Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eweeelina_27.

wiozę młodych do ślubu- kto ubiera auto?

Polecane posty

Gość eweeelina_27.

Wiem, że to może głupie pytanie, ale nie wiem za bardzo jak się zachowac. Ja i moja dziewczyna zostalismy zaproszeni na slub i wesele znajomych. Dzis poprosili, żebym w dzien ich slubu zawiozł ich swoim autem do kosciola. Nie dogadalem jeszcze szczegółów, ale pytanie mam. Jak myslicie, czy oni tym samym ubranie tego auta pozostawili w mojej kwestii? Domyslam sie, ze moze swiadkowie powinni sie tym zajac, ale pewny nie jestem. Czy moze znowu wypada zebym ja to zrobil na poczet prezentu slubnego? Kto z reguły zajmuje sie taka rzecza i moze głupio zapytam- kto w takiej sytuacji pozyczenia samochodu na slub od kogos znajomego- za to płaci? Jak myslicie, jak ugryzc temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamysleze
mlodzi placa, i mlodzi lub swiadkowie ubieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrać powinni oni według własnej koncepcji. Niektóre panny młode lubią mase kwiatów, kokardek i baloników, a innej wystarczy po prostu piękny samochód bez zbędnych dupereli. Po za tym nie wiadomo o jaką kolorystykę im chodzi itd, itp. Dlatego leży to w gestii młodych. Ale co zresztą za problem zapytać wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto w takiej sytuacji pozyczenia samochodu na slub od kogos znajomego- za to płaci? Jak myslicie, jak ugryzc temat?" ale za co płaci? sądzę, że powinieneś potraktować to jako przysługę, ale nie oczekiwać kasy, bo niby za co? a kwestie dekoracyjne są do dogadania, sądzę, że tym nie będą Cię obarczać raczej na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
na pewno im chodziło że nie dajecie prezentu ,tylko waszym prezentem będzie auto do ślubu, to wy płacicie za paliwo,co do przystrojenia to młodzi sami sobie stroją auto ,ew. pomagają świadkowie,najlepiej zapytaj kiedy masz podstawić auto do strojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma_25
i wlasnie przez takie myslenie jak powyzej rodza sie niedomowienia. Najlepiej usiadźcie, porozmawiajcie z mlodymii ustalcie. Nie sądze bys chciał uzykac od nich jakies pieniadze wiec skup sie na dekoracji i calej reszcie. Jezeli powiedza ze chca bys ty ustroil samochod za swoje pieniadze wtedy prezent odpada, bo razem z umyciem i wypucowaniem go nie tylko z zewnątrz koszt bedzie porownywalny do prezentu. Ale podejrzewam ze beda chcieli bys ustroil auto ich dekoracja i wtedy jako prezent traktowac tego raczej nie powienienes. my z mezem kilka lat temu wiezlismy mlodych, dekoracje dawali oni, ale za myjnie i tak dalej placilismy my(prezent tez oczywiscie swoja droga on nas dostawli). Niedawno nas wieziono do slubu, robil to znajomy znajmoego i powiedział że on od nas zadnych pieniedzy nie wezmie. Dalismy mu nasza dekoracje (i zstawilismy po slubie-napewno kiedys mu sie jeszcze przyda) zaprosilismy na obiad po slubie i oczywiscie wodeczke i wino weselne tez dostal. Wszystko jest do dogadania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulaczka
My tez jechalismy autem znajomego. Sami sobie kuplismy ozdoby a strolismy wspolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmigła
w tym roku żeni się mój syn, a dwoje dzieci już się pożeniło tak że trochę się znam. przybraniem zajmują się młodzi. w naszym przypadku ja się tym zajmę czyli matka młodego ponieważ mam koleżankę plastyczkę która to zrobi i do tego wystroi sale i zrobi młodej bukiet po kosztach materiału.ty jesteś tylko wynajęty jako kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy jechali do slubu Altea Tescia. Auto bylo ubierane przez te sama florystke, ktora robila dekoracje sali weselnej, moj bukiet i inne podobne pierdolki. Nie chcielismy jakiegos nie wiadomo czego - na aucie po prostu "przysiadlo" troche bialych, przyklejanych motyli. Za wszystko placilismy my-mlodzi. Chyba najlepiej uzgodnic to z mlodymi i ewentualnie skontaktowac sie z osoba robiaca reszte kwiatowych dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na https://www.gdziewesele.pl/auto-do-slubu znajdziesz odpowiedź na ten temat. Ogólnie to zależy, czasami kierowcy mają dekoracje auta w cenie, czasami para wynajmuje dekoratorkę i to ona ozdabia auto, a czasami Para Młoda sama dekoruje auto do ślubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino 32
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Ustaliliśmy, że część obowiązków zlecić profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko wyglądało pięknie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×