Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już mamusie pamiętacie?

Czy ktos z was zaszedł w ciążę 3 dni przed owulacją?

Polecane posty

Gość już mamusie pamiętacie?

jw. czy któraś mamusia zaszła w ciążę 3 dni przed domniemaną owulacją? czy to może mit że plemniki żyją do 72h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
przepraszam zdublował mi sie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
ło matko i na twoim przykładzie upada mit że przed owulacją dziewczynka powstaje:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak hehe
A skąd wiesz że nie ma córki??Nigdzie nie pisze że ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka znienacka
mam syna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój przypadek jest dziwny
Zachodząc w ciążę z córcią robiłam testy owulacyjne. Chciałam zajść w ciążę, nie miałam parcia na którąś z płci. Na początku cyklu byłam chora (stąd moje domniemanie opóźnionej owulacji). Testy owulacyjne (sygnalizują owulację za kilkanaście do kilkudziesięciu godzin) wyszły mi pozytywne w 19 i 20 dc. W oba dni się staraliśmy. Jak było później ze staraniami, to nie pamiętam. Wcześniej nie było starań spory czas ze względu na grypę i mam córcię:) A jak było za pierwszym razem, kiedy ustrzeliliśmy synka, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka znienacka
a no właśnie, przed owulacją w ciążę się nie zajdzie:p ni ciula:p ja nie wiem jak wtedy miałam owulację, może akurat była wcześniej niż myślałam, że powinna być, może II fazę miałam długą, no nie wiem, monitoringu nie było. Po prostu było bara bara 2 dni po zakończeniu okresu i potem dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nic, kolejne bara pod domniemany koniec cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do nanaaja
Aty nie wiedziałaś że plemniki żyją jeszcze w nas pare dni?Co z tego że sobie wyliczyłaś że owu będziesz miała w tym i tym dniu skoro plemniki przeżyły.Po to jest coś takiego jak dni płodne od 10 do 16 dnia cyklu i w tym czasie wystąpi owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd wiesz że akurat tego
dnia zaszłaś?9 dc to się kochałaś a zajść mogłaś później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka znienacka
niekoniecznie zaszłaś w 9 dc, mogło to być później. Ja ze stosunku w 9 i 10 dc i cyklach 26 dniowych mam córkę, a ze stosunku w 7 dc i cyklach jak wyżej mam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A skąd wiesz że akurat tego
No tak.Plemniki mogły sobie poczekać na jajeczko parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
tak mi sie wydaje ze poczekaly byly silne jak moj facet hehehe i z tego jestem juz w 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
no tak źle sformułowałam temat ale wiecie o co mi chodzi. Mam nadzieję że armia mojego męża jest leniwa:-))) Kasienka i co jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne w 15 tygodniu. Mało tego, wyszło za pierwszym razem.. Przez dwa lata było na wyskok. Raz poszło do środka i cóż, dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
no to ja zwariuję przez najbliższe 14 dni. a los bywa tak właśnie przewrotny- o dziecko starałam się ponad 2 lata i teraz tak może być własnie na odwrót- raz sex i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że bardzo się martwiłam, że będe w ciąży ale tłumaczyłam sobie, ze to bylo tylko raz i może nie wyszło. Nie chciałam być w ciąży. Wykonałam 4 testy ciążowe w odstępie 4 dni, 5 dni, 8 dni i 11 dni po owulacji. Nie wyszło nic. Dopiero dwa dni przed spodziewaną miesiączką wyszły dwie kreski a druga taka słaba, że mało co bylo ją widać ale ewidentnie dwie były. Teraz się z mężem już oswoiliśmy i cieszymy sie dzidzią ale wtedy naprawde jeszcze nie chciałam być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
za wcześnie robiłąś te testy ale rozumiem:-))) kurczę ja chcę mieć drugie dziecko ale nie teraz- rodzina mnie chyba zagryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja chcialam byc aler myslalam ze samo zajscie zabierze troche wiecej czasu a tu nam sie udalo za 1 razem w tydziern po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mamusie pamiętacie?
karolinaaaa przynajmniej oszczędziłaś sobie biegania po lekarzach :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 5004
Mam pytanie, owulację miałam dnia 9 marca ok godz. 16.00, ostatni stosunek był dnia 6 marca ok. godz.18.00, czy jest możliwość że jestem w ciąży? Bardzo bym tego chciała, tylko boję się że mogło to być za wcześnie. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat? Dodam że cykle mam regularne 28 dni. Kiedy najszybciej mogę zrobić test ciążowy, i czy jest duża szansa na zajście w ciąże? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nakryc do stolu ?
http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html zapraszam Was na niedzielne savoir vivre czyli : jak nakryć do stołu :) jaki obrus, serwetki, jak ułożyć sztućce oraz nie zapominając o najważniejszym czyli o dodatkach :) Serdecznie polecam : http://sennik-dreamer.blogspot.com/2013/03/jak-nakryc-do-stou.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie na temat-padłam jak przeczytałam jedną wypowiedź... Owulację miałam 9 marca o godzinie 16 hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja stosunek miałam 13 lutego a 15 bolą mnie jajniki. Czy mogło dojść do zapłodnienia? Mam niereguralne cykle, raz c0 31 raz co 33 a ostatnio przez stres 40 dnia dostałam miesiączke. No i teraz nie wiem. A bardzo chciałabym być w ciąży Choć mój partner nie bardzo ale gdyby było to by musiał się z tym pogodzić. Proszę o poważne odpowiedzi. Z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Miałam stosunek 10 dc i w tym dniu także powinnam mieć owulacje.Cykle mam raczej równe co 28 dni czasem mniej.Jestem ciekawa czy mogło dojść do zapłodnienia ale muszę czekać :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze czy ktoras zaszla 3 dni przed owulacja? tzn czy sex 3 dni przed zakonczyl sie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiita
Hej dziewczyny. Mam cykle ok. 32-dniowe, w tym cyklu kochałam się bez zabezpieczeń w 6,7,10,12dc. Owu ok. 15dc także za 2 tyg. mogę dać znać czy 3 dni dało radę coś zmajstrować ;) Nie ukrywam, że mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam okres 10.12 i 2 stosunki bez zabezpieczenia 22.12 noi przy drugim stosunku wytrysk byl we mnie. jestem cholernie ciekawa czy zaciazylam czy nie.Cykle mam regularne 26/27 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×