Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość F16 maniak
Dżin z Tonickiem natomiast kojarzy mi się z ze snobistycznymi yapiszonami z ambicjami powwyżej ich możliwości nadrabiających brak planowanych sukcesów stylem życia, na który nie mogą sobie pozwolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Bez wątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to ja może pozostanę przy winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Klega amciek zapewne spożywa ten zacny trunek w swej dwupokojowej willi pod nieobecność ciężko pracujących rodziców kiedy to może dobrać się do ich barku uzupełniając wypitą ilość wodą z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Sącząc sobie oddaje się rozmyślaniom na temat swojego życia, które jest pasmem sukcesów i zastanawia się czy w życiu mozna osiągnąć jeszcze cokolwiek więcej. marzy mu się rozmowa z inteligentną, piekną kobietą przy drinku z parasoleczką, której przeznaczenia nigdy nie mogłem dociec. Jedyne co przychodzi mi do głowy to ochrona cennego trunku przed rozcieńczeniem na wypadek gdyby zagrzybiony sufit zaczął nagle przeciekać wprost do stylowych szklaneczek z duraleksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex był absolutnym abstynentem. To znaczy swoje już w życiu wypił, po czym spłynęła na niego MOC i postanowił nie pic w ogóle. Zachwyt w jaki popadł nad samym sobą z owego powoda był tak męczacy, iż obecnie każdy, kto spozywa borygo jest dla mnie kandydatem na idola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Młody Nie odstawiaj tu scen zazdrości hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
To nie scena zazdrości tylko proces odpudrowywania prymitywnych sztuczek mających na celu wzbudzenie zainteresowania swoją osobą poprzez podkreślenie swojego wysublimowanego gustu sugerującego bogate wnętrze i i gruby portfel;) Poza tym kolega bezpardonowo postanowił wykorzystać moją wpadkę z alkocholem aby zdystansować się od tego typu zachowań i zwrócić uwagę na pozytywne swe cechy jakimi niewatpliwie są wstrzemięźliwość w piciu. Krótko mówiąc na zasadzie kontrastu do mojej podłej i zdegenerowanej osoby w prosty sposób chciał wyrwać którąś z was albo zacząć subtelne zaloty. A mówie Ci amćku jest o co walczyć bo panie są inteligentne i niezwykle urodziwe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Ifcia...zbytnia duma z powodu udanej walki z nałogiem to niechybny zwiastun, ż e wkrótce powróci się do picia. Człowiek popada w przekonanie, że jest na tyle silny, że potrafi pić kontrolowanie...tego nie potrafi żaden alkoholik więc trzeba być pokornym i zawsze czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
a co Ci przeszkadzałoby gdyby amciek co wyrwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Mnie tam nicby to nie przeszkadzało tylko załamałbym się gdyby udałoby mu się to z którąś z was przy użyciu tak prymitywnych metod...To już lepiej na litość rwać bo na dżin z tonickiem to doprawdy żałosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie byl alkoholikiem tylko zawodowym trepem. Kiedys gdzies tam odkrylam, jak przyznal sie do krotkiego incydentu alkoholowego. Przez dlugi czas myslalam, ze to dla bylej zony zostal abstynentem bo ona nie lubila picia. Potem dotarlo do mnie, ze do dla milosci wlasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Amćku ja naprawdę CI źle nie życzę...rwij człowieku ile wlezie ale zmień metody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Wiadomo Ci co nie pija muszą kapować;) Prawda znana od wieków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Ifcia a w jakim stopniu był Twój trep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja oczekuje powaznej deklaracji. Bedziemy wyrywane na ten gin z tonickiem czy nie. Bo nie wiem czy mam koral ust poprawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Ja ze swej strony zapraszam do parku na jabola:D Wybór jest chyba oczywisty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
O kariere twojego faceta cudownie ozdrowionego;) Tak przy okazjii to mówi się po prostu tonik a nie żaden tonick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
:P Nie wiesz w jakim stopniu był?!?! No to nie dziwie mu się że chlał:D mozna być dowódcą drużyny w stopniu kaprala, dowódcą plutonu w stopniu plutonowego bądź podporucznika, dowódcą kompani w stopniu kapitana, itd itp. Był oficerem czy podoficerem? Kadra oficerska to ta od porucznika(4 gwiazdki) wzwyż. Nigdy nie widziałaś go w mundurze czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
sierściuchy i chorążowie to z kolei przeważnie szefowie kompani, zaopatrzeniowcy, szefowie służbtechnicznyh i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
A tak faktycznie...pomerdało mi się...to było tak dawno. Sorki za pomyłkę i dziękuję za korektę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa_jednaa
NN Ty tutaj ? :D siooo na erotyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Cóz Wam powiedzieć chłopcy... w swoich samczych strategiach obydwaj jesteście dość przejrzyści, malkolm jest na prowadzeniu dzięki samotnie wyrobionej pozycji, ale dojrzał kątem oka szwarnego konkurenta z tyłu i postanowił trochę poddusić po garach by wzmocnić dystans. "już lepsze rwanie na litość" hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×