Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Frenia879

NADCIŚNIENIE W MŁODYM WIEKU - JEST KTOŚ?

Polecane posty

Gość gość
Nasz ciśnieniomierz jest zasilany akumulatorem i o wiele wolę taki system niż baterie, model nazywa się Smart cardio, też ciekawostką jest tutaj kwestia rurki na powietrze...bo jej nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam SmartCardio bardzo fajny wygodny dość innowacyjny model bo zintegrowany bezpośrednio z mankietem, co dla mnie jest bardzo korzystnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi mi żadnych problemów z badaniem Simple, wyświetlacz fajny duży lcd, także widać wyniczki bez patrzenia przez lupę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłem na SmartCardio namówiony przez koleżankę z pracy, ale też zachęcony opiniami w necie. I jak wrażenia? Bardzo dobre, krótko mówiąc. Mierzy szybko, mierzy dokładnie i co najważniejsze dla mnie osobiście to ma akumulator i to dość wydajny, który wystarcza na mnóstwo badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzamy sobie w domu ciśnienie też na Simple. Niezawodny niezniszczalny...już mojej córce tyle razy z rąk wyleciał a dalej mierzy dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłem SmartCardio właśnie mając na uwadze ten akumulator. Zabaw z bateriami i denerwującego wyciągania z ciasnego schowka miałem serdecznie dość po naszym starym sprzęcie. A że z ciśnieniomierza korzystamy akurat bardzo dużo to takie ładowanie z zasilacza jest dla nas dużo wygodniejszą opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się przydała strona http://rankingcisnieniomierzy.pl/ jak szukałam ciśnieniomierza na prezent dla brata. Dobry uczciwy ranking, wzięłam ten model najbardziej zachwalany i jest w porządku, wygodny zasilacz w zestawie, brat nie musi już pamiętać o bateriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cześć. Ja też kupiłam Simple i to już w sumie dawno bo prawie 2 lata temu. Działa bardzo dobrze nic się nie psuje, mankiet cały czas tak samo wygodny w przypięciu, dobrze się trzyma na ręce. Przydaje się też ta większa pamięć wyników, można sobie sprawdzić jak ciśnienie się zachowuje w dłuższym okresie czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ja jestem bardzo zadowolona z tego jak działa SmartCardio. Tu pomiar zaczyna się już w chwili napełniania mankietu przez co na końcu nie ma takiego dociskania do ramienia jak to się zdarzało w tych modelach starszej generacji. Poza tym bardzo mi się podoba tutaj wyświetlacz, przyciski, wszystko bardzo czytelne wyraźne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuesz

Zaczęliśmy mierzyć ciśnienie modelem SmartCardio niedawno. Bardzo dobra jakość jeśli chodzi o samo pompowanie, nie czeka się długo aż mankiet napęcznieje i drugi plus jest taki, że nie robi się mocny ucisk na ręce, nie trzeba się stresować tym uczuciem jakby za moment miała pęknąć kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberta

Napiszę w zasadzie to samo co już tutaj zostało zauważone. W zestawie SmartCardio + pulsoksymetr DuoControl jest dużo taniej i jeśli ktoś faktycznie potrzebuje regularnie wykonywać oba badania czyli ciśnienie i saturację to na pewno będzie z takiego pakietu kontent. U nas wygląda to w ten sposób, że pulsoksymetru używam ja, a ciśnieniomierza głównie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Dnia 2.06.2012 o 14:00, Gość Natalia;-) napisał:

od 18 roku życia odkryli podwyższone ciśnienie, teraz mam 20 jakoś żyję;-) heh;-) pozdrawiam

A proszki pani bierze jakieś 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert
Dnia 23.01.2019 o 14:44, Gość matuesz napisał:

Zaczęliśmy mierzyć ciśnienie modelem SmartCardio niedawno. Bardzo dobra jakość jeśli chodzi o samo pompowanie, nie czeka się długo aż mankiet napęcznieje i drugi plus jest taki, że nie robi się mocny ucisk na ręce, nie trzeba się stresować tym uczuciem jakby za moment miała pęknąć kość.

Tez polecam Smart Cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Kupiłem Easy Med dla dziadków, bo oboje mają problemy z ciśnieniem. Oboje są zadowoleni i bardzo sobie chwalą łatwość pomiarów i czytelny wyświetlacz. Skoro dla starszych się sprawdził, to u młodych będzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki
Dnia 11.06.2019 o 12:59, Gość aska napisał:

Kupiłem Easy Med dla dziadków, bo oboje mają problemy z ciśnieniem. Oboje są zadowoleni i bardzo sobie chwalą łatwość pomiarów i czytelny wyświetlacz. Skoro dla starszych się sprawdził, to u młodych będzie tylko lepiej.

Popatrz na różne ciśnieniomierze i sprawdź sobie np. jaka jest liczba zapisywanych wyników, jak się obsługuje, czy wyświetlacz jest czytelny. W domu mamy model Easy Med i mogę powiedzieć, że sprawuje się dobrze, nie ma z nim problemów, obsługa także nie jest trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Zdecydowanie ciśnieniomierze od Sanity można kupować bez obaw. Bardzo dobre wykonanie sprzętu. Firma, która jest godna uwagi. Co do ciśnieniomierzy to Simple, SmartCardio czy Senior to na pewno dobre propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×