardziej pizzerie i miejsca, gdzie serwują makarony. Pizzeria Dominium ma dobrą ofertę i pod względem jakości i cen, więc myślę, że do ankiety można ją śmiało dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest najlepsze jedzonko jeśli chodzi o Kraków, a już na pewno własnie ich owoce morza sa dla mnie i dla znajomych numerem jeden http://www.magnes.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy, a jestem za granicą i źle nie zarabiam, ale i tak mnie nie stać, pozatym jedzenie w restauracjach to syf z GMO i ulepszaczami i inną chemią, więc wole zdrowe gotowane w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne od tego, za restauracja to nie Mcdinald ani bar szybkiej obslugi. Z narzeczonym chodziliśmy do Jeff & Staff (sa tylko 4 w Polsce) 2 w krk, i po 1 w wawie i kato. zostawiamy tam w sumie niecale 80. Z drinkami. chodziliśmy raz na 2 tyg. czasem co tydzien. Ogromnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dodam, ze bedac tu w Anglii juz nie chodzimy bo to sa brudasy, kilka razy bylam w kawiarni gdzie dali mi brudne wszystko i to nie raz, mnie to obrzydza wiec dziekuje. przyjade do Polski to sb wkoncu pojde, dodam ze czesto jemy sushi, w hotelu Qubus. 180 za wielki talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWER
Ja dość często chodzę do restauracji :) Nie zawsze jest czas na gotowanie, a jak się wraca z pracy po 20.00 to tym bardziej :) Jeśli chodzi o mnie powiem tylko tyle - restauracja Bydgoszcz, a dokładniej http://www.karczmamlynska.com.pl/ Byłam w tej karczmie kilka razy i zamawiałam też jedzenie i było pyszne. Bardzo mi smakowało, mojej mamie również. Polecam wszystkim kto lubi polskie dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×