Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

FACECI do oceny + zagadka :D

Polecane posty

Gość glyui
Ten spod 3 jest paskudny, a o 6 to się nawet nie wypowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sagan - niestety zwiałam jak tylko francuz przeniosł sie z tej uroczej kuchni do łózka :o i zdjął koszule na której miał...włosy 😭:( takze nie mam namiarów ale nazywa sie Florian jednak musze przyznac że niemcy wciąż trzymają forme jesli chodzi o wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
No własnie, w Anglii są same chuderlawe smęty, on kłamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
bo ja jestem wszechstronna raz tu raz tam jednak zawsze wracam do Szwjcarii :D tak jak teraz , ale faceta mam w Pl tym razem :classic_cool: powodzenia dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glyui Ten spod 3 jest paskudny, a o 6 to się nawet nie wypowiadam - tez tak uwazam, dlatego umiesciłam ich na koncu :D a na jaki kraj wyglada 1 ? farbowany arab ?:D jakis szwed? moze ameryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
bo ja jestem wszechstronna raz tu raz tam jednak zawsze wracam do Szwjcarii :D tak jak teraz , ale faceta mam w Pl tym razem :classic_cool: powodzenia dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
No właśnie mi wygląda na jakąś Kanadę, bo taki sportowy. Ewentualnie USA, chociaż jak parę lat temu do mojej szkoły przyjechali Amerykanie to byli poubierani jak w latach 90... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz...z wygladem trudno wyczuc, moja kolezanka np. jest z Polski ale w zyciu byscie nie powiedzialy. WIec moze nie klamali..niewiadomo jakiej narodowosci byli rodzice.. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzeee czkawka
problemy z netem :o i sie 2x wkleilo sorry 🖐️ a co tam wlosy na klacie azwsze mozna zgolic :p co do Francuzow to ....fajni sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakim czacie ich poznałaś
ja gdzie nie wejde to kutasy albo olewają mnie. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
@Kochanka bo to pewnie jakiś zagubiony Polak na emigracji był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka - wszedzie są tacy i tacy w Polsce to samo...pryszczate chude tyki prawiki sterydy ale dzisiaj ojacie wiecie dzisiaj wiziałam w mojej szkole kolesia pewnie Polaka takiego 11/10!!!!!!! wysoki bardzo z 190cm pewnie szczupły, blond włoski, ciemne oczy, i nawet mijając spojrzał na mnie :) szkoda tylko że tacy to nie dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
Oj tam, zaczął kłamać i już nie może przestać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj też widziałam na czacie ciacho NIemiec-Serb...mmm blady ciemne włosy, swietne rysy , wiec te mieszanki są fajne faktycznie :) taka mała - a na jaki kraj wyglada Twoja kolezanka? ja zawsze myslalam że wygladam jak Polka ;D ale ostatnio zgadywali to dawali mi 3 x włoszka 1 norweżka 1 usa 1 niemcy :O :o ( :D ) aaa najlepsze że sciemniam arabusom że jestem z usa to sie nagle tak ożywiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
Czkawka - oni nawet nie znają takiego państwa jak Polska. Moja koleżanka z kolei wygląda jak włoszka, ew. żydówka czy coś takiego, inna centralnie jak chińczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glyui
Jakie ta laska z filmiku ma sztuczne zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×