Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizka24

jak usypiacie swoje dzieci pomocy

Polecane posty

Mój syna ma 9 mcy i tez za nic nie chce sam zasypiac I nie ma na niego ZADNEGO sposobu Mało tego Wstaje w nocy co 20 minut No co powiem - nie pozostaje nic jak sie przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka a moze odstaw od piersi malucha oczywiscie minie troche zanim lsie przyzwyczai ja z moimi blizniakami nie mam szans na odlozenie do lozeczka i odejscie bo jeden zasnie to drugi siw drze i budzi drugiego wiec okolo godziny przed kapiela je wymecze bawie sie z nimi potem kapie papu i podczas karmienia pieluszka tetrowa na glowe moze twojej dzidzi cos orzeszkadza jakis tv albo ostre swiatlo no nie wiem to juz duzy byk wiec nie wymagaj ze bedzie spal o 7 czy 8 jak gdtby nial 2miesiace moje maja 4m a ani im sie sni spac w dzien a na wieczor usypiaja czesto dopiero kolo 10.Moze ma malo zajec w dzien i nie jest zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
Asiapa więc są dni takie, że po godinie 23 a on nadal szuka zabawy i ani myśli iść spać, a są dni, że godz 20 a on już trze oczki... Poprostu tak sięcieszyłam kiedy przesypial mi cale noce a teraz nagle taka zmiana i sie budzi co chwile i mnie "wola"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
To chyba nie ząbki. Ma na razie 8 i nic nie zapowiada kolejnych. Ale w dzien robi sobie dwie drzemki jednak ok 12 a druga o 15 po obiadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek od niedawna, bo od ok.1,5 miesiąca nauczył się spać w łóżeczku, ale jeśli chodzi o samo zasypianie-nie ma przeproś, z reguły kładziemy się razem w łóżku,już jest ciemno,cicho,buzię wtula w piersi,mruczy coś pod nosem,opowiada po swojemu :P dopiero jak zaśnie, przekładam do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
Myslałam, że może odstawie go od cyca i w tym roku pobawię się gdzieś na sylwestra, ale plan pewnie nie wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko im bardziej starsze tym bardziej bedzie źle to znosic, nawet sobie sprawy nie zdajecie jaka krzywde mu wyrządzicie gdy bedzie duuzo starszy i bardziej uparty,wtedy to dopiero zacznie sie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde nie wiem u mnie bylo na poczatku tez super male same zasypiale ale jak wszystkie babcie i ciotki zaczely odwiedzac to braly na rece i jeszcze do nas z wyrzutami kiedy my mowilismy ze nie lullamy ze wyrodni rodzice ze jak tak moxna no kuzwa a kto te dzieci bedzie wychowywac oni czy my no i teraz sie meczymy bo male w sumie tylko na rekach zasypiaja chyba ze katuhe je pol dnia w kojcu wszelkimi pozytywkami i innymi graidlami to sie zmecza i zasna .Wiesz dziecko kazde inne moze nie kest zmwczony i poprostu nie chce spac moje nieraz zasna ba chwile czlowiek sie cieszy zabiera za robote a tu wxhodzisz do pokoju a male oczy jak cebule i sie smieja hehe no taki nasz los terzeba wszystko przezyc moze zainwestuj w nosidlo nasze tak czasem zasypiaja jak juz nie mamy na nie sily itulamy glowke pieluszka i chodzimy po mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
to może najlepiej wcale nie karmic naturalnie bo mu krzywde wyrzadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat jest dla dziecka,jak nikt nie reaguje! toksyczna,stara kobita z ciebie(ze mnie zresztą też,żeby nie było:P)a takie farmazony pleciesz,że żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat to jest wtedy ze pozwala sie pozwala, ustepuje, a nagle gdy dziecko starsze wtedy jest twoje NIE, to jak rzucenie dziecka na gleboka wode, wtedy to ono dopiero tobie bedzie szalec , dlaczego tyle czasu mu ustepowalas a w z nieznaczych powodow czegos mu zabraniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
