Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chaniolek

Robienie Loda

Polecane posty

Gość chaniolek

Mam pytanko przy tzw"minecie" jest mi przyjemnie ale wtedy oczywiscie mysle o facecie ze on to musi robic i nie moge sie w pelni 100% oddac chwili mysle o tym ze on to musi robic i jest mu zle.....tak samo nie umiem sie zmusic by zrobic facetowi loda....napiszcie mi mezczyzni czy to naprawde dla was wazne by wam dziewczyna takie cos zrobila??? jak podchodzicie do takich lasek w zwiazku jesli nie ma tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaniolek
zla odpowiedz....pytalam oto jak podchodzicie do takiej sytuacji ze jestes z laska w zwiazku jest seks jest ok zycie ok planujecie wspolna przyszlosc itd. ( jestem normalna dziewczyna nie **rwie sie na lewo i prawo mialam tylko jednego faceta mam 23 lat) pytanie tylko....czy to cos jest naprawde dla mezczyzny wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynciocha
jak mialas faceta to juz pewnie nie masz blonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
wazne ale jesli nie lubisz nie chcesz czy co tam to nie rob,nikt nie ma prawa Cie zmuszac wazne zebys byla aktywna w inny sposob i dbala o to zeby w lozku nie bylo nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
ten akurat film niezbyt specjalny siusiak maly sliczna laska ale nie przyklada sie za specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianna
a i nie rozumiem dlaczego uwazasz,ze facet MUSI robic minete?,skad pomysl ,ze sie zmusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakut
To wszystko zależy od ciebie czy nie masz odruchu wymiotnego.Ja mojemu lubię robić z połykaniem spermy (lubię jej smak) Latem tego roku gdy opalaliśmy się za parawanem ,mój misio przysnął to ja dobrałam się do jego bokserek wystrzelił tak że nie dałam rady wszystkiego połknąć.Poszliśmy do wody i tam mnie rozebrał,wylizał mi cipkę było bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.ona.
ja na poczatku mialam z tym problem.. tez nie chcialam nie wyobrazalam sobie tego.. ale moj chlopak chcial tego aczkolwiek akceptowal to. pewnego razu jak bylismy u mnie..lezelismy i sie calowalismy ..poczulam ze chce to zrobic..nie wiedzialam jak..ale rozpielam mu zamek w spodniach i zaczelam masowac a pozniej wzielam do buzi.. na poczatku bylo dziwnie.. ale teraz lubie to robic..lubie patrzec jk on lezy badz stoi a ja robie mu dobrze buzi..uwielbiam jego mine kiedy widze ze zaraz dojdzie (rzadko polykam).. jak sie tym rozkoszuje jak patrzy na mnie z podnieceniam..to jest cos innego niz seks.. lubie pozycje 69 ..jednak wole kiedy on najpierw mi zrobi dobrze jezykiem..potem ja jemu i dopiero pozniej sie kochamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutko:P)
smakowanie kutaska to boskie uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieplutko:P)
paluszek ona- Wiesz w czym rzecz:) pragniesz cudownych odczuc i je otrzymujesz od zycia:) i tak trzymaj:) Mezczyzna uwielbia To...... aKobieta uwielbia smakowanie Muszelki.... i To wspaniale ze moga sie taaak Smakowac Nawzajem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.ona.
uwielbaim sie kochac.. uwielbiam drugiej osobie sprawiac przyjemnosc .. nie wiem jak wy ale ja lubie czasem cos zmienic..nie chce zeby zawsze bylo tak samo.. czasem inne miejsce.. czasem jakis stroj,kajdanki itp. ale tylko z tym jedynym ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszek.ona.
a wy jak luicie? moze jakas nowa porada w sprawie jak zrobic mu dobrze ..tak jak jeszzce nigdy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaniolek
oj wiec z waszych opin wynika jednoznacznie ze robienie loda to nic zlego naturalna rzecz jak sex....ciekawe czy kiedys odwaze sie to zrobic....leh....chyba zadnegof aceta przy sobie nie utrzymam -tak racja mialam faceta 3 lata ale nigdy mu tego nie zrobilam..nie chcialam sie zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bende brzytwom
zamiast loda, zrób sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam obciągać...
aż do ostatniej kropelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..looiikl,.
