Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już mamusie pamiętacie?

Czy ktos z was zaszedł w ciążę 3 dni przed owulacją?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Dzień przed owulacją uprawiałam stosunek dwa razy. Za pierwszym razem stosunek zakończył się wytryskiem wewnątrz. Drugi stosunek ok. 1h później zakończył się bez wytrysku. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaliankaaa
bardzo duze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evitaliankaaa, pytam ponieważ dosłownie chwilę przed drugim stosunkiem wyleciała ze mnie zawartość po pierwszym i dlatego się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kaśka 26 No właśnie wiem, staramy się już jakiś czas dodatkowo mam niedoczynność tarczycy i za każdym razem nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 26
Ale wierzymy że się uda!! Ja nie liczę na dwie kreseczki w tym miesiącu bo choroba nas dopadła ale w lutym sobie odbijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , u mnie jak tylko wyskoczyly 2 kreski (23,12,2015) nie dowierzalam , 1 test i 2 kreska byla tak blada ze tylko ja ją widzialam , ale kolejne 4 testy w przeciagu 3 dni pokazaly piekne 2 mocne krechy :) Niestety po kilku dniach cieszenia sie , zaczelam plamic. Szybko poszlam do lekarza , przepisala mi tabletki na podtrzymanie. Po 2 dniach nadal plamilam tle ze na rózowo , pojechalam do szpitala (04,01,2016) i na usg byl tylko pecherzyk ciazowy bez zarodka. Lekarka zalecila zrobienie kolejnego usg za o 7-10 dni. No i poszlam 14,01,2016 . Lekarz stwierdzil ze mam pecherzyk ciazowy , ale zarodek jest za maly , i malo wyczuwalne tetno (FHR +/-) . Wyszlo mu ze to 6 tydz 2 dzien . i Ze bedzie potrzebne kolejne usg czy moja fasolka sie rozwija czy zatrzymala i czy bedzie trzeba usunąć . Bylo to dla mnie straszne. Caly kolejny tydzien czekalam, na wizyte u lekarza i kolejne skierowanie na usg.Dostałam też skierowanie na Beta HCG które wyszlo mi 85098,54 czyli dobre. Umówilam kolejny termin usg i lekarz dostał zawał... Mialam czekac kolejny tydzien ,az znajda zastepstwo . Oczywiscie nie wytrzymalam i szukalam na wlasna reke gdzie mi zrobia na to skierowanie. Znalazlam Katowice :) Juz nastepnego dnia mialam usg :) Czyli wczoraj (27,01,2016) :) Przemiła Pani doktor :) Serce mialam w gardle , ale co zobaczylam ... Serduszko bilo jak szalone :D Taka malenka fasolka 13 mm a serducho mega piękne! Moja fasolka ma juz 7 tygodni i 5 dni :) Ogólnie to 8 tydzien , aplikacja mi podaje ,że powinnam byc w 9 , ale taka róznica jest w normie , bo nigdy do konca nie wiadomo kiedy dokładnie nasz zarodek sie zagniezdzi w macicy :)Boże jak mi ulżyło. Teraz jestem juz spokojna bo wiem ze moje dzieciatko rosnie i jest wszystko z nim dobrze:) Stresu miałam ogrom , ale na szczescie wszystkie obawy lekarzy sie nie sprawdzily . Betsi , u mnie lekarka też szukała drugiej fasolki , ale nie znalazła :) Uffff ulga , bo mam juz piękna trójce w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam się 26.01 A dzisiaj miałam owulacje czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 26
Możesz nie musisz skąd mam wiedzieć cY jesteś w ciąży?!skoro kochałam się w dni plodne bez zabezpieczenia to sama sobie odp na to pytanie w dniu s podziewanej @ zi test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Hej Dziewczyny czytałam wiele o plemnikach ale jednego się nie doczytałam czy plemniki po 11 dniach w moszni są tak samo silne jak po 2 dniach ponieważ u mnie był sex 3 dni przed owulacja i zastanawiam się czy jest możliwość ciąży gdyż miesiąc wcześniej miałam podobną sytuację ale nic się nie wykluło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze jest szansa na zajście w ciąże. ..!!proste i logiczne dni płodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm mam Taki Problem nigdy nie obliczam owulacji mialam Okres 22.05 dzisiaj jest 10.6bola mnie jajniki czy to moze byc owulacja Jack to sprawdzic przebywam za granica na Urolopie dodam ze po okresie kochalam sie z Moim mezem i wczoraj Terz czy moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 26
