Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona24242424

zdrada za zdrade

Polecane posty

Hej dziewczyny-potrzebuje waszej obiektywnej oceny syt w kt sie znalazlam. bylam z chlopakiem 3 lata (mieszkamy razem), po czym on mnie rzucil, a ja po 2 miesiacach spedzialm noc po pijaku z innym. Wrocilam do niego, przyznalam sie do tego wyskoku a on w odwecie zrobil to samo- bo jak twierdzil mialo mu to pomoc przestac myslec o tym co zrobilam. Ale najbardziej mnie boli sposob w jaki to zrobil- mi powiedzial ze umowil sie z laska, zrobila mu loda i ja bzyknal raz. a od niej sie dowiedzialam prawdziwej wersji- na poczatku jej zrobil minetke, potem ona mu loda i bzykneli sie jeszcze 2 razy, po czy przytuleni spali do rana. On mowi ze taka wersje mi podal bo widzial ze to przezywam i nie chcial mnie dobijac! Mimo ze mnie to okropnie bolalo, jego wersje bylabym w stanie zaakceptowac. A prawda jest dla mnie okropna, czuje obrzydzenie ze ja lizal z ochota!! nie wiem jak mam dalej zyc i co zrobic z tym wszystkim?? Wiem ze syt jest chora ogolnie ale czy uwazacie ze sposob zdrady w tym przypadku jest istotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowjehdbchcysusichvbfvchbcxn
moim zdaniem ta wasza znajomosc nie ma najmniejszego sensu, jesli mozna wytlumaczyc ciebie i twoje zacowanie nie byliscie razem w sumie moglas kogos miec, to zachowanie twojego faceta jest ponizej krytyki.. poszedl zeby wyrownac rachunki,bzykal jakas laske cala noc zeby nie myslec ze ty z kims bylas? otworz ooczy dziewczyno, mial ochote na taki numerek tylko potrzebowal rozgrzeszenia i niby po takim czyms mu lepiej? jak zaufac, a jesli ktos mu powie ze widzial ciebie z dwuznacznej sytuacji to on odrazu wskaczy na jakas panne, a potem wyjdzie ze to nie prawda..ale mu bylo ciezko az musial bzykac dwa razy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalton767
Przez całą noc bzyknął tylko dwa razy? To żadna zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to tylko dla nie go glupie wytlumaczenie bo on zawzse mial portale erotyczne i gadal z laskami o seksie, ale obiecywal mi ze nigdy do niczego nie doszlo, tylko teraz bo nie umial sie z tym pogodzic co zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny ten twój chłopak
on na pewno bzykał tę laskę z obrzydzeniem, a jak juz ją przeleciał, to tak jej nienawidził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalton767
On Cię rzucił a Ty do niego wróciłaś? Bumerang jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooo!
Kurcze! nie masz o czym pisac? co Ty dziewczyyno za glupoty wypisujesz? nudzi ci sie? to poszla do garow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam z nim byc caly czas bo kochalam, ale on mnie zostawil i jeszcze obrzucal blotem wiec zrobilam to z checi pocieszenia sie moze, dowartosciowania i bezsilnosci.. glupie ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalton767
jeżeli piszesz poważnie to odkochaj się i znajdź innego, który Cię nie będzie rzucał i obrzucał błotem. Powtarzam - nie jesteś bumerangiem. Nie chcę krakać ale z dotychczasowym masz już przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak latwo sie odkochac, choc wiem ze to chora milosc ktora zaprowadzila nas az na taki skraj! a ja mimo to zastanawiam sie co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziecie sie teraz licytowac kto "bardziej" zdradził? Nie, żebym sie wymądrzała, ale bylas pierwsza, jemu w odwecie przysługuje więcej. Nikt nie gwarantuje, że kara za zdradę ma byc stricte 1:1. Do dupy taki związek, Ty sie puścilas, on lizał inna, może lepiej sie rozstańcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasdsdd
Nie byułaś z nim wiec nie zdardzilas go. on zdradzil Cibie i to w perfidny sposob, i teraz pomysl czy nei zrobi tego znowu, i czy to byl pierwszy raz. ja nie pocalowala bym faceta gdy by robil minetke innej bedac ze mna, a wogole jak byc z kims kto na zlosc ci pos uwa inna?? chcial Cie zranic i tyle, i uwierz miz robi to znowu. powinnas odejsc od niego, tak bylo by najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasdsdd
jesli byl na portalach i pisal z laskami to na 100% spotkal sie z kims i zdadzil cie juz wczesniej, teraz tylko ma wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina Ogarnij sie Ojajtaliście sie a Marcin dalej Cie po rogach bije ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×