Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hella1

3 noc stan podgoraczkowy u 10mc dziecka

Polecane posty

Gość hella1

tak jak w temacie corka ma tak 37,5-37,8 stopni lekarz byl w czwartek obadal osluchowo czysto lekki katar, czerwone gardlo, kaszel, ale nie jest taki mocny nie meczy ja tylko odkaszluje co jakis czas, a temperatura co wieczor jest i po spaniu w dzien czy to normalne? wasze dzieci tez tak pzrechodza pzreziebienia? leki dostaje calcium,bactrim,drosedux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ząbkuje? i stąd ten stan podgorączkowy? nie rozumiem dlaczego lekarz, mówi, że dziecko nie jest chore, a przepisuje leki? mój jak miał katar to lekarz kazał czyścic nosek i wkraplac Nasivin 0,01% i spacerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hella1
zabki moze tez, ale u nas wszyscy kaszla i smarkaja pewnie zalapala, bo kaszle, mniej je jest marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak spacerowac
jak w powietrzu jest sam dym!!!! ludzie pala w piecach, jeszcze chyba wszystko spalaja z lata i nie da sie czym oddychac! i mam dziecko truc? ale zgadzam sie co to za lekarz przepisujac baktrim?????powalone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence penceeee
goraczka zazwyczaj jest albo od zabkowania albo bardzo czesto o czerwonego, czyli zapalnego stanu gardla....moj syn czesto miewal zapalenie gardla i albo mial stan podgoraczk albo wysoka goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfkyj
ale co cię kobieto niepokoi ? nigdy w życiu nie byłaś przeziębiona i nie miałaś stanu podgorączkowego ? temperatura ciała człowieka waha się całą dobę, najniższa jest nad ranem, a wieczorem wyższa, szczególnie przy przeziębieniu dzięki wyższej temperaturze szybciej krąży krew, organizm produkuje więcej przeciwciał, które szybciej mogą dotrzec do miejsca zakażenia, gorączka pomaga szybciej wyzdrowiec, podwyższona temperatura sama w sobie nie jest chorobą, to pozytywna odpowiedź organizmu na infekcję, normalna reakcja jak będzie powyżej 38 i spowoduje złe samopoczucie dziecka to obniżaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, brzydka ciężka pogoda robi swoje mój raz latem miał 3-dniówke, biedak dużo pił płynów, miał "szklane" oczy, chciał się śmiac, ale nie miał siły ---- i faktycznie tak było 3 dni temp, potem wysypka i koniec ---- zdrowy (akurat leżał w szpitalu /alergia-inna sprawa) ale to wyszło przy okazji, więc przyjęłam to spokojnie - pamiętam, że kazali mi go kąpac w chłodnej wodzie i dawali mi czopki za zbicie temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak spacerowac - nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie problemów takich nie ma, ale jak masz zamiar uchronic swoje dziecko przed tym dymem? będziesz trzymac w domu? nie będziesz wietrzyła bo dym wejdzie? współczuje tego co tam u was dzieje się w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hella1
niepokoi mnie, ze jest ten stan podgoraczkowy, a leki dostaje powinna byc jakas poprawa? no nie wiem pierwszy raz mi zachorowala maz nas pozarazal ja ma pzrez 1 dzien stan podgoraczkowy, lub goraczke wiec pytam czy to normalne przy infekcji u malych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hella1
mam jeszcze pytanie mozna na spacer wyjsc jak pogoda w miare ladna, bo 2 dni juz siedze z mala w domku, nie wiem czy mozna czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ence penceeee
nawet trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisała hgfkyj wydaje się byc trafne idź do innego lekarza, jak cię coś niepokoi bardzo mocno, jak ty się denerwujesz to maluchowi tez to nie pomaga powiem wam, że jak mój mały dostał alergii (później w szpitalu stwierdzili i trafnie) i zobaczył go pediatra, to stwierdził, że to rumień wędrujący - samo wyszło, samo zejdzie - a później okazało się, że rumień jest przy boleriozie?!?!? mój mały nic z kleszczami wspólniego nie miał, a tu proszę ot trafnosc i mądrosc .... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to wirus
to zadne leki Ci nie pomoga, samo musi przejsc. U nas byla podobna sytuacja i mala miala infekcje drog moczowych, ale siuski brzydko pachnialy. Nie zeby jakos mocno, ale inaczej, bardziej nieprzyjemnie. Radze tez powachac i jakby co na posiew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyższego to był to pediatra z przychodni spacery - jestem ZA, jak nie ma wysokiej gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hella1
tak pediatra rodzinny, ale byl prywatnie ,to tez moj pediatra i mojej rodziny dobra ma opinie najlepszy w miescie starej daty, dziekuje za odp jutro wychodzimy z tych zarazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
taki stan to nie gorączka - to walka z wirusami...łagodne przeziębienie, jak najbardziej można na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×