Anusiia jak najbardziej możesz być Ja np. Staram się z mężem o drugie dZiecko od listopada i niestety wiecznie @ :/ Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pytania wynika,ze facet zaszedl w ciążę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę mając stosunek dwa-trzy dni po okresie i do owulacji było przynajmniej kilka dni. Cykle mam 25-26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed owulacja, nie wiem dokladnie czy 3 dni czy 2 bo to bylo 6 lat temu ale na pewno troche przed. wiem bo byl seks wtedy a potem dopiero prawie tydzien po a kilka dni po tym seksie czulam lekkie bole zdecydowanie owulacyjne. i mam super syna 5 i pol lat ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiia
Dziekuje za odpowiedz dzisiaj rano zmierzylam Temperature w pochwie przed wataniem z lozka i mam 37.2 Kordes mam dostac za 8dni ale Bardzo boli mnie brzuch troche Jack na miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno razowy pomiar temp nic nie daje temp zawsze przed @jest wyższa ja mam 37.5 a okres za 2dni zobaczymy czy temp spadnie i @przyjdzie czy utrzyma się temp i drugi bobas bedzie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosc dziekuje za odpowiedz wie ze masz racje z Tag temperatura dzisiaj trez miezylam i Terz wysoka 37,3 Wiem zu to nic nie daje alle bede miezyc to beende miec Obraz na Drugi cykl chociaz nie ukrywam ze bardzo chcialabym byc w ciazy mam Taka,cicha nadzieje das znam czy tobie sie udalo trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie. Bardzo proszę Was o pomoc. Razem z narzeczonym postanowilismy starać sie o dzidziusia. Problem w tym, ze mam bardzo nieregularne cykle wahajace sie od 35 do 69 dni. Ostatnia miesiaczke mialam od 8 do 14 maja. Kochalismy sie po okresie kilka razy, w tym miesiącu okres jeszcze sie nie pojawil i nie czuje aby mial nadejsc (zawsze odczuwalam kiedy bedzie okres), ale test ciazowy wyszedł mi negatywny. Czy myslicie , ze moge byc w ciazy? Ktos mi wspomnial, ze przez nieregularne cykle test moze nie wyjsc. Od kilku dni czuje sie dziwnie. Bola mnie plecy, piersi, glowa, mdli mnie, denerwuja mnie zapachy i mam zawroty głowy. Jesli byl juz taki problem to przepraszam, widocznie nie doczytalam. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owulację miałam 29/30 września, współżyłam 27 września. Obserwowałam temperaturę i w 7 dniu spadła a następnie sie znacznie podniosła i...sukces-32mlu hcg dzisiaj!mam nadzieję, że będzie ładnie rosło. P.S. Warto prowadzić obserwację termiczno-objawową-natura jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mni do zaplodnienia doszlo po 4 dniach od serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak tam Betsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wierzę w żadne bezpieczne dni. Raz owulacja jest tak a raz się przesunie. Sama zaszłam w 5 dc. Inne dziewczyny mówią że zaszły i w 23 dc lub 30 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja kochałam się ze swoim narzeczonym  w 10,14,16,17,19dc. Moje cykle wahają się od 28-32dni maksymalnie, mam nadzieję że trafiliśmy w ten dzień i będzie z tego dzisius, teraz tylko musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać te 2 tygodnie. Jest to mój pierwszy cykl kiedy staramy się o dziecko mam nadzieję że za 1 razem się uda :) dam znać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×