Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njun nujn
jeszcze nie doszłam do siebie, jest mi niedobrze w takich supermarketach mam lekką klaustrofobię i uaktywnia sie ona w ciasnym tłumie nieskoordynowanej masy ludzkiej o niskich popędach. mam zresztą fajny nick na takie okazje, ale ostatnio go nie używam klaustroffobiczna_jazda hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Njun:) To po co tam się pchasz ?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
w markety? na codzień żyję na wsi ale parę razy w roku docieram do cywilizacji, chyba pęd stadny już po kwadransie wiem, że jednak to nie dla mnie i tak to jakoś sie odbywa. hahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Masz gospodarstwo rolne? Twój men jest rolnikiem? Czy zamieszkałaś na wsi aby uciec od cywilizacjii?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
to nie taka wieś z krówkami hahahahha to po prostu nie miasto mój meno rolnikiem? ora et labora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
mój meno z zawodu jest bałaganiarzem, gdybym go tak nie kochała, to bym go zatłukła hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon MacGyvera
Usuwam się chwilowo w cień...muszę kawy się napić. Specjalnie zamulam się prochami, żeby móc napić się kawy. To się chyba nazywa: zachowania kompulsywne czy jakoś tak;) Będe później. NNarazie nerka:classic_cool:                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
idziesz do studni? hahahaha nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
tak mnie naszło ze świata równoległego na samym początku teraźniejszej zimy, czyli oddech upalnego słowiańskiego lata z naszymi prabożkami i stworami, które zasiedlały ziemię tutejszą... http://www.youtube.com/watch?v=3mH6ALgpPgs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Njun wsjo ok? Co Ty taka młodopolsko ludowa się zrobiłaś? Przecież zdajewsz sobie sprawę, że tylko uciekłaś od tłoku i udzi ale w żadnym przypadku od cywilizacjii. Rousso czytasz aktualnie czy jak? Na pewno masz wielką albo chociaż standarowo wyposazoną chatę na tym odludziu. Mam ciotkę, byłą dyrektorkę technikum. Też przeprowadziła się na ddziałkę.Pobudowali ładny nowoczesny dom i udają, że ich nie ma:P                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
sorki za literówki...prowadziłem burzliwą dyskusje i trochę mnie palce bolą;)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
wsjo ok mam sieć ale czy uczestniczę w cywilizacji? no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
o JackuJ? hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Nie oszukuj sama siebie. Jesteś podłączona do kanalizacjii? Ew. masz szambo? Ktoś to musi wywozić nie? Prąd masz? No masz chyba, że masz lapka na baterie słoneczne. Woda? Wodociągi czy jakieś lokalne źródło? Nie da się uciec od cywilizacjii Po primo nie jesteśmy nauczeni żyć bez niej i nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy zależni od różnych wydawałoby się głupot. Po drugie gdybyś mieszkała w lesie i natychmiast by Cię zgarnęli za kradzież drewna i bezprawne korzystanie z zasobów leśnych. Już za późno na to Njun...Poszliśmy drogą z której nie ma powrotu. Niedługo dojdzie do takiej sytuacjii, że nawet ekosystem będziemy musieli sztucznie podtrzymywać bo już zniszczyliśmy jego podstawy.                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
ciągle tak kraczą a Wajrak ma to w de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
i żyje w chacie drewnianej w puszczy, majac na stałe otwarte okienko w kuchni, bo wiewiora na śniadania wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
:) Noooo...Pisałem na witach. Namachałem się bo lipo było daleko to musiałem machać jak sygnalista na niszczycielu                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
jaki wajrak? To jakaś grypsera?:)                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Ale co na czym? Sygnal;ista?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Adam Wajrak:) oki:classic_cool:                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
No pisać na witach...nigdy nie słyszałaś o takim sposobie porozumiewania się? Coś jak język migowy                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Hehe:) A nie chciałabyś ze mną podbić?;) Dzieciak to będzie pewien pinkiel ale damy radę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Fajny mudak ze mnie i chciałbym luknąć w twój loch...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
Nie czytałaś mechanicznej pomarańczy?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha na 18 kołach
A w więzieniu kiedyś byłaś?                                        ☢   ☯   ☢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×