Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość nuntzako
Mlody, przecież to jakaś suka jest taka złośliwa, faceci grają fair, chyba że też bezjajeczni, ale cóż mogą na swoje kalectwo poradzić, orzą jak mogą wtedy. hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
Znam twój styl m., takze dopóki jesteś trzeźwy to sie nie pomylę. hahahahahahah Podoba mi sie że pissda nie może sie stąd odessać, nigdy nie obserwowałam padalca w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladerunner...
Tyle tylko że nie mogę sie domyślić motywów Twojego postępowania Jesteś taki cienki z informatyki, że tylko na forum kafe możesz sobie pohasać? Jakiś wyrzutek ze środowiska hackerów...za mało talentu i inteligencja ponizej przeciętnej więc leczysz kompleksy i udajesz bóg wie jakiego speca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
jakie motywy może mieć? tak marne, jak ona sama- pissdowate hahahhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montezuma's warior
napisz coś jeszcze to zagłębie się w twoją psychikę i założę się że zrobie Ci większą krzywdę niż Ty mi swoimi podszywami...zaryzykujesz?...powiedz tylko słowo. Sporo wydedukujje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnom juzek
to wypieprzaj zanim zrobie ci z mózgu lody waniliowe i wystawie na słońce czyt, widok publiczny żeby się roztopił...poszed won kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf gargamel
Jeżeli masz cos do powiedzenia to rób to w swoim imieniu bo innaczej znaczy to, że nie istniejesz jako odrębna jednostka tylko zabkłócenie w systemie, które deorganizuje itrzeba je usunąć...ale mnie wkurwił\ła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf gargamel
ide ponapieprzać w worek treningowy troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
posrało sie i poszło hahahahaha to tylko typowa gnida sieciowa wyluzuj Młody hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
a ja sobie dłubie swoje robótki ręczne nerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf gargamel
A jak chcesz podszywku to kopiuj sobie dalej co tam chcesz tylko żeby się nie okazało, że skopiowałeś coś czego byś nie chciał na swoim komputerze...da się zrobić...wiesz o tym nie? No to kopiuj sobie kopiuj a ja poszukam czegoś fajnego, żebyś miał zajęcie przy odrobaczaniu systemu na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf gargamel
Jesteś tam mała pierdolona gnido??!! Pokaż na co Cię stać...Stać cię w ogóle na cokolwiek? Komarek ugryzł słonia i siedzi szczęśliwy, że odniósł zwycięstwo i zabił olbrzyma. Jesteś malutki jak twój penis. Dzieci w przedszkolu by Cie wyśmiały...mniej więcej tak samo prezentuje się Twoje zachowanie z tym, że tu reakcją nie jest śmiech tylko nienawiść. Lubisz jak Cie nienawidzą? Ukryty i bezpieczny w swoim domku daje ludziom powody do nienawiści. Widocznie w realu nie wzbudzasz żadnych uczuć. Ani strachu ani miłości. Chodzisz i zastanawiasz się dlaczego jesteś taki nijaki. Rodzice się na tobie zawiedli? Tata był surowy i cie bił bo nic nie umiałeś porządnie zrobić? Nie masz osobowości i nie masz nic do powiedzenia w związku z powyższym próbujesz zaistnieć jakkolwiek...byle coś znaczyć dla ludzi...cokolwiek byle cie zauważyli....dobra bo mnie kurwa ręce bolą od napieprzania w klawisze i worek...siet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
m. i tak nie dotrzesz, niektórych ludzi należy pozostawić, aby sami sie męczyli ze swoją głupotą, to najgorsza kara hahahahha to wręcz potępienie za życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuk ludojad
21:44 [zgłoś do usunięcia] nickt... " Masturbuje sie ogorkiem kiszonym" -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ja na Twoim miejscu jeżeli miałbym się już podszyć i mówić omasturbacjii to napisąłbym: Masturbuje się kaktusem, który mamusia dostała na rocznice ślubu od tatki. Moja dupa jest tak rozepchana pzez kolegów z psacy, ze tylko kaktusy i odkręcone węze strazackie mogą mnie zaspokoić. Seplenie se ale to nie moja wina bo to koledzy powybijali mi zęby mlecne swoimi wielkim fufarami...głupio se psyznać ale sprawia mi to psyjemnosc...wybijanie zębów i wielgachne kutafony, których mogę im tylko pozazdrosić bo mój psypomina drut uziemieniowy we wtyckach psewodów elektrycznych. Mozna? Mozna kurwa...tylko trzeba mieć wyobraźnie i odrobinę inteligencjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombrero revenge
Nie nutchako...trzeba go tak zgnoić żeby odeszła mu ochota więcej odwalać takie numery. Niech sobie znajdzie innych frajerów na swoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
fajna ze mnie dupcia, co nie? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
jak sobie chcesz stylu ci nie podrobi na pewno hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sombrero revenge
Z ciebie podszywie to akurat nie dupcia tylko dupa wołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako podobno masz
męza, ale to chyba twoje przywidzenie sadzac po tym ze ciagle przesiadujesz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wunderwaffe...
Nie sądze aby ktoś musiał się tłumaczyć ze swojego prywatnego życia na łamach tego forum Co więcej mysle, że i poza forum takie stwierdzenie jest niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
nie dyskutuję z kretynami, to mi koliduje z biorytmem hahahahaha gdybyś miała męża ,zazdrosna @, to byś wiedziała, jak sie spędza wieczory z facetem, znanym i obczajonym od lat. a tak to snuj marzenia i wizje z komedii romantycznych, co zrobisz jak wreszcie ktoś ci małżeństwo zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako podobno masz
biedna jestes, współczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
                               ᛯ ᚯ ᚱ ᚥ ᛝ ᛟ ᛰ ᚻ ᚪ ᛉ who cares?!? wsadź se w zada swoje współczucie, nic innego i tak tam nie bywa. hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuntzako to sfrustrowana
pustaczka z wielkim bebzonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt jej tu nie lubi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
nudno zieeeeew nawet nie wiem, jak nawiązać do tej oszałamiającej analizy mojej psyche i trzewiów ahhahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
nikt jej nie lubi- to wyliczanka z podstawówki pass hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuntzako to bezrobotna grubask
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunttzako
jestem gruba to fakt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuntzako to bezrobotna grubask
ma krotkie nogi i wielka dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×