Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość ^M^
Zapytałbym Cie czy kogoś tam w sieradzu nie znasz. Niektórzy się długo zasiedzieli...9 lat, 6lat...ale moze dajmy se luz bo nie mam ochoty na durne przepychanki w stylu dziewięciolatków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Ta znam kogoś ...siebie...a co? he he ..idź na ten odwyk a nie zaczepiaj normalnych ludzi takich jak niun itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie chyba ominęło...:P Cześć Wzorowa :) Gdzie jest druga starsza pani ja się pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
jak njun jest normalna to ja jestem czarnoskórym eskimosem rodem z amazonii. A ja jestem chory psychicznie jeżeli już...oficjalna definicja dla ludzi, którzy nie potrafią tego inaczej zinterpretować. Proponuje zawieszenie broni bo jak to jakiś koleś powiedział: "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" Biorąc te słowa pod uwagę przyznaje się do części powstałego zamieszania ale nie to było moim celem. Co do njun to możecie sobie Wy normalni porozmawiać bo ja nie mam zamiaru więcej się dawać obijać emocjonalnie tej babie. Wpadła tu jak huragan rozpierdul urządziła a teraz mnie przed bogiem rozlicza. No ale nie możesz o tym wiedzieć bo ta część topiku została wykasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Musze Ci po wiedzieć źe ten topic jest bardzo popularny na bractwie więzziennym , teraz wszyscy mamy tu komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
howk If:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
No i co z tego? Mówisz mi to w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
U indian, którzy mają do wigwamów i tipi neta podłączonego również jest popularny:) Urządzimy jakieś zawody? Bo wy jesteście bractwem dopóki siedzicie...w chwili wyjścia tracicie członkostwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multimaxi wkrecanie kogoś, kto cierpi na paranoje jest podłe. Nie żebym specjalnie broniła Malkolma. Po prostu tego typu zabawy wzbudzają moje obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Choroby psychiczne to moja dziedzina..co tam u cieibie brakuje, ?bo wydajesz się kompletny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
If nie potrzebuje obrony. daj se luz. To taka zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
To podłe iftar? źartujesz sobie na paranoje schizofremiczną są leki, ja swoją wyleczyłem mierząc się z problemem a nie od niego uciekając..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie bronię Młody. Jesteś dorosły. Po prostu wyrażam swoje zdanie na temat zabaw na tym topie. Multi myślisz, że jak go powkręcasz to przestanie uciekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniegdyś
to ja chce z tobą rozmawiać a ty milczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
Hej a ja Ci powiem w takim razie mając na względzie "bractwo więzienne", że jak bym wam zdjęcie njun rzucił to pozabijaliście by się nawzajem a później z braku oponentów sami z byka o ścianę:) Ale nigdy jej nie zobaczysz...a żałuj. Chociaż szczerze mówiąc pomimo niewątpliwej inteligencji tej kobiety odrzuca mnie jej arogancja. Tacy ludzie są niebezpieczni:classic_cool: No i jak już wspomniałem dziś z wczesnego rana nie istnieje dla mnie jako partnerka do rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniegdyś
a moze brak taktu z twojej strony ? ...ruda jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimaxi
Iftar..ale ja go nie wkręcam, ja jestem multi recydywą , cały czas sie powtarzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniegdyś
no i znowu brak kropki w mojej wypowiedzi (ale to z lenistwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
A było tak miło dopóki ten topik był niszowy. Tera się zaczną mongolskie podjazdy i w co drugim poście nalegania na maila bądź nr gg...taka wielka tablica ogloszeń...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra bo widzisz
ze jestem 💤 ja? kochac ? nie jestem zdolna do takich uczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniegdyś
bo obok twojej wypowiedzi jest jakaś podobizna z czerwoną czupryną , w jakim celu ją wstawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^M^
A ja bym se zjadł grocha z pateli:D Hej muszę dodać, że charakterystyka njun, co do iftar przynajmniej, też nie jest zgodna z prawdą. Laska jest super pewnie stąd te spięcia. Wiadomo faceci sie konfrontują na polu siły a kobiety na polu urody...prawda stara jak gatunek ludzki. Co do reszty uczestników dyskusji nie mogę nic powiedzieć gdyż brak mi danych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra bo widzisz
kto sie bawi ? juz namierzyli ? co za ludz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniegdyś
a musze czegoś chcieć ? kto cie tak przyzwyczaił a moze sama zawsze czegoś oczekujesz od innych ? juz znikam , jeszcze tylko prześle tobie linka z piosenką która mi sie podoba ( takie starocie , no ale to juz nie twój gust ) pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×