Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njun nujn
@ weź pejcz do poganiania robotników hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Chodzisz w takim kasku ochronnym i kłaniaja Ci się budowlańcy niższego szczebla zwani robolami:):)...wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka jedząca śnieg
stosuję terror psychiczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
njun...ty kapitalistyczna świnko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
taaak...zauważyłem. Oprócz terroru jeszcze szantaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
no czooo? najcenniejsze co ma robotnik, to kształtne pośladki od fizycznego zasuwania, a one aż sie proszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Ifcia nie lubie grać w domino:P Njun tak się składa, że wielokrotnie pracowałem na budowie....dzięki za komplement odn pośladków ale nie dostrzegasz we mnie nic więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies tam padlo sformulowanie, ze skoro ktos twierdzi, ze wszystko z nim "tak", to musi byc niezle stukniety. No ale niewazne. Njun: poznaje takze w "normalnych" kontaktach. Jedno nie wyklucza drugiego. Po drugie ja nie uwazam, zeby jakies formy zawierania znajomosci przez net byly czyms nienormalnym. To zjawisko coraz powszechniejsze i troche smiac mi sie chce, jak ktos z wyzszoscia smieje sie z takich form zawierania kontaktu. Znam osobiscie wiele osob, ktore poznaly sie wlasnie przez siec. Nie mozna z gory zakladac, ze kazda znajomosc przez siec jest zla, a kazda zawarta w "normalny" sposob jest dobra. No chyba, ze ktos w necie udaje kogos kim nie jest. No ale w "normalnym" zyciu tez przeciez przez jakis czas mozna kogos udawac. Reasumujac: jesli ktos ma czyste i szczere intencje, to znajomosc moze zawrzec wszedzie. Oczywiscie moge sie mylic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Tak amćku tyle, że spotkanie w realu angażuje wszystkie zmysły a rozmowa w internecie żadnego;) Jest to pewna różnica chociaż też sądze, że w niedługim stosunkowo czasie w miarę postępu technologicznego życie towarzyski i większość człowieczej działalności przeniesie się do świata wirtualnego, który tym samym stanie się tym realnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczna inność nade uiuiu
A ten znowu mnie naciąga na komplementa... Nawet nie myślałam o Twoim tyłeczku! ;) amciek: Więc poznajesz też realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
nie przelogowałam sie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
pogadajcie a ja wyprodukuję trochę papierosków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
No to Cię znajdziemy niebawem:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwaczna: tak, poznaje tez realnie. Sigmut: nie mialem na mysli przeniesienia zycia towarzyskiego do internetu. Chodzilo mi o traktowanie netu do zawarcia znajomosci. Przeciez nikt nie kaze nikomu siedziec miesiacami na gg. Mozna poznac sie w necie, a co sie zrobi pozniej znajomoscia, to juz inna sprawa. Jedni umowia sie w realu, inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórze to, co napisałam na początku topa: osobiscie nie polecam umawiania się przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
ja też chyba powtórzę, że miałam dwóch fajnych facetów z neta i wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Widać kobiety, nie podzielają twojego zdania o sobie. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Njun ale Ty jesteś walnięta:P Serio masz takie zdanie jakie prezentujesz w tamtym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że dla ludzi. Sama jestem ludziem i miałam trzech takich facetów. W jednym z nich tkwiłam w długim związku. Aż się okazało, że nie ja jedna istnieję w tym netowym świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
tam nie ma mojego zdania, chyba że to ukryte w satyrze na autora topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Jak może debil pisac, ze stary facet i młoda babka to cacy, a już na odwrót to nie cacy? co go to obchodzi, jak inni ludzie żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun: nie zrozumialas mnie, nie poznalem, bo nigdy tak naprawde nie szukalem przez internet. Choc mam jedna dobra kolezanke, ktora napisala kiedys do mnie na naszej klasie i utrzymujemy kontakt juz 3 lata, takze w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Mnie tylko jeden facet zdradził, o czym wiem, i to nie był z neta. Różnie sie trafia, nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
jak to czterech Ifka? Myślałem, że to Ty założyłaś ten temat. A można spytać o ile starszy od Ciebie jest Twój niewątpliwie szczęśliwy małżonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
o 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
ooo...to nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×