Gdybyś tylko wiedziała ile razy mówię mu, że nie wolno dotykać laptopa, a on dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyczna kobieta wiesz cojak sie czyta twoje posty to juz nawet sie czlowiek inie wlkurwia tylko smieje bo przy wszelkich tematach wypisujesz takie farmazony ze czlowiek moze zrozumiec to tak jakby twoje dziecko od urodzenia jadlo i przewijalo sie samo bo tak matka kaze .Elizka to indywidualna sprawa jak dlugo chcesz karmic ja od poczatku estem ba butli i nigdy bym twlego nie zmienila ,wierz mi to cholerna wygoda nie martwisz sie gdy chcesz gdzies isc ze dziecko bedzie glodne bo grzejesz butle i kazdy moze mu ja podac ,karmienie trwa 1 moze 15 min a nie jak przy cycu czesto nawet kolo godziny a ib dluzej karmisz naturalnie tym trudniej bedzie ci go potem odzwyczaic bo to juz duzy bobas swoj rozum ma i jest cwany nie wspomne o piersiach bo dziecko majace zavki moze zrobic krzywde a ty zawsze bedziesz musiala byx na jego zawolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba reagowanie na płacz,to nie jest pozwalanie czy ustępowanie,tylko naturalna rekcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
asiapa nawet jakbym chciala ostawic dziecko z kims to nie mam takiej mozliwosci bo kazdy sie na mnie wypnie a nie chce nikogo prosic zeby pozniej sluchac "ja sie twoim dzieckiem zajmowalam" ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co moja sytuacja ma do jedznia, przewijania itd..Mowa jest o usypianiu i jasno sie wyrazilam ze im wczesniej dziecko sie bedzie uczyc samodzielnego zasypiania tym mniejsza krzywda mu sie bedzie dziac.Lepiej gdy ma te 10 meisiecy zacząć odzwyczajac,niz by mial 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
.. a tesciowej malego nie dam bo bym wszystkie paznokcie poobgryzala. Ona to najchetniej by mu uszykowala chleba ze smalcem i grochowke i mu dala a na deser czekoladke... tak wiec od kiedy sie urodzil nie zostawiam go z nikim..jedynie z mezem ale to tez na krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
..a czy Wasi mężowie usypiają dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co to znaczy ululanie czy uspienie dziecka, chociaż takie obrazy są bardzo często widziane w mojej rodzinie czy u kolezanek, powiem ci tak jak nauczyłaś usypiania tak teraz masz niestety, ale to nie jest coś nieodwaracalnego, ale w tym wieku niestety może sie wiazać z wielkim płaczem i buntem u dziecka twojego :(, bo jak ma się teraz czuć jak zawsze usypiało ci na rekach? teraz ma samo spać? w życiu! ale powiem ci że tylko twoje konsekwentne oduczanie przyniesie dobry skutek, kiedy dziecko jest zmęczone, zacznie ziewać(najlepiej po mleku), po prostu zanieś je do łózeczka, wcześniej zaspiewj kołysankę krótką czy przytul, daj buzi i połóż, wyjdz z pokoju, będzie krzyk, odczekaj jakieś 3 min o ile dasz rade (dziecko ma siłę i na pewno da radę tyle pokrzyczeć) i znów wejdz do pokoju, wyjmij maluch przytul i znów połóz, wyjdz poczekaj (tak moze byc nawet 30 raz), ale z kazdym położeniem bedzie lepiej, dziecko w koncu zrozumie że mama nie znika na zawsze :D powodzenia aha moje dzieci odkąd przyszły do domu ze szpitala śpią bez usypiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ksiazke KAZDE DZIECKO MOZNA NAUCZYC SPAC. Mnie ta ksiazka zycie uratowala, obecnie moja cora ma 1.5 roku i jak zbliza sie wieczor bierze butle do picia idzie do pokoju, gasi lampke nocna , zamyka drzwi i wskakuje do lozka swojego, bo ma zdjecie 3 szczebelki...ale to co przechodzilam do 4 miesiaca zycia bylo koszmarem. Ksiazke mozna kupic w empiku za 20 pare zl albo sciagnac z netu w formaie pdf. Za duzo jest tam wskazowek by je tu przytaczac, ale sprobujcie, mnie i wielu moim kolezankom zycie uratowala. Jest tam napisane jak nauczyc dziecko spac samemu, gdy jest nawet barzo malutkie, jak odzwyczaic od spania z rodzicami w lozku, jak odzyczaic od karmienia nocnego cycem i butla..jak radzic sobie z koszmarami i lekami nocnymi, jak nauczyc dziecko zasypiac w dzien bez usypiania...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka24
dzieki lenasl na pewno przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×