Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nie rob krzyku

Jaka to melodia - irytująca rzecz

Polecane posty

Nie wiem czy to mój tv szwankuje czy co, ale mam wrażenie ze w tym programie nie było jeszcze nigdy nic zaśpiewane porządnie, wszystko z playbacka :o oczywiście zdaje sobie sprawe jaki to durny temat ale już nie mogę z tym :D pewnie jesteście zdania żebym nie oglądała jak mi nie pasi, ale niech mnie ktoś oświeci czy kiedykolwiek było tam coś zaśpiewane na żywo? Oglądam to dopiero od jakiegoś miesiąca aczkolwiek wcześniej nie miałam czasu na tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
"Aczkolwiek" w kontekście tego zdania nie pasuje absolutnie, zwykłe "ponieważ" by wystarczyło. A fakt w Melodii nic nigdy nie ma na żywo. Zawsze przy śpiewanych piosenkach jest inna publiczność niż jak odpowiadają gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piojopjopli
Ja tez zauwazyłam zplaybacka spiewaja i dla mnie to żenada :O osmiałam sie niedawno jak gosc grał ka kibordzie mi wtydzke mial miedzy stopami niepodłaczona do kontaktu i tam mu dyndała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to melodia to
mega porażka, zrobili z tego programu taką szopke. wiecej tam fałszowania, durnych układów tanecznych i sztucznej zabawy publiczności niż tych melodii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×