Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Uprzejmie uprasza się zgromadzenie owe o rozejście sie o domów swych w celu nie prowokowania zmotoryzownych odziałów milicji, której członkowier:):) Nie jedli już tydzień a kobiety nie mieli już ze dwa lata. Jak ich wypuścimy to będzie masakra...więc dobrzy ludzie rozejdźcie się....albo WPIERDUL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anybody is there so farowey in to the this facking shiet. do you really really are? go to the bethroom outside heha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sobota...bóg coś tam podobno stworzył w ten dzionek. A my co stworzyliśmy? Stwórmy coś? cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulepie sobie małą figurkę boga z takim otworem ...no w każdym razie z otworem i zemszczę sie na nim za wszystko....przez ten otwór jakby ktoś nie zakumał jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
he he he Jednak idzie w innym, nie znaczy, że gorszym kierunku :-P ja pierdzielę, co Ty malkolm bierzesz, czy tylko alko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anybody here? are this is somethingh strange? are we insame? are you there? do not... było ok. Pewnego dnia postanowili wybudować autostradę...pech mój polegał na tym, że w planach planistów autostrada miała być w miarę prosta. skutkiem tego przebiegała centralnie przez moje serce. Wiadomo, że serca tak łatwo nie ruszysz. Możesz sobie iść do pracy, jechać na wakacje ale serce zostaje. Więc zaproponowli mi słodką sumkę. A ja na to: co mi po waszych zdesymbolizowanych banknotach jak złoto nie ma właściwości leczniczych. A oni na to, żebym ich nie wkurwiał bo autostrada musi być. a ja na to, żeby mnie nie wkurwiali bo wcale nie musi jej być a oni na to, że wezwą wsparcie a ja na to, że moje wsparcie już siedzi z dmuchawami gotowymi do użycia na skraju dżungli a opni na to, że nie wierzą a ja na to dałem określony sygnał i teraz goącie są wielkości kurzego gówna...tak działa kurrara moje dziatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. To Ty tak czarno blogowałaś. Opowiedz co jest nie tak.Są tu ludzie którzy być może mogą XCi pomóc. Nie mówie osobie bo to już titasnick ale Ty ratuj życie dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
Jeśli to do mnie, to nie bloguję nie potrzebuję pomocy uważam, że wszystko wokół mnie jest w jak najwięszym porządku :D:D:D ale to chyba Ty potrzebujesz pomocy, ale mogę się mylić, może Tobie jest dobrze tak jak jest PS. Jak to tylko alko, to musiało duuuużo tego być :D:D:D PS2. Udała się randka z dziewczyną z mięsnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
nie wiem co to jest entropia a słyszałeś o tym, że nasze życie to sen, z którego mamy się obudzić? dla niektórych to koszmarny sen, jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak możesz być pewna, że wszystko jest w porządku...wokół Ciebie. Typowa postawa: Trzy małpki jedna nie widzi druga nie słyszy a trzeccia już nie pamiętam czego nie robi....No to z bogiem idź w świat szerzyć szczęście i głupote....go on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zaprzeczanie temu, że na świecie istnieją problemy większe niż dobór wacika do fi pizdy świadczy tylko o tym, że jesteś pierdoloną idiotką...hurraaaa...hurraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obudzeniu nie będzie nic. Mamy tylko ten jeden żywoy. Dlatego warto byłoby go przeżyć jakoś sensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
po obudzeniu się, będziemy żyć świadomie i prawdziwie wrócimy do miłości, o której zapomnielismy w swoim zaburzonym umyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrażniej nie wiadomo co będzie po przebudzeniu. Ja idę włsnie spać i mam marzenie na tema snu. Jutro wam powiem czy sie spełniło. Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojtamojtam Rozbiła Ci się kiedyś szklanka? Spadła Ci na podłogę? Na pewno miałaś taką sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc;) to wygląda tak: Ile czasu zajmuje rozbicie szklanki? Zamioenienie sztucznie uformowanej struktury w haos? A ile czasu zajełoby Ci złożenie jej z okruchów? To jest właśnie entropia. Krótko i rzeczowo mówiąc: bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
spokojnej nocki iftar 🌻 niech sen przyniesie Ci ukojenie a ranek sił na nowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ten przykład myślałem sobie powiedzmy w wigilie: Sw mikołaju weż zajedź i przypierol temu gościowi, który znęca sięnad moją matką...niestety jak wykazały badania jężeli sam nie oprzesz(?) się złu to powyginane. Pozdrawiam wszystkich damskich bokserów..gong!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×