Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już mamusie pamiętacie?

Czy ktos z was zaszedł w ciążę 3 dni przed owulacją?

Polecane posty

Gość gość
A mnie zastanawia to Wasze cisnienie na dziecko. Sex z testami owulacyjnymi i termometrami w reku to jakas paranoja. Odprezcie sie, zrelaksujcie i uprawiajcie sex dla przyjemnosci a nie dla wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania31
cykl 28 dni, owu 14 dnia cyklu, jedyny stosunek w tym cyklu 9 dnia i ciaza!!! Dla mnie byl szok, ale oswoilam sie juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie bawilam sie w zadne termometry ani testy owulacyjne, pelen spontan, udzielila nam sie atmosfera swiateczna i bach :) teraz poprostu zzera mnie ciekawosc straszna....ale nie ze mam jakies parcie na dziecko tylko ja z natury jestem cholernie ciekawska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam 3 dni przed owulacją. Teraz jestem w 2 miesiacu ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawośći znasz już płeć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betsi
U mnie stosunek był w 9 i 10 dc, a mam 28 cykle. Dam Wam znać co z tego wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betsi i jak robilaś już test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska24
Hej dziewczyny. Owu wypada mi dzisiaj, z mężem kochaliśmy sie przez ostatni tydz, codziennie. Wczoraj wyjechał, czy jest duze prawdopodobieństwo, że bede w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kochałam się z mężem codziennie jak mi się owulacja zbliżała strasznie mi zależało na ciązi i..... od razu się udało i to podwójnie bo były blizniaki dwu jajowe chłopczyk i dziewczynka:-) więc życzę takich samych sukcesów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska24
Mam nadzieje, ze nam tez sie uda. moze nie od razu bliźniaki, bo nie wiem czy dałabym sobie rade ;) Ale Tobie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelage
Hey! :) Ja też osy stosunek miałam z chłopakiem 3dni przed owu...robiła..dziś test i dupa ale pewnie za wczesnie bo za10dni okres dopiero powinnam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelage ale po co robilas test...podczas gdy testuje sie w dniu spodziewanej miesiaczki? :-O Niektorym nawet w dniu spodziewanego okresu test nie wychodzi... a tobie ma wyjsc tydzien przed nim? Zastanow sie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelage, Uczylas sie cos na temat cyklu kobiety i zaplodnieniu ? Bo widac wiedze masz zerowa. Otworz ksiazke i poczytaj,uzupelnij wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyć na dni płodne przed owulacją. Ja przy 28 dniowych cyklach bardzo regularnych trafilam na ten jeden wlasnie ktory sie rozregulowal. :P Troche tak jakby owulacja przyszla dobre 5 dni za wczesnie, a do tego plemniki wyjatkowo zywotne bo tez wygladalo na to ze pożyly dobre 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelage
Zrobiłam tydz przed bo mój 1syn właśnie jest z tz wpadki i test robiłam tydz przed i wyszedł pozytywnie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anena
Hej wspulzylam z mężem 29 września a 1 października a 2 października miałam owulacje jakie mam szanse na dziewczynkę ? Chyba małe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymam!!! Ile kobieto masz lat ze kochasz się w sposób taki żeby była dziewczynką bzdury w necie nic więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie bzdury.. To, ze o tym nie wiesz nie znaczy , ze nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. A koleżanka ma duże szanse na dziewczynkę. Ja zaszłam w ciąże 2 dni przed owulacją (to jest pewne) i mam córkę :) Zazwyczaj po owulacji na 70% będzie chłopiec, ale wszystko zależy od genów ;-) Pozdrawiam wszystkie niesympatyczne i te bardziej sympatyczne mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey zrobiłam dziś test ciążowy i jak zobaczyłam ze sie pojawia 1kreska to wyszłam z łazienki i odrazu wszedł mój syn i włożył cały test do pojemnika i to zalał zawołał mnie ze tak zrobił i gdy spojrzałam na test były dwie kreski jedna mocna druga delikatna ! Teraz sama nie wiem czy jestem czy nie w ciąży jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , My z mężem staramy sie o dzidziusia , w zasadzie od kilku dni , moja owulacja ma byc 12 .12 , ale działamy :) To prawda ze im bardziej sie chce i naciska tym gorzej , bo stres itd. , ale ja jakoś nie potrafie nie fiksowac :) 4 miesiace temu odstawiłam tabletki, no i mam nadzieje ,że uda sie za 1 razem :) Mamy juz świetna trójeczke , ale dzieci to samo szczęście :) Czekam na dzien w którym bede mogla wykonac test , 26 grudnia :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,kochałam się z mężem przed owulacja która była 30.11.2015 zrobiłam test ciążowy 10 dnia po owl i wykazało mi jedna kreskę myślicie czy mam jeszcze szansę teraz na zajście w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20011
ja też się zastanawiam czy współżyjąć 3 dni i 2 dni przed owulacją wystarczy by doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona ona
Przy cyklu o długości 30 dni, średnio owulację miałam po środku, czyli m-dzy 12-14 dniem, i nawet czułam to po bólu jajników. Uprawiałam sex z moim przed owulacją parę dni, w domniemaną owulację już nie, i jestem w ciąży. Reguły nie ma ;) Pozdrawiam mamusie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama 3latka
Tak 3 dni przed owulacja I jestem w ciąży 13tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20011
gość ona on ja miałam owulację niby 17 grudnia czyli 21dc cykle mam co ok 29-32 dni miesiączkę mam dostać pod koniec grudnia jednak chciałabym jej nie mieć :-) zastanawiam się jakie są szanse,że będę w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betsi
Hej dziewczyny! Pisałam tu jakiś czas temu. Ciągle test z jedna kreska. Nikle nadzieje, pozniej odpuscilam sobie, dodatkowo moj partner już nie chciał próbować itp. Odpuscilismy na dobre. Ale! Miesiaczke miała dostać 31 grudnia... Cisza przez 2 dni i stwierdzilam, że musze zrobić test. Nie sadzilam, że mogę być w ciąży, bo kochalismy sie tylko raz zaraz po miesiączce a drugi raz już w pewne dni nieplodne pod koniec grudnia. Poleciałam rano 2 stycznia do rossmana po test i... dwie grube kreski! :-) Boże szok! Ja się ucieszyłam jak cholera a moj partner w sumie przez dwa dni był skolowany, ale przeszlo mu i nadszedl czas wizyty u ginekologa. To bylo dokładnie 8 stycznia. Poszlam tam sama, bo partner został z naszą 19 miesięczna coreczka w domu. Czas badania... w sumie nawet nie bylam zdenerwowana. Na monitorze widze fasolke, ale po chwili wyszła druga !!! :-D Haaaa!!!! Okazało się, że będziemy mieli blizniaki !!! :-) Nie mozemy dojsc do siebie do dzis :-) Cieszymy sie podwojnie i modlimy się aby dzieci byly zdrowe. Takze cuda się zdarzaja! :-) Tego tez Wam zycze! :-) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×