Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Tak tak Jutro włączy się ból brzucha i przejdę na głodówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Uwielbiam być kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Zresztą nie wiem jak to jest być facetem. a podobno nie tęskni się za czymś, czego się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
No nie wiem, wiem że jutro muszę wrócić po te ciuchy, które czekają w kasie. Sierota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być facetem to sama radość. Nie ma się dolegliwości co miesięcznych, nie ma się z tego powodu humorów i rewolucji hormonalnej. Można zawsze (oprócz tych chwil, kiedy nie można). Nie można też mieć dzieci z kimkolwiek, nie można być zostawionym z dzieckiem przez niewiernego męża. Nie można być silną, bezkompromisową kobietą, która wie czego chce od życia i konsekwentnie to realizuje. Prawdę mówiąc, bycie mężczyzną to straszna udręka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Branoc. Modlmy się za ratowanych z katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Dwa posty zostały dziś skasowane. Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Treść jednego była: spadaj. I nie było to skierowane do moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poście nie można przeklinać. Wszak "spadaj" to powszechnie obelżywe słowo, które zastępuje łagodniejsze "spierdalaj" tudzież bezczelne "oddal się na bezpieczną odległość". Jak możesz w ogóle o to pytać? Inteligentna kobieta i takie faux pas? O, merde! Jakby nie patrzeć, u moderacji tu es foutu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
dzizus...Jes tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
jebać moderatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
W każdym razie pomiędzy 13.43 a 13.51, brak dwóch postow, malkolma i mojego, Jakie jest wytłumaczenie? C'est tres foutu, n'est pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piranio szampan ci
wyostrzyl zmysły pilnujesz kazdego posta ? az nie moglas spac, bidulka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Ale ci gul skacze za tego szampana. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej zal mi tych
truskawek chociaz :P gul mi skacze z innego powodu :P chcialam wczoraj odjechac jak to ja a tu, stop!!!!!! od pijanic i cpunek mnie powyzywali 😭 spac kazali isc sie wstydu najadlam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej zal mi tych
no i kac mnie meczy :classic_cool: balowalam ze bez tego przeciez ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej zal mi tych
w sumie tak Ci na ogolnym :classic_cool: zrobilam sobie nocny spacer ze spiewem na ustach, by poczuc jeszcze raz wiatr we wlosach i odetchac bryza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bo znow wyjdzie jak
z tym wieczorem, ze niby sobie na randce bylam a jak dorzucisz ze sasiedzi i balanga to jak nic pijanica zostane :classic_cool: a mnie sie tylko chcialo w samotnosci pospiewac i przedluzyc dobry humor o a wyszlo jak zawsze 23:48 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie burdel to wy macie w tym swoim archeo 23:49 [zgłoś do usunięcia] on jest do niego podobny Zawsze mi sie w nim cos podoba, cos pociaga, chociaz idealem to on nie jest ale ma w sobie cos bardzo seksownego. Poznalam chlopaka, ktory jest do niego ludzaco podbny. 23:50 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie lubie spiewac lubie tanczyc, lubie zapach pomaranczy 23:52 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie siadasz przy stole wyjmujesz farby i kolorowe otwierasz okno 23:53 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie zakrecona zakrecona zakrecona 23:55 [zgłoś do usunięcia] kobietka jakich mało mnie też wali, wypiłam, lubię was 23:56 [zgłoś do usunięcia] kobietka jakich mało ale poj**ani , są tu, az miło 23:59 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie co tto ja jeszcze chcialam 00:00 [zgłoś do usunięcia] kobietka jakich mało pisz, jak chcesz 00:01 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie mam nieeee nieeeee nie pojde do fryzjera nie ogole sie niech sie ze mnie cale miasto smieje .........i inne aleje a ja nieeeeeeeee nieeeeeeee nie pojde do fryzjera nieeeeeee ogole sie 00:02 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie pisze przeciez 00:03 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie strzepie mi sie po glowie piosenka kurka wodna no melodia idzie a slowa zonk 00:04 [zgłoś do usunięcia] kobietka jakich mało idż do fryzjera, jeśli ci pomoże 00:05 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie ja nie pije naturalnie jestem stuknieta 00:06 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie e tam pomoze fryzjer ? nie na gupiej pale, kreca sie fale nie ma zmiluj wariactwo dozywotnie mi pisane jest 00:06 [zgłoś do usunięcia] Your Eyes jesteś nieżle naćpana, idż spać 00:08 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie .....bo takich juz nie ma jak dinozaury wymarły, jedyny egzempasz to ja ....cos tammm he musze sobie to poszukac 00:09 [zgłoś do usunięcia] Krysia 997 Mam tylko pytanie , skąd jesteś, cały czas pisa, odzywaj się, nie trać kontroli 00:09 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie zyciem jestem upita a miloscia ucpana kto mnie tu zna, wie, ze od czasu do czasu mam takie spiecia jak widac 00:10 [zgłoś do usunięcia] Krysia 997 Jeszcze raz, skąd jesteś ? 00:10 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie mam sobie poszukac innego miejsca do ekpansji mojego ja ? 00:11 [zgłoś do usunięcia] Krysia 997 Nie zasypiaj, zaraz ktoś podjedzie, oczy otwieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bo znow wyjdzie jak
lubię słuchać jak szumi morze poprz. | 1 703 704 705 00:13 [zgłoś do usunięcia] Krysia 997 Zwymiotuj, możesz to zrobić natychmiast 00:14 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie http://www.youtube.com/watch?v=QjdiZYKIhk8 tylko spokoj moze Was uratowac 00:18 [zgłoś do usunięcia] Krysia 997 oj, oj dzięki, oj nam wytrzeżwiałaś, kochana ty nasza Słowiczko!!!!!! oj, dziękujemy, oj ty nasza niebogo 00:22 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie nie jestem Słowiczką i nic nie zazyłam, nie piłam mam tak po prostu 00:27 [zgłoś do usunięcia] ptasiek nastroszony jak nie jesteś przecieśżwidzę, k.... nie denerwuj mnie, masz rozdwojoną jażń, nie tłumacz 00:29 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie wes sie wydmuszku trzepnij idz szukaj Slowiczki na Magii 00:32 [zgłoś do usunięcia] ptasiek nastroszony wydmuszką to na pewno jesteś ty, nie ja weż lusterko i zobacz na swoje krocze, mam rację ? 00:36 [zgłoś do usunięcia] jak sie tak zastanowie nawet nie jest mi Ciebie zal dobranoc 00:41 [zgłoś do usunięcia] trendi lola To było na dobranoc? O kurcze, ale jazda, top cały czas w górze, hmm kaca tez mam ale tego moralnego co za narod :) milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
chyba nie sądzisz, ze będę to czytać hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz innego lepszego
do poczytania wiem, rozczarowana jestes :classic_cool: zawsze mnie widzisz w tym kaftanie zwiazanym z tylu ewentualnie jako latawice a co za tym idzie pijanice i :P jak sie postaram to moge byc i Vampem :classic_cool: rozkładówke na kafe moze mi zaproponuja, kiedys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
w ogóle sie tobą nie zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×