Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zadziwiona

wieczó panieński - zaskoczenie

Polecane posty

Gość jestem zadziwiona

Zostałam właśnie zaproszona na wieczór panieński osoby, której właściwie nie znam, a tym bardziej nie jestem żadną jej przyjaciółką ani nic. Jestem trochę zdziwiona, w ogóle się tego nie spodziewałam. Zawsze myślałam, że na panieński się zaprasza raczej przyjaciółki, ale może się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu. Topik służy tylko wyrażeniu przeze mnie zdziwienia z powodu tego zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saabiinaa001
dziwne... po co masz isc do osoby której nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zadziwiona
No właśnie. To nie jest tak, że jej nie znam, bo znam ją przez faceta. Rozumiem, że zaprosili nam na wesele, ale po kiego ja na panieńskim? Ja nawet na kawie/ piwie nigdy z nią nie byłam, zawsze tylko spotykamy się w większym gronie. No nic, i tak muszę odmówić bo mam inne plany na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawowe pytanie
wiesz moze ta dziewczyna nie ma jakichs bliskich przyjaciolek wiec zaprasza znajomych ktorych ledwo zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma_25
ja nie majac tak naprawde przyjaciólek NIE ROBIŁAM wieczoru panieńskiego. Dwie najbliższe koleżanki mieszkają ok 200 km ode mnie, a siostry meza maja dzieci i musialyby kombinowac. Stwierdzilam ze naprawde gra nie jest warta swieczki. widocznie twoja,,znajoma" wyszla z innego zalozenia i za wszelka cene chce miec wieczor panienski, mimo iz pewnie nie ma kogo na niego zaprosic. czy to jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam panieński tylko dla najblizszych kolezanek Hm albo dziewczyna nie ma BLISKICH znajomych albo chce mieć mega wielką imprezę i zaprasza wszystkie dziewczyny ktore będą na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zadziwiona
Hm, no właśnie ona ma trudną sytuację osobistą, nieco skomplikowaną, nie będę tego roztrząsać. W każdym razie wiem na pewno, że nie zaprasza wszystkich dziewczyn zaproszonych na wesele, znam listę osób do których zostało wysłane powiadomienie o panieńskim. I nie jest to Bóg wie jak długa lista, biorąc pod uwagę liczbę osób zaproszonych na wesele. No nic, czyli jednak nie jest to w 100 % normalny zwyczaj, choć mało osób się wypowiedziało, to widzę, że też nie postrzegacie tego jako normy. Dziękuję za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboooga
o ja pierdole moze po prostu dziewczyna nie ma milion pięćset sto dziewięćset psiapsiółek to stwierdziała ze cie zaprosi zeby było raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
eeee tam, czemu od razu nienormalna? ja na swoim panieńskim będę chciała zrobić mega dużą imprezę zarówno z gośćmi, którzy będą na weselu, jak i z tymi, którzy nie będą. może ona też wychodzi z założenia, że fajniej w większym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cszcs
albo moze zaprasza dziewczyny zeby sie bardziej zblizyc poznac bo wkoncu bedziesz na jej weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
A może po prostu uważa cię za bardzo sympatyczną osobę? I chciałaby nawiązać z tobą bliższe kontakty, stąd to zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na panieńskim były moje koleżanki, które dobrze znam i ja też nigdy nie byłam zaproszona do niezaprzyjaźnionej dziewczyny. Ale nie tak dawno był tu temat o tym, że dziewczyna była święcie oburzona, że została zaproszona na wesele a na panieński już nie :o więc może panna młoda wychodzi z założenia, że zaprasza się wszystkie młodsze laski zaproszone na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mily gest uwazam
moze po prostu fajna z niej dziewczyna i zaprasza rowniez osoby towazryszace (kobiety) swoich braci, kuzynow itp nie wiem nad czym sie zastanwiasz. idz a jak nie chcesz to nie idz. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×