Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biodegradowalna

Dożyjecie? Tutaj czekamy na nasze emerytury. Po 50-tce

Polecane posty

jak mialem 35 to wiedzialem co to komputer ODRA 2000 zle odczytalas to 35 46 czy 51 mala roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taxi tylko dorabiam wieczorami mlotem dalej wydobywam diamenty, mam jeden zolty dla Ciebie, ale nie wysle go UPS bo moze zaginac i chce sam go zawiesic na Twojej szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipW.
pozdrowienia od Krzysia, dziekuje Ci za rady lecz on nie ma okiennic dobrze ze ma szczelne okna i drzwi bo pozadnie przylalo, dzisiaj na pewno interes bedzie sie dalej krecil, sprawdze to wieczorem tuz przed zamknieciem - licze na cos czerwonego lub bialego bylas na Listy do M. ? podobno mozna niezle sie rozerwac planuje wyjazd na swieta do miasta tzn. do Wrocka i jezeli warto obejrzec ten film to wybiore sie co Ty planujesz na swieta, rozumie ze mozliwosci sa ograniczone z wiadomych powodow pozdro W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kropeczka i jestes pomaranczka hihi pamietasz piekne i soczyste pomaranczki od kubanskich przyjaciol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko powiedzieć, że dzisiaj nie poklikam. Zajęta jestem, bo za masą bitumiczną się uganiam na a4:) Stawiaj swoje pytania. Jak będzie kumulacja, odpowiem hurtem. :)👄czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hurtowa odpowiadaczko, Ty chyba zbyt czesto na a4 nie przebywasz, tam nie ma ani asfaltu ani masy, na tym wspomnianym odcinku leza plyty betonowe, polamane, jeszcze z czasow adolfa h. , ale to moze szczegol na ktory jak przystalo na prawdziwa KOBIETE po prostu nie zwracasz uwagi. kiedys za PRL-u bylem tam kilka razy na "grzybach" , zawsze bylo ich tam duzo , chodzisz czasami na borowiki ? ja Cie nie pomylilem Zocha , tylko wymyslilem z braku wiedzy teraz juz wiem ze wystepujesz w filmach kostiumowych brak wiedzy zawsze prowadzi do pomylek hihi moja kolezanka z liceum nie wiedziala ze jak polozy sie ze swoim chlopakiem do luzka to moze zajsc , poniewz byla to pierwsza klasa i inne czasy usunieto ja ze szkoly i poniewaz byl to duzo starszy chlopak to tez nie wiedziala ze tacy jak uslysza o ciazy to uciekaja, i tak wychowywala dziecko sama. zycie jest okropnie twarde , dlatego jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu jest madrosc , chcialbym ja miec ale pieprze ciekawe jaka pogoda u Ciebie , bo u mnie znowu piekne jaskrawe slonce i znowu trzeba odwiedzic Krzysia , spyta mnie na pewno, juz ktoras raz z kolei, czy wybieram sie na bezrobocie , bo tak czesto jestem tam przed poludniem , swoja droga to musi byc piekne zycie , tyle wolnego czasu pozdro Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona Zosia
A teraz jest 11:D Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona Zosia
Wybita a4 jest w okolicy Żagania, trochę pamiętam. Ja jeżdżę już tylko odświeżoną, gdzieś tam jeden pas jest jeszcze do zrobienia, zaobserwuję. No wiem, ze nie bitumiczne drogi teraz się robi, tak palnęłam, bo myślałam, że sie nie znasz :D Moja pierwsza praca była w RDP. Ciekawe, czy rozszyfrujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona Zosia
Rejon Dróg Publicznych- Wyszukiwarka tego nie zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona Zosia
jeszcze to: Dzieciak pyta ojca, -tato skad ja sie wziąłem? - widzisz synku, mamusia bardzo chciała mieć dzidziusia i z nasionka tatusia w jej brzuszku powstałeś ty - a skad to nasionko trafiło do brzuszka mamusi? mamusia je połknęła? - nie, nie , połyka wtedy kiedy chce mieć nowa sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fe jakie brzydkie, dzisiaj dzieci to wiedza chyba juz wszystko jak sie rodza to bylo 9 baniek i w srode peklo dajmy spokoj a4 i rejonowi drog publicznych, chyba dawno nie jechalas tym odcinkiem i nie jedz ! pozdro W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniuszkaaa
Tak to właśnie ostatnio podsumowałam - prędzej wykituje niż się spokojnej emerytury doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znak EUR nie chce sie wyswitlic, chodzilo o euro, czyli ponad 40 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyswietlic cos niedowidze, wiec ide nalac bialego, do Krzysia nie ide bo zachmurzylo sie i ma padac pozdro zapomnialbym , jedzie bukiet czerwonych takich jak tych od godziny pasowej , kurier ma byc wieczorem po, poz, pozd, pozdr, pozdrow jakam sie bo zakrztusilem sie tym bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
MAMO ZA CO MNIE NIENAWIDZISZ? SYN - Mamo czy to prawda, że ty mnie nie chciałaś? MATKA - Skądże! SYN - Podobno się broniłaś ze wszystkich sił przed moim ojcem. MATKA - Ten człowiek mnie zgwałcił. SYN - Więc nie zaprzeczasz. Nie chciałaś mnie! MATKA - Co ty wygadujesz? SYN - No co? Gdy tato mnie płodził to ty mu to utrudniałaś. Czy to prawda, że gryzłaś kopałaś i próbowałaś uciekać? MATKA - Tak. SYN - Aż tak mnie nie chciałaś? Za co tak mnie nienawidzisz? MATKA - To nieprawda! SYN - To że żyję zawdzięczam tylko tacie! MATKA - Co?! To kryminalista bez żadnych zasad moralnych. SYN - Kryminalista a jednak to on dał mi życie. Zmęczył się, został pogryziony a jednak chciał A ty? MATKA - To był gwałt! SYN - Co to za tłumaczenie? Jakbyś się nie broniła to by nie było gwałtu! MATKA - On mi się nie podobał!!! SYN - I z takiego powodu miało mnie nie być?! Że jakiś obcy facet ci się nie podobał. MATKA - Chciałam żeby ktoś inny był twoim ojcem. Miałam narzeczonego SYN - Przecież to byłby wtedy ktoś inny! Zupełnie nie ja. Wolałabyś obce dziecko niż mnie! MATKA - To tak samo by było moje dziecko SYN - Twoje, twoje, myślisz tylko o sobie! A ja? MATKA - Przecież cię kocham. SYN - Niby kochasz, a jakbyś mogła to byś tacie uciekła. To ma być miłość? MATKA - Nie rozumiesz, że mnie gwałcił? SYN - Z mojej strony wygląda to całkiem inaczej. Ty z całych sił przeszkadzałaś tacie mnie począć. MATKA - Nie chciałbyś być dzieckiem z miłości? SYN - A to moja wina? Trzeba było się zakochać zamiast się szarpać! Była świetna okazja lepiej się poznać. MATKA - Siły już nie mam! Naprawdę! SYN - Cała szczęście, że nie masz siły wyrodna kobieto. Bo tato by kogo innego musiał zgwałcić i też by mnie nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylona Zosia
:(Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Teraz czekam na śnieg...:D...a potem - zobaczymy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-Ona-Ona
Powinnysmy sie Matki Polki wzruszyć, czy tez zapłakać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67-mio latka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgfdg
ja mam 17 latek i jest zjebiscie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×