Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaheira1

ale się wkurzyłam

Polecane posty

Gość jaheira to moze jak masz
Mam na mysli oczywisice jakas paczke z zywnoscia, pieluszkami dla maluszka czy rzeczami najpotrzebniejszymi. Jesli moglabys podac wojewodztwo to chetnie bym pomogla, bo szkoda dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaheira1 odezwij sie
moze ja tez bym pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba myslec glową a nie dupa
on powinien ja wystawić za drzwi a dzieci zostawić przy sobie jak głupia pizda i łapała faceta na dziecko, bo przecież wiedziała ile on zarabia i w ogóle przy takim wynagrodzeniu nie powinna zdecydować sie na nawet jedno dziecko. Co myślala, ze jak narodzi dzieci to on będzie zapierdalał na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24GdańskIza
Bardzo przykra sytuacja. Mam pytanie skąd Ty znasz tą dziewczynę? To jakaś Twoja realna znajoma? Zastanawiam się nad jakaś formą udzielania pomocy innym nie mówię tu o utrzymywaniu całych rodzin, ale stać by mnie było żeby np 3 razy w miesiącu komuś taką paczkę wartą 100zł , nie chciałabym jednak datować organizacji charytatywnych konkretną rodzinę, która naprawdę jest w ciężkiej sytuacji, np w takiej jaką Ty opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ta pomoc!!!
jaheira1 jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea......
bardzo mi szkoda takich dzieciaczków, ale obawiam się, że pomoc niczego nie zmieni, bo matka jest zwykła idiotką, że się godzi na takie traktowanie przez faceta. dzieci głodują, ale ta nic nie zrobi bo przecież go kocha :-/ porażka. mam taką w rodzinie, więc wiem co mówię. ciotka oddawała alimenty meżusiowi z powrotem, a dzieci jadły byle co. i tak jest do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla autorka i gdzie jest
gdzie autorka jest bo naprawde niektore mamy chca pomoc,ja niestety nie moge,ale za to inne mamusie sa chetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ta kolezanka
idzie raz jeszcze do mopsu i poprostu powie ze nie pobiera alimentow jest bezrobotna.Powinni jej dac przynajmniej rodzinne.Ja tak mam ze nie mamy slubu 2 dzieci,zaznaczone ze nie pobieram alimentow i rodzinne mam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech ta kolezanka
A poza tym jesli nawet by brali jego dochod no to 1800 podziela na 4 tj 450 a nie moze przekroczyc 504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam 6666666666666666
bo czegos tu nie rozumiem: 1) skoro są w konkubinacie to jego dochody sa nie wazne wychodzi ze ona ma dochód 0 zł to jakaś zapomoga jej się należy. 2) czy ona jest upośledzona? bo przepraszam ale jeśli nie to powinna stanąć na głowie a o dziecko zadbać- sorry za dosadność ale ja bym była zdolna zebrać bo dziecko się naswiat nie prosiło a skoro juz jest to trzeba o nie zadbać 3) jak chcesz autorko pomagać to wysyłaj pampersy i mleko w proszku- jak matka chce karmić cycem to niech sama je wypija też będzie dobrze a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia sie rozmnazaaaa
"... czy ona jest upośledzona?..' to jest proste, bo jaka normalna matka nie mając za co żyć rodzi dziecko za dzieckiem, a znam niejedną taką wielodzietną, kikoro dzieci i bieda, że nie wiem, patologia rodzi patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaheira to moze jak masz
podbije może sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddddddda
up moja ciotka miała tak samo, zawsze na pierwszym miejscu był men ktory ją jak szmatę traktował efekt? córka złapała na dziecko starego bogatego faceta syn ma 35 lat i kończy w rynsztoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam, nie byłam dostępna i nie miałam się jak odezwać. Jeśli któras z Was chciałaby pomóc to podaję mojego maila, bo nie podam danych mojej koleżanki na kafe. jaheira1@gmail.com trzeba myslec glową a nie dupa - oni sa ze sobą od bardzo dawna, więc raczej nie łapała o na dziecko 24GdańskIza- poznałyśmy sie przez siec jak zaoferowałam że oddam ciuchy po moim synku jakiejś biednej mamie, a potem jakoś sie zaprzyjaźniłyśmy i tak to już trwa nestea...... - no mnie tez najbardziej wkurza to, że ona go ciągle broni...ja juz nawet nie hamuje się w słownictwie i nazywam go tak jak myslę pisząc do niej...a ona go dalej broni...brak mi słów oj tam oj tam 6666666666666666 1. mają wspólne gospodarswto domowe, więc jego dochody sa ważne 2. zgadzam się z Toba, ja bym dla synka sprzedała ostatnią koszulę... 3. no przeciez wysyłam, a karmic cyckiem to nie bardzo ma jak, bo mleka tam prawie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh ta pomoc!!!
pomogła jakaś mama? ja też zastanawiamsie żeby pomóc,szkoda mi tej pani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam pomoc jej...
ahhh szkoda mi tej mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×