Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona zaniepokojona

Dziwne zdjęcie w portfelu męża !!!

Polecane posty

Gość a z tyłu nic nie ma???
daj znac jak sie wyjasnilo bo jestem ciekawa...:) A Ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta270419
No bo masz niby taką pewność, że on Cię nie zdradzi na pewno nie z taką tęga.. Wchodzisz na neta i na forum pytasz co to może być... Ludzie Ci piszą, że może zdradził, moze kochanka , albo lepiej sama zapytaj.. a Ty piszesz, że na pewno nie kochanka, że Ty jesteś taka zajebista, że to niemożliwe.. To po ciul jasny tu weszłaś? Żeby usłyszeć milion propozycji kto to jest ? Idź do kuchni mężowi obiad zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
nie pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po ciul jasny tu weszłaś?" nie stresujcie się ta PROWOKACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka-oleńka
skaner. nie pytaj męża o to zdjęcie, bo bądź co bądź to jego portfel i nie powinnaś była tam zaglądać. chyba, że mąż jeździ autem do pracy, to np. pod pretekstem, że chciałaś sprawdzić czy prawko wziął to możesz zacząć rozmowę. inaczej się zezłości i straci do Ciebie zaufanie. poobserwuj go, pytaj z kim wychodzi na piwo (w sensie Janek, Józek czy Stasiu, konkretnie zapytaj). możesz zapytać czy jest szczęśliwy, czy dobrze mu jest w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
ja nie napisalam, ze NA PEWNO NIE kochanka tylko piszę, że to malo prawdopodobne bo ja jestem bardzo strakcyjna a ona brzydka ale może i jest to kochanka, gdybym nie miała watpliwosci i byla taka pewna ze nie kochanka to bym to olała ja chce wiedziec czy mnie zdradza albo cos to wtedy go zostawie ja chce to wiedziec poki jestem młodą i moge jeszcze ulozyc sobie zycie z innym, ktory jest wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
oleńka-oleńka - moge prosic jeszcze jakies rady, dziękuję za sensowna odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
no wlasnie nie wiem CO, nie mam pojęcia CO i może jest tu wsród setek czytelników facet podobny do mojego, który mi zdradzi tajemnicę, po co facetowi zdjecie otyłej kobiety w portfelu czy kochanka to jedyna opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja chce wiedziec czy mnie zdradza albo cos to wtedy go zostawie ja chce to wiedziec poki jestem młodą i moge jeszcze ulozyc sobie zycie z innym, ktory jest wierny" a kto zechce bezrobotną babę przegrzebującą cudze portfele? :D wiadomo, po co z nim jesteś :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie Ci humor. Gdy patrzy na to zdjęcie to jest szczęśliwy, że nie trafiła mu pić właśnie taka jak na zdjęciu, tylko piękna, zgrabna księżniczka jak Ty. Zadowolona.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
nie wiem kto zechce niepracujacą kobiete,a le mysle, że wiecej niz starego paszteta, bo jesli ktos szuka kobiety zeby go utrzymywała albo zeby wynając na spółkę z nią mieszkanie, to takiemu panu podziekuje ja lubie zaradnych facetow i chodzi tu o meskosc a nie o czystą kasę, meski facet potrafi sam utrzymac rodzinę i nie chce by jego kobieta musiała pracowac mój sam mi zaproponowął, zebym została w domu bo bylo go na to stac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka-oleńka
nic więcej nie możesz zrobić na tym etapie. zdjęcie nie jest jeszcze dowodem niczego, a tak jak napisałam wcześniej, może się zezłościć za taką rozmowę. bo widzisz, inaczej by było gdybyś znalazła przypadkiem w jakimś folderze na waszym wspólnym kompie, a inaczej jak w jego portfelu, bez jego zgody i wiedzy. jak rozmowa to tylko pod rozsądnym pretekstem. możesz ewentualnie sprawdzić komputer pod jego nieobecność. ktoś napisał, że trzymanie zdjęcia kochanki w portfelu żonatego faceta to samobójstwo, no cóż, sądzę, że tak być może. może ta kobieta to jego siostra? albo kuzynka? przewertuj w głowie wasze rodziny, może ktoś Ci się nasunie. osobiście myślę, że to raczej nie jest jego kochanka. piszesz, że jesteś atrakcyjna, zatem masz się z czego cieszyć:) ale faceci to takie dziwne istoty, że czasem skaczą w bok, gdy po prostu... jest im źle. w małżeństwie, w życiu, w pracy. brzmi niedorzecznie, ale tak bywa. dlatego rozmowę możesz skierować na takie tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
*rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój sam mi zaproponowął, zebym została w domu bo bylo go na to stac !" a co zrobisz, jak cię zmieni na inny model? :classic_cool: no i z czego chcesz dostawać emeryturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
oleńka-oleńka , ja rozumiem, że faceci nawet mając atrakcyjną kobietę lubia zmiany i bylam gotowa, że może kiedys mnie coś takiego spotka, ale jednak chyba jesli facet ma atrakcyjna kobiete to w przypadku kochanki tez bedzie mierzyl wysoko, prawda ? a nie lapal sie za pierwszą lepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka-oleńka
niekoniecznie. faceci są dziwni;) dla Ciebie ta kobieta to pasztet, dla innego piękno. dlaczego od razu zakładasz najgorsze?! zamknęłaś się w tym swoim kochankowym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivi gonzales
pierwsza lepsza juz ma w domu:D teraz szuka porzadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
oleńka-oleńka , bo nie mam innego pomyslu na zdjęcie obcej baby w portfelu, na pewno to nie jest jego matka ano nawet jego matka w młodosci (akurat tesciowa jest bardzo szczupła ;) ) a siostry nie ma , wiec co nosi zdjecie kolezanki ? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
"a co zrobisz, jak cię zmieni na inny model? " to chyba moja spraw, nie ? tacy wszyscy tu troskliwi ? jak jakas kobieta lubi pracowac od rana do nocy, to proszę droga wolna, bo nie ma sama perspektyw na meża którego stac na jej utrzymanie, to bedzie teraz innej to wytykac i jeszcze wyzywac od materialistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak jakas kobieta lubi pracowac od rana do nocy, to proszę droga wolna, bo nie ma sama perspektyw na meża którego stac na jej utrzymanie" prowo jak nic :D aż takich debilek to chyba nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zaniepokojona
to ciekawe ze sa debilki, kltore nie dosc ze pracuja to jeszcze wychowuja dzieci, sprzataja i gotują i uwaza sie, że wszystko jest ok, bo są takie wyzwolone i zrealizowane to jest dopiero głupota i desperacja, teraz kobiety sie nie szanują jak gdyby facet im robil laske, ze sie zeni, boją sie czegokolwiek wymagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem sensu zakladania takich topikow...pewnie w realu nikt nie chce Cie wysluchac wiec chociaz tutuaj mozesz ponarzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana iguana
To prowokacja albo autorka jest opóźniona w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj kolega z pracy ma romans
z BARDZO GRUBA kobieta, wiec to nie znaczy ze jak nie masz nadwagi i jestes atrakcyjna, to Cie nie zdradzi. Ten kolega to nie Twoj maz, bo jego zona wie juz o tym romansie i mieszkaja razem. Jego zona jest szczupla bardzo atrakcyjna blondynka, podobno niesympatyczna, a kolezanka z pracy jest chamska, wulgarna brunetka ostrzyzona na krotko, ubiera sie wyzywajaco i ma jakies 120kg przy 160cm, jest jedna z najwiekszych kobiet jakie w zyciu widzialam. Facet o dziwo b. atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kilka opcji moze to
zdjecie kogos z rodziny kto był mu bliski? babcia jak była młoda lub jego mama? moze jakas dobra przycjaciółka, znajoma, niekoniecznie zaraz kochanka albo on ma fetysz - lubi kobiety z nadwagą ( sa tacy faceci wbrew pozorom) najlepiej spytaj po prostu. ja bym tak zrobiła odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna kobieta stąd
takie foto świadczy o braku bliskości między wami ktoś tą lukę wypełnia - nawet wirtualnie ale mąż za czymś tęskni czegoś nie rozumie albo w czymś się pogubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×