Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mała2011

Jak żucic prawdę w oczy okłamującemu partnerowi

Polecane posty

Gość Mała2011

Witam! Mam problem tego typu: mój parter życiowy okłamał mnie mówiąc,że wyjeżdża w trasę po auta z kolegą ciężarówka, a jakimś dziwnym trafem znalazł się w tym dniu nie tam gdzie trzeba. Zamiast wykonywać pracę, o której mówił pojechał na imprezę do pobliskiego ośrodka wypoczynkowego i tam brał udział w bójce. Został zraniony nożem, a mnie okłamał mówiąc,że laweta go uderzyła w klakę piersiową i ma ranę. A prawda jest taka,że został ugodzony nożem i policja odwiozła go do szpitala. Jak rzucić mu teraz prawdę w oczy którą odkryłam dwa dni temu:( Wychodząc z domu okłamał nie tylko mnie ale i naszego 2 letniego synka. Pokazałam mu nawet artykuł na ten temat zaraz po zaistniałej sytuacji czytał go i twierdził,że to nie on. Dwa dni temu kiedy był w pracy zatelefonował do mnie i wtedy zapytałam go czy nie okłamał nigdy mnie i dziecka, on powiedział że nie. na co ja powtórzyłam pytanie i powiedziałam czy jest pewien i czy z ręką na sercu może to samo powtórzyć on powiedział że tak. Jego rodzice nie podejmowali w ogóle tego tematu, wiec myślę ze nic na ten temat nie wiedzą. Wcisnął mi kit, a ja uważam,że mam prawo wiedzieć z kim żyję i co ma do ukrycia. nie daje mi to spokoju.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×