Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczkadziwaczka10981

sylwester (znowu) we dwoje?

Polecane posty

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka Ja tez spedze ZNOWU sylwestra ze swoim facetem w domu...tz mi brakuje wyjscia gdzies w ta magiczna nioc ale wiekszosc znajomych ma male dzieci i odpada impreza...... ale nie można zrobić imprezkę u nich z dziećmi w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
telefon dotykowy no wlasnie nie bardzo:/Dzieci sa w wieku od 6 m-cy do 2 latek i odpada:/ Mieszkam z rodzicami i swoim facetem i jak gdzies starsi pojda to moze jedna para do Nas przyjdzie ale zobaczymy jak to bedzie....jak mieszkalam na wlasnym M4 to jakos czesto robilam imprezy w domu...wiadomo,na swoim jest najlepiej a tak to zonk.....do Rynku nie chce mi sie isc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 780000000000000000000000
Wiem co czujesz, doskonale cie rozumiem. Ja nigdy nie mialam tzw paczki, jedynie pojedyncze znajomosci lecz nic bliskiego, kazda z tych osob miala swoje grono znajomych. Moj facet jest po czesci samotnikiem, rowniez nie ma bliskich znajomosci, wszedzie chodzimy we dwojke, czuje sie z tym fatalnie. Nie wiem czy jemu to przeszkadza czy nie, bo nie rozmawialismy o tym nigdy. Mi przeszkadza, a raczej jest mi z tego powodu smutno, czuje ze jestesmy "dretwi" :O Nie lubie duzych imprez, ale lubie domowki i wspolne wyjazdy. Moj poprzedni facet mial grono znajomych i zawsze gdzies chodzilismy, wygladalo to zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Ja mam mnostwo znajomych ale oni sie nie znaja nawzajem i od kad skonczylam studia nie mam paczki "ze studiow"...poza tym wiele ludzi ma rodziny i tez wszedzie chodze ze swoim facetem.....kazdy dorasta i juz nie ma czasu dla znajomych ,jak to bylo kiedys.....zycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21--26
780000000000 to moze ty zapros swoich znajomych a nie kurde liczysz na znajomych chlopaka. jakos o swoich nic nie mowisz, a wymagasz od chlopaka. boze jakie nudziary...:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście dziwne
i tylko oczekujecie, że faceci wam zapewnią atrakcje i znajomych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelOrlik.pl
A co powiecie na sylwestra spędzanego w górach? Proponuję Krynice-Zdrój i Hotel Orlik z komfortowymi pokojami. Tutaj napewno nikt nie będzie się nudził. Pozdrawiam www.HotelOrlik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkadziwaczka10981
Odświeżam temat, bo znów jakoś złapałam doła. Widzę zdjęcia ludzi, którzy bawili się w sylwestra z przyjaciółmi, tańczyli, balowali w pięknych strojach...A teraz już planują spotkania karnawałowe. I jakoś tak mi się przykro robi jak na to wszystko patrzę. My pewnie spotkamy się z jakąś parą, pogadamy, wypijemy kawę... Eh, kompletnie nie mam pomysłu jak zorganizować większą grupę ludzi i fajnie się czuć w ich towarzystwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://paintme.pl/events/ - imprezy integracyjne Zakopane Imprezy integracyjne mają służyć dobrej zabawie uczestników oraz zbudowaniu więzi pomiędzy nimi. Ideą integracji jest poznanie siebie nawzajem na innym gruncie niż codziennie. W firmie, imprezy integracyjne pozwalają poznać pracowników podczas zabawy grupowej, a nie biznesowych obowiązków. Imprezy połączone z aktywnym zaangażowaniem wszystkich uczestników spotkania (np. gry terenowe, off-road, paintball, wspinaczka), pozwalają poznać wady i zalety pracowników. Ujawnia się wtedy umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne i co najważniejsze – łatwo wyłonić osobowości lidera. Oczywiście, imprezy integracyjne organizowane są nie tylko w przedsiębiorstwach. To doskonały pomysł na zorganizowanie urodzin, spotkania-niespodzianki, zaplanowanie czasu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie taki sylwester wcale nie jest zly... oczywiscie zalezy od tego co kto lubi... ale ja na przyklad lubie jezdzic w gory i spedzic taki dzien bez sztucznie napompowanej atmosfery, dlatego polecam www.obidza438.pl :) klimat niepowtarzalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku we dwoje ale ja i moja dziewczyna a o północy mam nadzieje narzeczona ;p kupiłem bilety lotnicze z wizzair na https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ , nie przepłaciłem a dziewczyny zachwyt jest nieoceniony. Mam nadzieje , że powie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem bardzo często