Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biodegradowalna

Dożyjecie? Tutaj czekamy na nasze emerytury. Po 50-tce

Polecane posty

Topik dla dojrzałych Pań I panów. Miejsce spotkań, rozmów, zwierzeń:) KULTURALNIE Tutaj można wypić drinka, zrobić sobie maseczkę, poszukać towarzystwa. Znaleźć dobrą radę, upiec ciasto czy napisać wiersz. Kolejny topik netowych przyjaciół po 50-tce. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka witaj:) Nie tylko po 50-tce:) Musiałam to zaznaczyć, żeby pominąć małolaty:D Oprócz tego zawsze możesz wypić 50-tkę i już będziesz spełniała kryteria:D:D:D Ja teraz w pracy jestem, ale wieczorkiem chętnie sobie tutaj posiedzę, podobno Andrzejki mamy więc jest okazja.:)jesteś młodsza czy starsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło:) Jestem trochę młodsza :D Ale pełnoletnia i 50-tkę z czymś tam chętnie wypiję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę bardzo późno ze świadomością, że nikogo tu nie zastanę. Mam taki dar, że od pewnego czasu udaje mi się pisać posty i kasować je przed wysłaniem:) Dzięki temu nie budzę się rano z lękiem, że nawywijałam:D Dziś napisałam sporo. ehhhhh....chyba głowa mi szwankuje, albo i nie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
🖐️ Mi troszeczke brakuje do tej 50tki, ale już zaczynam zbierać na balkonik. Uczniowie mi pomogą we wchodzeniu do szkoły, mam nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Marika, wlazłaś na topik dla ludzi, co to blizej niż dalej :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ii ach Marika, wlazłaś na topik dla ludzi, co to blizej niż dalej O choroba:D Nie mów:D Aż tak daleko doszłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Jakby nie patrzec, śpiewamy "100 lat" :D a 50 to równo polowa :D Swoja droga, ciekawe co śpiewają w przypadku ludzi obchodzacych swoje np. 99 urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. hhaaaha bliżej niż dalej. Ale przygodę dzisiaj przeżyłam: wstaję z łóżka, NIE MA internetu! NIE MA! Myślę, może mój komp nie widzi rutera. Odpalam mężowski- NIE MA! Więc: ogoliłam nogi, zrobiłam maseczkę, pilingi, balsamy itd itp aż do teraz:) A komp cały czas otwarty. Okazało się, że w całym mieście dostawca ma problem. Ale jestem zaskoczona ile różnych rzeczy udało mi się zrobić, których nie zaplanowałam. Wiecie, ja mam nadzieję w przyszłym roku śpiewać 200 lat- tak się śpiewa. Tak śpiewaliśmy mojemu dziadkowi w 91 urodziny, głęboko wierząc, że dożyje 100-tki, bo był zdrowy. Niestety doszło do wypadku, 92 nie dożył. A teraz mam ciocię lat 99:) Ale ostatnio podupadła na zdrowiu, nie wiem jak będzie. Jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikk
ok na pewno dozayjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Ciebie to dopiero musi być fajnie:) tyle razy byłam nad morzem, ale nigdy nie trafiłam na sztorm...masz jodu pod dostatkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgywsm
Nie mam balkoniku, ale na tarasie też mogę poczekać na listonosza z emeryturą zwłaszcza jesli listonosz przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×