Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

Zdzieram sobie skorke z ust i oblizuje non stop wargi jak to pokonac??

Polecane posty

Czy wy tez tak macie?? Skórkę Zdzieracie? Oblizujecie usta? Usta później są napuchnięte,krawia itp. Ludzie ja mam ta skorke codziennie na ustach jest taka biala i usta traca swoj naturalny kolor.Co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorągiewka
Pamiętaj, nie zdzieraj facetowi skórki z siusiaka podczas oralu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam białej, ale ciągle zdzieram skórkę z ust, i powstaja mi rany, usta bolą, krwawia, no to smaruje, troche sie pogoi i znowu....... wiem ze to głupota ale nie umiem sobie z tym poradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam białej, ale ciągle zdzieram skórkę z ust, i powstaja mi rany, usta bolą, krwawia, no to smaruje, troche sie pogoi i znowu....... wiem ze to głupota ale nie umiem sobie z tym poradzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nob77
smaruj usta miodem ,lagodzi nawilza i smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to jest objaw alergii na cytrusy. pomaga smarowanie hydrokortyzonem (ostrożnie, może wybarwiać czerwień warg) a potem już normalnie balsamem. Sam balsam nie pomoże, niezależenie jaki. W tej chwili mam ze 30 i żaden nie usuwa problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smarowałam błyszczykiem, to błyszczyk zlizywałam. Weź może postaraj się na noc kłaść krem i chociaż w nocy nawilżyć :) I smaruj masłem, mi pomogło. A obgryzałam z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×