spędzlaiśmy sylwestra we dwoje. To miłe i romantyczne, lubimy tę tradycje. Tym razem znajomi namówili nas na większą imprezę i zgodizliśmy się. idziemy do www.eurohotel.swarzedz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na imprezie z narzeczonym i znajomymi. Poszlismy spora paczka, ale na taki bal w Dworze Dwikozy http://www.dwordwikozy.pl/ Uwielbiam takie imprezy gdzie mozna sie odstroic i fajnie pobawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Gdańsku na Sylwestra :) miasto pięknie przystrojone, czuć klimat :) zatrzymaliśmy się w hotelu holland house http://www.hollandhouse.pl/ Było romantycznie i mam nadzieję, że za rok to powtórzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwizdek p**dek
to się rozstań(po co marnować chłopaka) pij szalej ****aj nie pytaj co dalej tylko nie płacz 30 stce jak bedziesz sama ....puste babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Ja polecam namówić chłopaka żeby jednak gdzieś wyjśc, bo poźniej, kiedy pojawi się rodzina jest dużo ciężej :) Ja w tym roku znalazłem ciekawą ofertę sylwestra rodzinnego: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/ Zapewniona jest tam opieka nad dziećmi a nawet bale w różnych grupach wiekowych i to mnie bardzo cieszy bo dorośli będą mogli bawić się w swoim towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sylwestra lecimy z chłopakiem do Rzymu. Taka okazja sie nie powtórzy dlatego wzięliśmy szybka pożyczkę w Tanim Kredycie, zwłaszcza ze oddaje tyle ile wzięłam. Wypłatę dostanę za 3 dni to akurat spłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile pożyczasz na taką wycieczkę? My jedziemy w góry i potrzebujemy 1500 zł, które weźmiemy w viasms bo najbardziej nam sie tam opłaca ze względu na duże zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambi890
Sylwester we dwoje to dla mnie bardzo ciekawa opcja, wiadomo że czasami trzeba wyjść do ludzi, ale jednak wole spędzić sylwestra z ukochanym. Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuły na temat organizacji sylwestra - http://www.freespirit.pl/rozrywka/apartamenty-do-wynaje%cc%a8cia-w-krakowie-a-sylwester/ . Wydaje mi się że taka opcja jest całkiem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jak co roku we dwoje, ale tym razem na wroclawskim rynku. Bedziemy koncertów słuchac i juz wiem ze bedzie super. a na nocleg zdecydowalismy sie w hotelu http://www.hotelsleep.pl/ i juz wiem ze bedzie na pewno super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chyba znowu spędzimy sylwestra we dwoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wprowadzać urozmaicenie do życia. 3 sylwestry pod rząd spędziliśmy wspólnie, dlatego w zeszłym roku uznaliśmy, iż nadszedł czas na zmiany. Wraz z ekipą znajomych postanowiliśmy wynająć salę w Zajeździe Jonatan http://zajazd-jonatan.pl/ , gdzie zdecydowaliśmy się na organizację sylwestra. Wybór okazał się kapitalny, zabawa trwała całą noc, nowy rok przywitaliśmy wraz ze smakowitymi potrawami, serwowanymi przez restaurację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaggg
W tym roku warto zaszaleć! Tutaj https://familytour.pl/sylwester-slowacja-kurort-bojnice-termalne-zrodla-baseny-zabiegi-zdrowy-relaks-powitania-nowego-roku.html jest ciekawa propozycja. Do wyboru jest pakiet 7 lub 8 dniowy. Można wypocząć, zregenerować się i do tego świetnie się bawić! Okolica przepiękna! Warto szybko się decydować, bo miejsc nie zostało zbyt wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już przeglądam oferty na sylwester. Nie chcę siedzieć w domu jak rok temu. Dwa lata temu byłam z mężem na balu w www.hotel-anna.com.pl. Była bardzo fajna atmosfera, dobre jedzenie i szampańska zabawa do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Klimek SPA Muszyna
Wszystkich spragnionych udanego zakończenia 2018 roku zapraszamy do naszego Hotelu, gdzie organizujemy ''Bal sylwestrowy w stylu weneckim". Muzyka na żywo, przepyszne menu i atmosfera rodem z karnawału w Wenecji pozwoli pożegnać rok w odpowiedniej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Idźcie gdzieś albo zamowcie jakieś jedzenie dobre :) my ze znajomymi ogarniamy sobie Catering Arts 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

A my z mężem wraz z kilkoma innymi parami wybieramy się na noworoczny weekend na Zamek biskupi w Janowie podlaskim. Najpierw SPA i odrobina relaksu, później zabawa sylwestrowa a później znowu SPA;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×