Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Original

Czarcie żebro-magiczne zioło?a wiara?

Polecane posty

Przewertowałam masę stron w Internecie! I zastanawiam sie czy ludzi leczy właśnie ta roślina z tzw.złych uroków złych ludzi czy leczy ich wiara w to że zioło to pomaga! Tak czy siak myślę że nie zaszkodzi spróbować ! Przeczytałam także że użycie go wcale nie jest takie wbrew naszej religii katolickiej bardzo mądra myśl że w końcu Bóg stworzył świat i dał ludzia między innymi rośliny aby mogli sie leczyć tylko że nie wszyscy znają moc ziół i wolą korzystać z chemii! Osobiście miałam okres w swoim życiu że byłam blisko Boga i wszystko sie układało,gdy sie oddalilam wszystko sie posypalo i tak nie układa sie nic ! Czytałam też dużo o egzorcyzmach i to by wskazywało że istnieje szatan i inne antychrysty! Obserwując świat widzę że zchodzi na psy czyżby wszystkich opentalo coś .. ?! Moja mama powtarza że każde pokolenie musi przeżyć wojnę! Czy ludzie znowu zgotuja ludzia na ziemi piekło! Oglądając wiadomości nie dzieje sie za dobrze na świecie w Polsce! Czyżby rychły koniec świata nastąpić miał niebawem? Musiałam sie podzielić swoimi spostrzeniami w ta jesienna niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×