Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szigilakitaki

zbyt seksowna dziewczyna ?

Polecane posty

Gość szigilakitaki

czy kobieta może być zbyt seksowna ? do tego stopnia,że raczej faceci trzymają ją na dystans lub uciekają od niej bo : mają już swoje dziewczyny i obawiają się ,że by mogli z tą seksowną zdradzić ? mój problem jest taki,że może jestem zbyt kobieca . długie włosy, szczupła, ubierająca się nie wyzywająco, schludnie lecz seksownie ? może przesadzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
to jest jedynie twoje zdanie o sobie, jak widać inni tak nie myślą :-O Inaczej miałabyś bogatych i niegłupich partnerów, a jesteś sama jak palec, pewnie głównie przez zbyt wygórowane mniemanie o sobie. Ale nie ma to jak sobie pochlebić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szigilakitaki
no właśnie nie mniemam o sobie w superlatywach, raczej jestem świadoma,że każdy ma w sobie coś seksownego. pisze tak na podstawie tego,że widzę jak reagują mężczyzni ogólnie na mój ogół a nie to,że jestem jakaś oh ah .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
że jak niby reagują? Może i jesteś seksowna, ale do tego nudna, a facet woli być z przeciętną kobietą, ale mającą coś ciekawego do powiedzenia a nie taką która ciągle zastanawia się czy aby przypadkiem nie jest zbyt seksowna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie...
Też czasem mam wrażenie, że coś jest nie tak... Mam kobiece kształty, które się podobają - wiem to, bo po prostu słyszę dużo komplementów, tylko.. no właśnie, ci tzw. porządni trzymają się ode mnie z daleka. Zrobić coś więcej mają odwagę zwykle faceci, którzy zdobywają, a potem porzucają.... Nie wiem, co się powinno zrobić w tej sytuacji, przecież chcę się podobać, ale chcę też, żeby widzieli we mnie coś więcej, żeby dali mi poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta spełniona :)
Nie ma kobiet zbyt seksownych :) Są kobiety normalne, pociagajace i są wulgarne. Ja uwazam sie za kobietę normalną. Nie ubieram sie seksownie - w pracy biała bluzka+czarna ołówkowa spódnica + wysokie obcasy. Włosy związane w jakistam koczek, delikatny makijaz i nawet noszę okulary :) a większosc facetow z ktorymi rozmawiam jest pod wrazeniem. Na codzien raczej ubieram sie normalne, zwyczajnie bardziej sportowo niz kobieco. I nawet w sklepie spotykam sie z duzym uznaniem. Natomiast z tego co widze to te kobiety zbyt eksponujace swoja kobiecosc wlasnie sa pociagajace tylko dla płytkich mezczyzn, ktorzy patrzac na ta kobiete mysla juz nie głową a czyms innym. Ja staram sie przede wszystkim sprawiac wrazenie fajnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie, ale w naszych męskich umysłach czasem pojawia się przedziwna myśl: Nie mam u niej szans/To nie moja liga... Tak jakbyśmy podświadomie dzielili ludzi na równych i równiejszych. Sam tego doświadczyłem raz, że byłem dziewczyna tak, oczarowany, że najnormalniej w świecie za żadne skarby bym do niej nie podszedł. Za takie coś puknę się w czoło i powiem: Jestem idiota. Aczkolwiek utracone okazje nie powracają. Fakt, że faceci mogą unikać atrakcyjnych dziewczyn, jednak rzeczywistość pokazuje co innego, właśnie o względy takich zazwyczaj się zabiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
Kenniks, do seksownej kobiety nie uderzy jedynie facet z kompleksami, ot i co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhauha Kenniks, do seksownej kobiety nie uderzy jedynie facet z kompleksami, ot i co. albo arogant który uznaje sie za boga seksu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu u mnie jest ze im dziewczyna piękniejsza tym wiem ze wiecej bede miał na głowie jesli chodzi o dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhauha
sos, bo to prawda, takie dziewczyny się cenią, ale te naprawdę seksowne, a nie te które myślą że są sexowne, to wielka różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenić sie mogą, a nawet powinny, ale to nie powod by im usługiwano i własnie z tym jest najwiekszy problem u pieknych seksownych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie...
Nie sądzę, żeby założenie czasem bluzki z lekkim dekoltem i jeansów było od razu wulgarne... Po prostu jak kobieta ma większy biust, to już niektórzy faceci myślą nie tą głową, co trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
nie, zbyt seksowna ma adoratorow na peczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
Autorko masz wybujale ego nie majace odzwierciedlenia w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie...
Adoratorów tak... ale facetów, którzy chcą coś na poważnie już trochę mniej... Na dodatek ci tzw. "porządni", będący w związku na wszelki wypadek trzymają dystans, podobnie jak ja, bo nie chcę się wtrącać w czyjeś sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allis84
Mam ten sam problem co zalozycielka topicu. tyle,ze nie drecze sie mysleniem o tym dlaczego mam trudno zbudowac relacje na dluzej. Kazdy facet chce czegos wiecej ode mnie,natomiast zauwazylam,ze ja niepotrafie z zadnyym zbudowac i podtrzymac relacjii. niewiem,ale wydaje mi sie,ze problem tkwi we mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×