dla mnie jest szokiem ze o takie rzeczy pytasz... to tak jakbys nagle przyjechala z miejsca gdzie nie mialas internetu i zadajesz takie pytania. JAKIE ZNACZENIE MA CZY ROBIENIE LODA DLA LUDZI ODPOWIADAJACYCH BEDZIE WAZNE CZY NIE? przeciez z nimi nie jestes a ze swoim facetem... dla mnie katastrofa jest pytanie tutaj bo to dowodzi jednego - jest problem w zwiazku pt. nie umiecie ze soba rozmawiac o seksie i ucziciach. Jak go tak wielce kochasz to co... tabu? Ja bedac z kims tak dlugo zalamalbym sie jesli ona nie potrafila ze mna rozmawiac. Proponuje nauczyc sie tego bo czy mu zrobisz loda czy nie to i tak zwiazek sie rozpadnie jak partnerzy nie potrafia ze soba rozmawiac. zasadniczo nie wiem po co sie wypowiadam..... nie moj poziom, ja moge tylko otworzyc szeroko oczy i byc w szoku cieszac sie ze moja dziewczyna mowi mi o wszystkim i o wszystkim rozmawiamy, znalem jej obawy, jej dylematy i problemu nie bylo nigdy bo doskonale sie rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaniolek
looikl dziekuje za twoja wypowiedz .......................nawet nie wiesz jak mi pomogles meczylam sie z jednego powodu ah bo moj ex z ktorym bylam 3 lata ktoremu nigdy temu nie zrobilam mowil publicznie : a bo ona jest taka ze nigdy by facetowi loda nie zrobila" i stad wzial sie moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..looiikl,.
ze co mowil?! bo wlasnie mi szczeka opadla!!! jak publicznie?! z kim Ty jestes dziewczyno?! sorry ale jesli kobieta nie chce facet powinien to zaakceptowac. ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ze zmuszanie moze doprowadzic w blizszej lub dalszej perspektywnie do rozp... zwiazku. Bardzo wazne sa rowniez pierwsze lody, podejscie do nich.... efekty wychodza po dluzszym czasie i obawiam sie ze u Ciebie moga wyjsc bo NIE JESTES NA TO GOTOWA jesli piszesz na forum.... odpowiedz na pytanie jw. bo jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyno bez robienia
loda to Ty kariery nie zrobisz, robienei loda facetowi, czasem z polykiem jest dzisiaj tak naturalne jak poranne mycie zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanders29
Dla mnie jest ważne, żeby dziewczyna wypięła tyłek bo lubię ją brać od tyłu. Lody nie są do szczęścia potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaniolek
wiec ci odpowiadam pierwszy raz napisalam na forum bo zaczelam sie meczyc z tym faktem ze moze nigdy zadnego faceta przy sobie nie utrzymam dowiedzialam sie od niepowolanych osob ze moj ex chłopak dla ktorego naprawde zawsze byłam dobra ..... tyle ze nie robilam takich rzeczy typu " lód" bo nie wiem nie bylam na to gotowa moze to jego zle podejscie takie bylo nie wiem podkreslam ze byl to moj pierwszy facet w tych sprawach wszystkiego mnie uczyl itd.......mial inne pragnienia ale stwierdzilam i nie ra zmu mowilam ze z czasem wszystkiego sie naucze tak to chyba z dziewicami juz jest albo????tyle ze mienly 3 lata a ja nie mialam tej potrzeby by to mu zrobic.......no wiec wracajac do tematu ostatnio znajomy mi powiedzial " twoj ex to chyba pajac musial byc bo............." nie chcial mi powiedziec czemu by mi przkykrosci nie robic ale wydusilam to z niego " .............bo moja ex byla taka delikatna nie robila hardkorowych rzeczy nigdy by loda nie zrobila " powiedzial ta przy 8 facetach w busie jada za granice do pracy........i teraz pozostalo mi sie zastanowic czy naprawde to az takie wazne dla faceta....boje sie ze kiedys bedzie mi na kims zalezalo a przez to moglby byc problem ja niewiem czy zrobilabym to kiedys nie mowie nie nie wiem z czego to wynika moze jeszcze nie bylam na to gotowa naprawde nie wiem....ale czy to naprawde az takie wazne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..looiikl,.
chaniolek bywasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaniolek
bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za żal.pl
a facet to ci między nogi chcesz żeby wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia i paluszek
pieknie opisaly oralne. zabawy damsko meskie, po tej lektorze powinnas sama sie zorientowac ze tego trzeba szybko sprobowac nauczyc sie i polubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która zrobi dziś loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziarnia u staszka

😘czas na loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×