Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula 95

Brat widział mnie nagą

Polecane posty

Gość Paula 95

Trzy miesiące temu starzy wyjechali na wesele. Ja zostałam z młodszym bratem (12 lat). Moja kumpela miała wtedy osiemnastkę. Do domu wróciłam nad ranem mocno nawalona, nie bardzo pamiętam tego faktu. Obudziłam się w południe całkiem naga, bez przykrycia. A brat w moim pokoju siedział przy kompie. Niezłą miał lekcje anatomii. . Wchodzi mi do łazienki pod byle pretekstem. Mówi że mnie już widział gołą, a jak go nie wpuszczę to powie rodzicą o całej sytuacji z wakacji. Wczoraj ujawnił że zrobił mi kilka fotek, jak się nie rozbiorę teraz przy nim to pokaże je wszystkim. Niestety uległam mu. Co mam dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalton767
Kolejna prowokacja czy smutna prawda? Zamiast dać się szantażować gówniarzowi powinnaś powiedzieć że mu urwiesz jaja jak piśnie słowo rodzicom albo pokaże komuś fotki. I na próbę trochę mu ścisnąć żeby poczuł iż nie żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, ze jest ci glupio, ze jestescie rodzenstwem i powinniescie sie razem wspierac, szanowac. Jezeli nie pomoze to pogadaj z nim kiedys tak, zeby poczul potrzebe przytulenia sie, badz dla niego dobra. Badz dobra siostra. Jezeli tez nie pomoze, to jezeli chcesz zapros go kiedys do pokoju rozbierz sie pozwol mu dotknac, tam gdzie bedzie chcial i pogadaj z nim o tych sprawach. Moze odpusci ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, ze jest ci glupio, ze jestescie rodzenstwem i powinniescie sie razem wspierac, szanowac. Jezeli nie pomoze to pogadaj z nim kiedys tak, zeby poczul potrzebe przytulenia sie, badz dla niego dobra. Badz dobra siostra. Jezeli tez nie pomoze, to jezeli chcesz zapros go kiedys do pokoju rozbierz sie pozwol mu dotknac, tam gdzie bedzie chcial i pogadaj z nim o tych sprawach. Moze odpusci ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając że to nie prowo... Letstalk96 świetny sposób :) Potem jak stwierdzi że chce ja przelecieć to będzie ja straszył że powie rodzicom że kazała mu się dotykać :) Powiedz rodzicom że spałaś nago że wlazł do twojego pokoju i zrobił ci fotki a teraz ciągle włazi. Oni powinni smarkacza ustawić. Albo wpierdol tak żeby nauczył się że nie wolno tak traktować kobiet nie mówiąc już że siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 95
Dzięki za rady. Tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

I jak się dalej potoczyła historia z bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
 

Trzy miesiące temu starzy wyjechali na wesele. Ja zostałam z młodszym bratem (12 lat). Moja kumpela miała wtedy osiemnastkę. Do domu wróciłam nad ranem mocno nawalona, nie bardzo pamiętam tego faktu. Obudziłam się w południe całkiem naga, bez przykrycia. A brat w moim pokoju siedział przy kompie. Niezłą miał lekcje anatomii. . Wchodzi mi do łazienki pod byle pretekstem. Mówi że mnie już widział gołą, a jak go nie wpuszczę to powie rodzicą o całej sytuacji z wakacji. Wczoraj ujawnił że zrobił mi kilka fotek, jak się nie rozbiorę teraz przy nim to pokaże je wszystkim. Niestety uległam mu. Co mam dalej robić?

Tak to prowokacja. Ale nie widzę w tym nic zdrożnego żeby widział nago brat siostrę, mamę czy ojciec córkę bo przecież mnie ojciec widział gdy mama rodziła przy porodzie nago! Przecież idziesz do obcego faceta  ginekologa i pokazujesz cipkę i nie ma problemu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna
 

Trzy miesiące temu starzy wyjechali na wesele. Ja zostałam z młodszym bratem (12 lat). Moja kumpela miała wtedy osiemnastkę. Do domu wróciłam nad ranem mocno nawalona, nie bardzo pamiętam tego faktu. Obudziłam się w południe całkiem naga, bez przykrycia. A brat w moim pokoju siedział przy kompie. Niezłą miał lekcje anatomii. . Wchodzi mi do łazienki pod byle pretekstem. Mówi że mnie już widział gołą, a jak go nie wpuszczę to powie rodzicą o całej sytuacji z wakacji. Wczoraj ujawnił że zrobił mi kilka fotek, jak się nie rozbiorę teraz przy nim to pokaże je wszystkim. Niestety uległam mu. Co mam dalej robić?

A co Ci może zrobić 12 latek pewnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×